بهترین آنتی ویروس های موبایل

ارسال شده توسط

بهترین آنتی ویروس های موبایل را می شناسید؟


طبق گزارش مایکروسافت در سال ۲۰۱۱، از هر ۱۴ دانلودی که هر کاربر در سطح اینترنت انجام می دهد، یکی از آن ها شامل بد افزار است. مایکروسافت هشدار داده که این اتفاق در شبکه های اجتماعی و به ویژه فیس بوک بسیار شایع تر است. ویروس نوعی بد افزار است که بدون اینکه کاربر بفهمد اجرا شده و خود را در یک کد کپی می کند. این کد آلوده شده و خود را در جای دیگری کپی می کند و این فرآیند کپی سازی ادامه پیدا خواهد کرد. امروزه با وجود گوشی های هوشمند نیاز کاربران به داشتن آنتی ویروس ها بیشتر می شود چرا که استفاده ما از شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن های مختلف بیشتر شده و احتمال پخش ویروس نیز به همان اندازه بیشتر می شود. به منظور جلوگیری از ویروسی شدن فایل ها، رمز گذاری برای فایل ها و اطلاعاتی که نمی خواهیم کسی ببنید، کنترل محتوای ورودی در فضای اینترنت و غیره، شرکت های مختلف نرم افزارهای انتی ویروس موبایل را طراحی کرده اند که امروزه هر کاربری باید از آن ها استفاده کند. تاپ لیست در این پست خود به بررسی بهترین آنتی ویروس های موبایل پرداخته و هر کدام را به طور کامل توضیح داده است. تمامی این آنتی ویروس ها برای سیستم عامل اندروید طراحی شده اند. اگر شما هم از این بهترین آنتی ویروس های موبایل استفاده کرده اید، به آنتی ویروس محبوب خود امتیاز دهید.


 • بهترین آنتی ویروس های موبایل مک کافی- McAfee
  1
     مک کافی- McAfee
  22%
  رای دهید
  مکافی شرکتی است که در زمینه تولید نرم افزارهای امنیت کامپیوتر فعالیت داشته و در کالیفرنیا واقع شده است. این شرکت بزرگترین شرکت جهان در زمینه فناوری امنیت است که از سال 2011 به یکی از زیر مجموعه های اینتل درآمد. نرم افزار موبایل مک کافی در تست ای وی، قابلیت تشخیص 100% از 2000 نرم افزار مخرب را داشته است. از ویژگی های بد این برنامه این است که قابلیت چک کردن موبایل کودک ندارد. این برنامه به شما اجازه می دهد پروفایل درست کنید و دسترسی افراد به برنامه های موبایلتان را کنترل کنید.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل کسپرسکای – Kaspersky
  2
     کسپرسکای – Kaspersky
  16%
  رای دهید
  کسپرسکای یک شرکت تولید نرم افزار بین المللی است که محصولات خود را به بیش از 200 کشور عرضه می کند. دفتر مرکزی این شرکت در روسیه واقع شده و بیش از 30 میلیون کاربر در جهان دارد. این نرم افزار آنتی ویروس در گوشی هایی با سیستم عامل اندروید عملکرد خوبی دارد و نتیجه آن در تست ای وی نیز مثبت بوده است. ما اگر قابلیت بک آپ گرفتن آنلاین از نرم افزارها برایتان اهمیت داشته باشد، نرم افزار امنیت اینترنت کسپرسکای برای اندروید فاقد این ویژگی می باشد.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل ایست – ESET
  3
     ایست – ESET
  14%
  رای دهید
  شرکت ایست از سال 1992 تاسیس شده و در زمینه محصولات امنیتی فعالیت دارد. این شرکت بارها جایزه بهترین آنتی ویروس سال را دریافت کرده است. آنتی ویروس ایست دارای قابلیت های روبرو می باشد: شناسایی فایل های مخرب، حذف آن ها، پیدا کردن ایمیل های حاوی فایل مخرب، مراقبت از داده های ورودی و خروجی، پرنتال کنترل یا کنترل والدین و غیره. در قابلیت پرنتال کنترل مدیر سیستم می تواند دسترسی کودکان به اینترنت را محدود کرده و آن ها را کنترل کند.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل وب روت – Webroot
  4
     وب روت – Webroot
  12%
  رای دهید
  شرکت خصوصی وب روت، محصولات امنیت اینترنت خود را برای افراد و مشاغل تولید و عرضه می کند. این نرم افزار قوی و حرفه ای برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. شرکت وب روت قبلا آنتی ویروس های خود را برای ویندوز عرضه می کرد اما در حال حاضر نسخه ای از آنتی ویروس های خود را برای اندروید نیز منتشر می کند. این آنتی ویروس در تست های ای وی عملکرد خوبی از خود نشان داده و در برابر تهدیدات موبایل های هوشمند، بسیار قوی است. این برنامه قابلیت اسکن ویروس، تروجان و غیره را دارد، آدرس های اینترنت را به طور اتوماتیک اسکن کرده و از ورود به سایت های مخرب جلوگیری می کند، کنترل از راه دور داشته و می توانید اطلاعات خود را از طریق سایت این برنامه حذف کنید.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل بیت دیفندر- Bitdefender
  5
     بیت دیفندر- Bitdefender
  9%
  رای دهید
  بیت دیفندر محصولات نرم افزاری خود را از سال 2001 عرضه کرده است. ابتدا نام این شرکت AVX بود که از سال 1996 فعالیت داشت، اما بعد از آن در سال 2001 به بیت دیفندر تغییر نام داد. این آنتی ویروس برای سیستم عامل های اندروید طراحی شده و قدرت بالایی در شناسایی ویروس ها و فایل های آلوده دارد. این آنتی ویروس این قابلیت را دارد که سیستم شما را در محیط اینترنت ایمن کند. شما با استفاده از بیت دیفندر می توانید اطلاعات خود را از روی تلفن همراهتان از راه دور کنترل یا حذف کنید. اما با استفاده از این برنامه قادر به مسدود کردن تماس یا پیام ها نخواهید بود.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل اف سکیور – F-Secure
  6
     اف سکیور – F-Secure
  8%
  رای دهید
  اف سکیور از قدیمی ترین شرکت های تولید نرم افزار امنیتی است. این شرکت در سال 1989 در فنلاند تاسیس شده و اولین محصول خود 5 سال پس از آن روانه بازار کرد. نرم افزار اف سکیو قابلیت شناخت و حذف فایل های را مخرب را داشته و از ورود به سایت های جعلی نیز خودداری میکند. اف سکیور می تواند لینک های آلوده را پیش از اینکه آن ها را باز کنیم، شناسایی کند و همچنین قابلیت کنترل و محدود سازی دسترسی به سیستم را دارد.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل ترند میکرو – Trend Micro
  7
     ترند میکرو – Trend Micro
  6%
  رای دهید
  ترند میکرو در سال 1988 فعالیت خود را آغاز کرده و از شرکت های بسیار قدیمی در زمینه تولید محصولات امنیتی می باشد. نرم افزار ترند مایکرو این قابلیت را دارد تا فایل های مخرب را شناسایی کرده و آن ها را حذف کند، این برنامه نیز از ورود به سایت های جعلی جلوگیری کرده و قابلیت رمز گذاری برای فایل ها و اطلاعات شخصی را دارد. از ویژگی های خوب این برنامه داشتن قابلیت جستجوی پیشرفته نرم افزارها است تا نرم افزارهایی که اطلاعات شما را سرقت می کنند، تشخیص دهد.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل لوک اوت – Lookout
  8
     لوک اوت – Lookout
  4%
  رای دهید
  این آنتی ویروس قدرتمند برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و این قابلیت را دارد که اگر گوشی شما گم بشود یا به سرقت رود، به آسانی بتوانید آن را پیدا کنید. از قابلیت های این آنتی ویروس می توان به حفاظت تلفن همراه دربرابر ویروس ها، تروجان و بدافزارها اشاره کرد. این آنتی ویروس از برنامه ها و اطلاعات شما در فضای ابری بک آپ می گیرد، اما از ویژگی های بد آن این است که نمی تواند کنترل فضای دردسترس برای کودکان داشته و این فضا را برای آن ها محدود کند.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل بولگارد - Bullguard
  9
     بولگارد - Bullguard
  3%
  رای دهید
  شرکت بولگارد فعالیت خود را به طور رسمی از سال 2002 شروع کرد و محصولات آن شامل آنتی ویروس و امنیت اینترنت می شود. از قابلیت های این نرم افزار می توان به قابلیت شناسایی و حذف فایل های مخرب، کنترل محتوای اینترنت، قابلیت ابزار کنترل والدین و محدود سازی دسترسی کودکان به اینترنت اشاره کرد. نرم افزار بولگارد دارای تکنولوژی «شناسایی رفتاری» بوده به این معنا که بدون نیاز به اینترنت، فایلهای آلوده را شناسایی و پاک سازی می کند. همچنین به شما 5 گیگ فضای آنلاین برای بک آپ فایل هایتان می دهد.
 • بهترین آنتی ویروس های موبایل نت کویین- Netqueen
  10
     نت کویین- Netqueen
  1%
  رای دهید
  آنتی ویروس نت کویین از آنتی ویروس های مطرح اندروید است که از موبایل یا تبلت شما در برابر ویروس ها و نرم افزارهای مخرب، حفاظت می کند. از ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به موارد روبرو اشاره کرد. قابلیت مسدود کردن تماس و پیام های ورودیف مدیریت و حفاظت در اینترنت، شناسایی و حذف ویروس ها، بدافزارها و نرم افزارهای مخرب، حفظ امنیت شما در فضای اینترنت برای جلوگیری از دزدی پسورد یا رمز عبور شما.
11