بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی

ارسال شده توسط

به نظر شما بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی چه چیزهایی هستند؟

برای داشتن رابطه ی جنسی خوب و سالم علاوه بر رعایت نکات بهداشتی، باید به خوراکی و تغذیه خود اهمیت بسیاری دهید. برای مثال غذاهایی برای تحریک قوای جنسی هستند که باید قبل از رابطه جنسی مصرف شوند تا محرک احساسات جنسی شما بوده و رابطه بهتری را برای شما ایجاد کنند. برخی خوراکی ها هستند که قبل از شروع رابطه جنسی خود نباید آن ها را مصرف کنیم که در این پست به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. مواد غذایی قبل از شروع رابطه جنسی به دو دسته ی مفید و مضر برای داشتن رابطه ای سالم و بی مشکل تقسیم می شوند. ممکن است مشکلاتی به علت سر مزاجی خانم و آقا، و یا ناتوانی و کم توانی آن ها در نزدیکی رخ دهد. تاپ لیست در این پست خود بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی که نباید خورده شوند را طی ده عنوان به شما معرفی کرده و در مورد آن ها توضیحاتی داده است. اگر شما هم تجربه ای درخصوص مصرف این خوراکی ها داشته اید، تجارب خود را با ما به اشتراک گذارید.
* بهترین تقویت کننده های قوای جنسی را اینجا بخوانید.

به بدترین غذایی که تجربه تاثیرات منفی آن را داشته اید رای دهید

 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی شیرین بیان
  1
     شیرین بیان
  19%
  رای دهید
  اگر شما هم در برقراری رابطه جنسی مشکل داشته و نسبت به آن بی میل هستید، باید خوراکی هایی که در این اتفاق موثر هستند را بررسی کنید. برای مثال شیرین بیان که فواید بسیاری برای بدن دارد، برای روابط جنسی بسیار مضرر هستند به گونه ای که در برخی مقالات جزء قاتلان رابطه جنسی خوانده شده است. شیرین بیان به درمان مشکلات معده و دستگاه گوارش کمک بسیاری می کند، اما این گیاه موجب کاهش سطح تستسترون بدن شده و میل جنسی را کاهش می دهد. پس اگر شما هم مشکلات معده دارید و از شیرین بیان استفاده میکنید، زمانیکه حس کردید میل جنسی شما کاهش پیدا کرده به داروی جایگزینی فکر کنید.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی هات داگ
  2
     هات داگ
  15%
  رای دهید
  فست فودها و غذاهای فراوری شده تاثیر بسیار منفی در برقراری روابط جنسی مفید و سالم دارند. در کل فست فودها را نمی توان از غذاهای سالم برای سلامتی بدن نیز خواند، اما در میان تمام فست فودها بدترین آن ها هات داگ است. آمار نشان داده که افراد بعد از خورد هات داگ احساس کمبود انرژی داشته و بیشتر آن ها بعد از خوردن این غذا تمایل خود را برای رابطه جنسی از دست داده اند. در نتیجه اگر شما هم از افرادی هستید که طرفدار غذای فست فود یا فرآوری شده هستند، بهتر است این عادت غذایی خود را ترک کرده یا مصرف آن را کاهش دهید.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی لوبیا
  3
     لوبیا
  14%
  رای دهید
  بعضی از مواد غذایی هستند که در کاهش میل جنسی به خودی خود تاثیری ندارد، به این منظور که روی عملکرد هورمون های ما تاثیری ندارند اما استفاده از آن ها باعث می شود دچار حالاتی شویم که خودمان تمایل به داشتن رابطه جنسی در ان لحظات نداشته باشیم. یکی از آن مواد غذایی مصرف حبوبات بخصوص لوبیا است.لوبیا مثل تمام حبوبات منبعی سرشار از فیبر و پروتئین است. بطور کلی فیبر به هضم غذا کمک می کند اما لوبیا یک نوع قند دارد که هضم غذا را کندتر کرده و باعث نفخ معده می شود. داشتن شکمی نفخ آلود از میل جنسی افراد می کاهد.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی پنیر
  4
     پنیر
  12%
  رای دهید
  پنیر باعث می شود که دهان ما بوی بدی بگیرد، و برای داشتن رابطه جنسی خوب نباید هرگز دهان ما بوی بدی بگیرد. بوی بد دهان اعتماد به نفس افراد را برای بوسیدن و نزدیکی از بین می برد و حتی باعث می شود همسر ما نیز از بوی بد دهان ما دچار سردی بشود و تمایلی به داشتن رابطه نداشته باشد. مصرف پنیر نه تنها میل شما را به رابطه کاهش می دهد که باعث می شود همسر شما هم از این اتفاق طفره رود. علائه بر این ها پنیر هورمون هایی به نام زنوسترون دارد که روی میل جنسی تاثیر منفی می گذارند. لبنیات نیز حاوی سروتونین هستند که خود روی میا جنسی تاثیرگذار است.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی گوشت قرمز
  5
     گوشت قرمز
  10%
  رای دهید
  گوشت قرمز از غذاهای دیر هضم است، غذاهای دیر هضم به شما احساس تنبلی و خواب آلودگی می دهند. گفته شده که برای از دست ندادن میل جنسی خود، و برای تامین پروتئین لازم بدن خود می توانید به جای گوشت قرمز از جایگزین های گیاهی آن استفاده کنید. مصرف گوشت قرمز برای خانم ها بدتر است زیرا گوشت قرمز به بالا بردن هورمون های مردانه کمک می کند و تمایلات جنسی را در خانم ها کاهش می دهد. همچنین غذاهایی که سرشار از چربی های اشباع هستند (مثل همبرگر)، موجب انسداد عروق شده و خون رسانی به ارگان های بدن و اندام تناسلی را کاهش می دهد. در نتیجه مصرف آن برای آقایان نیز توصیه نمی شود.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی نعناع
  6
     نعناع
  8%
  رای دهید
  برخی از افراد برای رهایی از بوی بد دهان خود پیش از شروع رابطه جنسی از قرص نعناع استفاده می کنند. قرص نعناع ممکن است بوی بد دهان شما را رفع کند اما سطح تستوسترون را کاهش داده و تحریکات جنسی را از بین می برد. جویدن آدامس های نعناع نیز جز همین دسته است، علاوه بر آن استفاده از آدامس باعث می شود هوا نیز وارد سیستم تنفسی شما شده و شما بادگلو بزنید. حال تصور کنید این اتفاق وسط رابطه جنسی شما رخ دهد! اما اگر برای مصرف نعناع احساس نیاز می کنید بهتر است از چای نعناع استفاده کنید که هضم آن نیز بهتر از موارد دیگر است.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی سیب زمینی سرخ کرده
  7
     سیب زمینی سرخ کرده
  7%
  رای دهید
  خانم ها باید مراقب باشند که همسرشان همراه با غذای خود سیب زمینی سرخ کرده سفارش ندهد، چرا که چربی موجود در سیب زمینی سرخ کرده زیاد است و روی سطح تستوسترون تاثیر می گذارد. اگرچه سیب زمینی سرخ کرده غذایی خوشمزه است اما به دلیل داشتن نمک روی گردش خود نیز تاثیر می گذارد و ممکن است نعوظ را در آقایان به معضل تبدیل کند بخصوص آقایانی که مشکل فشار خون دارند، باید در مصرف سیب زمینی سرخ کرده کمی احتیاط کنند. اگر میل به خوردن این غذا داشتید بهتر است سیب زمینی تنوری میل کنید که ماده شیمیایی شادی بخش را در شما زیاد می کند و لذت داشتن رابطه جنسی را برای شما چند برابر می کند.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی نوشیدنی انرژی زا
  8
     نوشیدنی انرژی زا
  5%
  رای دهید
  مصرف زیاد شکر و کافئین ابتدا به شما احساس انرژی می دهد اما پس از گذر زمان به شما احساس رخوت و خستگی منتقل می کند. به همین ترتیب نوشیدنی های انرژی را باوجود دوز بالای شکر و کافئینی که دارند، ابتدا انرژی شما را افزایش می دهند، اما بعد از مدتی تمام تمایلات شما را سست می کنند. در کل مصرف زیاد کافئین و شکر اصلا توصیه نمی شود. شکر سطح تستوسترون را کاهش داده و شهوت های جنسی را از بین می برد.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی سویا
  9
     سویا
  3%
  رای دهید
  سویا و تمام مشتقات آن مانند پنیر سویا قبل از رابطه جنسی توصیه نمی شوند چرا که به دلیل وجود فیتواستروژن ها سطح تستوسترون بدن را کاهش داده، موجب بی میلی و سرد مزاجی در افراد می شوند. مصرف زیاد سویا باعث می شود استروژن بدن شما بالا رفته و هر چه استروژن بیشتر باشد، تحریکات جنسی کمتر خواهند بود. افراد گیاهخوار می توانند به جای مصرف سویا سراغ تخم مرغ روند چرا که دارای مقدار زیادی ویتامین B5 و B^ است که استرس را کاهش داده و هورمون را تعدیل می کند در نتیجه یک رابطه جنسی خوب خواهید داشت.
 • بدترین خوراکی ها قبل از رابطه جنسی غذای کنسرو شده
  10
     غذای کنسرو شده
  3%
  رای دهید
  یکی از راحت ترین غذاها برای آماده کردن، غذای کنسرو شده است در صورتیکه ممکن است از مضرات آن بی خبر باشیم و در وعده شام بسیار از آن استفاده کنیم. در غذاهای کنسرو شده از نمک زیادی استفاده می شود که روی فشار خون بدن تاثیر می گذارد. این اتفاق نعوظ را در مردان با مشکل مواجه می کندو و در نتیجه رابطه را به سردی می کشاند. در نتیجه مصرف زیاد این غذا اصلا توصیه نمی شود.
11