بهترین آهنگ عاشقانه

ارسال شده توسط

بهترین آهنگ های عاشقانه را می شناسید؟


آهنگ‌های بسیاری داریم که ترانه های عاشقانه و موزیک‌های رمانتیک دارند، سایت‌ها و موسسات زیادی هم این آهنگ ها را رتبه بندی کرده‌اند و در صدر جداول خود قرار داده‌اند. یکی از منابع قابل اعتماد برای اطلاع از بهترین آهنگ عاشقانه سایت بیلبورد است که به ترتیب ژانرها یا سال‌های مختلف، بهترین آهنگ‌ها را دسته بندی کرده است. در این پست بهترین آهنگ عاشقانه را طی ده عنوان به شما معرفی کرده ایم که از لیست سایت بیلبورد انتخاب شده است. نظر شما راجع به این ده آهنگ چیست؟ آیا به نظر شما هم این آهنگ ها بهترین های عاشقانه هستند یا چیز دیگری را مد نظر دارید؟ موزیک مورد علاقه خود را به لیست ما اضافه کنید.


 • بهترین آهنگ عاشقانه عشق بی پایان - Endless Love
  1
     عشق بی پایان - Endless Love
  27%
  رای دهید
  آهنگ عشق بی پایان از دایانا راس خواننده و بازیگر زن آمریکایی و لایونل ریچی، خواننده، ترانه سرا، آهنگساز و بازیگر آمریکا می‌باشد. این آهنگ در سال 1981 منتشر شد و تاکنون از عاشقانه های موسیقی به حساب می آید. آهنگ عشق بی پایان صدر جدول 100 آهنگ عاشقانه در سایت \"بیلبورد\" قرار دارد. تهیه کننده معروف آقای «جان پیترز» همراه با «فرانکو زفیرلی» که کارگردان سینما است، از لایونل ریچی خواستند تا آهنگی بسازد که در آن تم داستان‌های عاشقانه را داشته باشد. آن ها این آهنگ را برای فیلم خود می‌خواستند، اما کم کم نظر زفیرلی تغییر پیدا کرد و خواست ترانه ای روی آن موسیقی بگذارد، اما این ترانه باید با صدای ماندگار خانم دایا راس خوانده می‌شد.
 • بهترین آهنگ عاشقانه من همیشه عاشقت هستم - I Will Always Love You
  2
     من همیشه عاشقت هستم - I Will Always Love You
  16%
  رای دهید
  آهنگ من همیشه عاشقت هستم، به خوانندگی ویتنی هاوس و آهنگسازی دالی پارتن در سال 1992 منتشر شد.
 • بهترین آهنگ عاشقانه عشق را یافتیم - We Found Love
  3
     عشق را یافتیم - We Found Love
  12%
  رای دهید
  آهنگ عشق را یافتیم، به خوانندگی ریحانا در سال 2011 منتشر شد و تاکنون سومین جایگاه را در عاشقانه های بیلبورد دارد. این تک آهنگ ریحانا در تاپ چارت های موزیک عاشقانه قرار گرفت و از بهترین کارهای ریحانا محسوب شده است. سایت بیلبورد گفته که چه چیزی رمانتیک تر از پیدا کردن عشق در جایگاهی ناامیدانه است؟ آهنگ عشق را یافتیم توسط دی جی کلوین هریس آهنگسازی و تنظیم شد. ژانر این آهنگ الکترو هاوس است که از زیرسبک‌های ژانر هاوس به حساب می‌آید.
 • بهترین آهنگ عاشقانه I’ll Make Love to You
  4
     I’ll Make Love to You
  8%
  رای دهید
  آهنگ «I’ll Make Love to You» در سال 1994 منتشر شده و تاکنون یکی از بهترین آهنگ های عاشقانه در دنیا بوده است. این آهنگ توسط گروه «بویز تو مِن» و برای «موتاون» شرکت ضبط آثار موسیقی، ساخته شده است. ترانه سرای این آهنگ «بیبی فیس» یا کنت برایان ادموند بوده و این آهنگ، اولین ترک در دومین البوم آن‌ها بوده است. وقتی گروه بویز تو من این ترانه را شنیدند تصمیم گرفتند تا آهنگی برای آن بسازند و این شروع موفقیت آن‌ها شد.
 • بهترین آهنگ عاشقانه عشق تو چقدر عمیق است - How Deep Is Your Love
  5
     عشق تو چقدر عمیق است - How Deep Is Your Love
  7%
  رای دهید
  آهنگ «عشق تو چقدر عمیق است» در سال 1977 منتشر شد. گروه «بی جیز» که یک گروه پاپ – راک استرالیایی است، این آهنگ را تولید و منتشر کردند. بی جیز توسط برادران گیب با نام بری، رابین و موریس در سال 1958 تشکیل شد. از این ترانه به عنوان موسیقی متن فیلم «تب شب یک‌شنبه» به کارگردانی جان بدهام، استفاده شد. این آهنگ سالها سومین رتبه را در بهترین موزیک بریتانیا و استرالیا داشته است. در سال 1977 اولین رتبه را دز «100 آهنگ برتر بیلبورد» داشت و از آن به بعد در لیست 10 آهنگ برتر باقی ماند.
 • بهترین آهنگ عاشقانه قلبم ادامه خواهد داد - My Heart Will Go On
  6
     قلبم ادامه خواهد داد - My Heart Will Go On
  7%
  رای دهید
  قلبم ادامه خواهد داد موزیک فیلم عاشقانه و پرطرفدار «تایتانیک» است که توسط خواننده ی محبوب، سلین دیون خوانده شده است. احتمالا همۀ ما فیلم تایتانیک را دیده و «جیمز هورنر» آهنگساز این آهنگ و «ویل جنینگز» ترانه سرای آن می‌باشد. ترانه قلبم ادامه خواهد داد در آلبومی با نام بیا از عشق صحبت کنیم در سال 1997 منتشر شده بود که به یکی از پرفروش ترین آهنگ‌ها در کشورهای آمریکا، بریتانیا و استرالیا تبدیل شد. آمریکا این ترانه را در لیست بهترین آهنگ‌های قرن نیز قرار داد.
 • بهترین آهنگ عاشقانه Silly Love Songs
  7
     Silly Love Songs
  6%
  رای دهید
  آهنگ سیلی لاو سانگز که آقای پل مک کارتنی (خواننده و آهنگساز رراک انگلیسی) آهنگسازی آن را کرده، توسط گروه «وینگز» اجرا شده است. این آهنگ در سال 1976 منتشر و در مقابله با انتقاداتی مبنی بر \"آهنگ های عاشقانه احمقانه\" او ساخته شد. این آهنگ در جداول آمریکا، کانادا، آلمان و ایرلند جایگاه اول را به خود اختصاص داده بود و در 100 آهنگ برتر بیلبورد، از رتبه 36 پایین‌تر نرفت. در کل سال 1976 سال موفقی برای آهنگ‌های عاشقانه بود.
 • بهترین آهنگ عاشقانه بذار عاشقت باشم - Let Me Love You
  8
     بذار عاشقت باشم - Let Me Love You
  6%
  رای دهید
  آهنگ بذار عاشقت باشم نام تک آهنگی از ماریو می باشد که در سال 2004 منتشر شده است. این آهنگ در بسیاری از چارت‌ها رتبه اول و در برخی دیگر رتبه یک تا ده را داشته است. سبک این آهنگ ریتم اند بلوز یا همان آر اند بی می باشد. آهنگ بذار عاشقت باشم در سال 2008 رتبه 45 را در 100 آهنگ برتر بیلبورد داشت. سایت بیلبورد این آهنگ را از موفق‌ترین آهنگ‌های آن دهه معرفی کرد. البته انتقادهایی نیز به این آهنگ شده است که تم آن به دهه 1980 میلادی بر می‌گردد.
 • بهترین آهنگ عاشقانه چون عاشقتم – Because I Love You
  9
     چون عاشقتم – Because I Love You
  4%
  رای دهید
  آقای ورن الن بروکس گفته که که آهنگ درباره عشق معنوی است، \"اگرچه مردم فکر می‌کنند که ما درباره عشق بین خانم و آقا گفته‌ایم اما این آهنگ درباره رابطه شخصی میان من و خدا است\". این آهنگ در سال 1990 منتشر شد و برای چهار هفته اولین ربطه چارت‌های بهترین موسیقی را داشت. از نقاط قوت این آهنگ می توان به ترانه آن اشاره کرد، معمولا ریتم آهنگ در تاثیرگذاری آن بسیار مهم است. اما در این ترک ترانه آن از تاثیرگذارترین ویژگی‌های آن است.
 • بهترین آهنگ عاشقانه بهترین های عشق من - Best of My Love
  10
     بهترین های عشق من - Best of My Love
  2%
  رای دهید
  آهنگ بهترین های عشق من در سال 1977 توسط گروخ آمریکایی «د ایموشنز» منتشر شد. این آهنگ برای البوم ریجویس Rejoice بود که برنده جایزه گرمی برای بهترین اجراهای آر اند بی شد. از دیگر جوایزی که به این آهنگ تعلق گرفت می توان به جایزه «امریکن موزیک اوارد» اشاره کرد که برای بهترین خواننده آر اند بی این جایزه به آن‌ها تعلق گرفت. آهنگ بهترین های عشق من برای 5 هفته متوالی جایگاه اول را در 100 آهنگ برتر بیلبورد به خود اختصاص داد.
11