بدترین کارها برای اولین روز قرار

ارسال شده توسط

بدترین کارها برای اولین روز قرار از نظر شما چیست؟

اولین قرار برای دیدار یک دوست همیشه هیجان انگیز و مضطرب کننده است. موارد بسیاری هستند که شما دوست دارید درمورد آن فرد بدانید و او را کشف کنید، احتمالا دوست دارید احساس خود را نسبت به او بفهمید و ببینید آیا برای شما جذاب هست یا خیر. همینطور دوست دارید برای او دوست داشتنی به نظر رسید. شاید بخواهید در مورد رفتار او به حداقل شناختی برسید، آیا او شوخ طبع است؟ یا خشک و جدی؟ آیا فرد برون گراییست و تمام احساس خود را بروز می دهد؟ یا درون گرا بوده و سکوت می کند.
گاهی ماه ها به فردی احساس علاقه مندی داشته و منتظر پیدا کردن فرصتی برای دیدار هستید. بی شک آن روز برای شما از استرس زاترین روزها خواهد بود. شما باید به هیجان خود غلبه کنید تا بتوانید در فرد مقابل نیز به خود حس علاقه مندی ایجاد کنید، نه اینکه با بروز رفتار نادرست آن فرد را از خود دور کنید. یکی از مهمترین مسائلی که باید در اولین دیدار خود رعایت کنید، این است که خودتان باشید و سعی نکنید تظاهر به چیزی که نیستید بکنید. در هر صورت مسائلی وجود دارد که باید از انجام ها دوری کنید تا تاثیر خوبی روی فرد مقابل بگذارید.
تاپ لیست در این پست ۱۰ مورد از بدترین کارهایی که در اولین قرار نباید انجام داد را فهرست کرده است. نظر شما درمورد این موارد چیست؟ به نظر شما کدام یک از این موارد بدتر هستنند؟ اگر تجربه ای در این زمینه داشته اید آن را با ما به اشتراک گذاشته و بدترین آیتم از دیدگاه خود رای دهید.


 • بدترین کارها برای اولین روز قرار خجالت نکشید
  1
     خجالت نکشید
  18%
  رای دهید
  سعی کنید به حس خجالت خود غلبه کرده و آن را از خود دور کنید. به یاد داشته باشید که اگر فرد مورد نظر دیدار با شما را پذیرفته، پس حتما شما نیز برای او جذاب بوده اید. باید اعتماد به نفس داشته باشید و از خودتان لذت ببرید. خجالتی بودن باعث می شود نتوانید محکم و قوی صحبت کنید و آن چیزی که هستید را بروز دهید.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار از او زیاد تعریف نکنید
  2
     از او زیاد تعریف نکنید
  15%
  رای دهید
  زمانیکه برای اولین بار به دیدار شخصی می روید نباید زیادی از او تعریف کنید. افراط در اینکار شما را دروغگو جلوه می دهد و به جای اینکه تاثیر مثبتی بگذارد، باعث می شود از شما دور شود. حتی اگر او به چشم شما بسیار عالی و جذاب آمد، باز هم از تعاریف زیاد دوری کنید. سعی کنید آرام و صادق باشید و اما بی سیاست و افراطی رفتار نکنید.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار به او ابراز احساس نکنید
  3
     به او ابراز احساس نکنید
  15%
  رای دهید
  اگر کسی در اولین روز دیدار به ما بگوید که عاشق ما شده قطعا ما می خندیم و حرف او را باور نمی کنیم، حتی اگر واقعا چنین باشد! حتی اگر به عشق در نگاه اول اعتقاد داشته باشید، اما این واژه های انقدر قدرت دارند که برداشت ها، انتظارات و توقعاتی را با خود به دنبال دارند. زمانی باید صحبت از احساس شود که رابطه رسمی شده و ظاهری جدی تر به خود گرفته است. شاید شما دوست داشته باشید احساس خود را بروز دهید اما اینکار نتیجه مطلوبی به جای نخواهد گذاشت.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار پرحرفی نکنید
  4
     پرحرفی نکنید
  11%
  رای دهید
  صحبت کردن با فرد مقابلتان کار خوبیست اما نه اینکه بیش از اندازه حرف بزنید و فرصت حرف زدن را از او نیز بگیرید. اجازه دهید فرد مقابل نیز از علایق و ویژگی های خود برای شما بگوید. پرحرفی در اولین دیدار باعث شده شما بیش از اندازه علاقه مند به نظر برسید و برایتان خوب نیست. سعی کنید سنجیده و آرام صحبت کنید.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار مدام از خودتان تعریف نکنید
  5
     مدام از خودتان تعریف نکنید
  10%
  رای دهید
  اینکه نسبت به چیزی که هستید اعتماد به نفس داشته باشید، ویژگی بسیار خوب و جذابی است. اما با کارهایتان اعتماد به نفس و خوبیهایتان را نشان دهید. زمانیکه مدام از خود تعریف می کنید، به نظر فردی خود خواه و غیرقایل تحمل می آیید که نمی شود با او رابطه ای را شروع کرد. خوبی های شما در زمان و با رفتارتان به فرد مقابل نشان داده خواهد شد و نباید برای آن تلاش کنید.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار از رابطه های قبلی او سوال نکنید
  6
     از رابطه های قبلی او سوال نکنید
  8%
  رای دهید
  هر سوال و صحبتی زمان و جایگاهی دارد. قرار اول برای پرسیدن سوال های شخصی زمان مناسبی نیست. پرسیدن درباره روابط قبلی فرد را برای پاسخگویی معذب کرده و شرایط را برای او ناآرام می کند. در صورت تداوم رابطه، با گذر زمان بیشتر می توانید به تدریج پاسخ سوال های خود را پیدا کنید و برای دانستن آن ها نباید عجله کنید. چرا که به ضرر شما تمام می شود.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار از صورت حساب گلایه نکنید
  7
     از صورت حساب گلایه نکنید
  8%
  رای دهید
  اینکه از میزان صورتحساب گلایه نکنید بیشتر به دلیل محتاط بودن است تا متظاهر بود. پیش از اینکه به اولین قرار خود بروید از اینکه به میزان کافی پول دارید اطمینان حاصل کنید تا لحظه ی پرداخت صورتحساب سورپرایز نشوید. این مورد بیشتر در مورد آقایان صدق می کند چرا که به طور معمول در اولین قرار آقایان باید خانم را به قرار دعوت کنند و بهتر است اگر پول کافی ندارند، رستوران های مجلل را انتخاب نکنند.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار با افراد دیگر با محبت صحبت نکنید
  8
     با افراد دیگر با محبت صحبت نکنید
  5%
  رای دهید
  از مسائل مهمی که در اولین قرار خود باید رعایت کنید این است که تمام توجه خود را به فرد مقابلتان بدهید. اگر به افراد دیگر نگاه محبت آمیز کنید یا مدام از دیگران صحبت کنید، کمی نامحترمانه و نسنجیده به نظر می رسد. به فرد مقابلتان با بی توجه به او و گفتن از اینکه فرد دیگری شایسته ی توجه شماست، بی احترامی نکنید.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار از روابط جنسی صحبت نکنید
  9
     از روابط جنسی صحبت نکنید
  5%
  رای دهید
  اگر به دنبال داشتن رابطه ای بلند مدت و استوار هستید، باید از ابتدا آن را برپایه ای محکم بنا کنید و روابط جنسی پایه ی مهمی برای بنای یک رابطه بلند مدت نیست. گرچه اهمیت بسیاری دارد اما اهمیت آن برای جلسه اول دیدار نیست، چرا که خواسته ی شما را از رابطه تنها به دلیل نشان می دهد. همیشه افراد محجوب جذاب تر هستند پس صبور باشید.
 • بدترین کارها برای اولین روز قرار لباس کثیف نپوشید
  10
     لباس کثیف نپوشید
  3%
  رای دهید
  هر چه هم که روز بدی را پشت سر گذاشته باشید اما باز هم نباید با لباس های به هم ریخته و نامنظم به اولین قرارتان بروید. حتما حمام رفته و لباس های مرتب بپوشید تا زیبا رو و خوش بو باشید. لکه های چربی و غذا روی لباس؟ اصلا جذاب نیست. لباس چروک و بی اتو؟ باز هم جذاب نیست. زیبایی ظاهری شما اهمیت بسیاری دارد و موجب افزایش اعتماد به نفس شما نیز می شود. پس در انتخاب لباس های خود دقت و وسواس خرج کنید.
11