بهترین افزونه های گوگل کروم

ارسال شده توسط

بهترین افزونه های گوگل کروم را می شناسید؟


مرورگر گوگل کروم خود به تنهایی یکی از عالی ترین و بهترین مرورگرهای وب موجود در دنیا می باشد که امروزه توانسته با سرعت و امکانات خوبی که دارد، طرفداران بی شماری را به سمت خود جذب کند. اما راه های بیشمار دیگری وجود دارد تا این مرورگر محبوب را بهتر از این سازد، راه هایی نظیر نصب افزونه های مختلف. افزونه ها، برنامه های کوچک و کم حجمی هستند که به مرورگرها امکانات عالی و کاربردی می دهند.
گوگل دارای تعداد بسیار زیادی افزونه می باشد که همه آن ها در قسمت Chrome Web Store در دسترس می باشند. این افزونه ها در هر کاری می توانند یک کمک دست بسیار عالی برای شما باشند، از کمک به پس انداز پول گرفته تا ذخیره پسوردهای مورد نیازتان، جز آن دسته از مواردی است که این افزونه ها می توانند به شما کمک کنند. شما می توانید افزونه های دریافتی و نصب شده خود را مدیریت کنید. با کلیک بر روی آیکن منو در گوشه بالا سمت راست مرورگر، انتخاب “More tools” option و سپس انتخاب “Extensions” می توانید به این افزونه ها دسترسی داشته باشید. با ما در معرفی بهترین افزونه های گوگل کروم همراه باشید.


 • بهترین افزونه های گوگل کروم Earth View from Google Earth
  1
     Earth View from Google Earth
  18%
  رای دهید
  این افزونه هر دفعه ای که شما صفحه یا تب جدیدی را باز می کنید، یک تصویر ماهواره ای جذاب از برنامه Google Earth برای شما باز می کند. شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا آن تصویر را به عنوان پس زمینه کامپیوتر خود انتخاب کنید، آن تصویر را بر روی Google Map تماشا کنید، یا اینکه آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. برنامه های گوگل نظیر Gmail, Google Drive و دیگر برنامه ها همچنان از این تصویر قابل دسترس هستند و شما می توانید با بردن علامت موس به سمت بالا قسمت چپ، از آن ها استفاده نمایید.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم LastPass: Free Password Manager
  2
     LastPass: Free Password Manager
  15%
  رای دهید
  به یاد آوردن پسوردهای متعدد برای سایت های مختلف، کار مشکلی می باشد. به علاوه، گذاشتن پسورد منحصر به فرد و در حین حال ساده، برای حساب های جدیدی که ایجاد می نمایید، می تواند کار مشکلی باشد. هدف این افزونه آن است که با ورود شما به هر صفحه وبسایت جدید، این روند را برای شما آسان تر گرداند و یک پسورد ایمن در اختیار شما قرار دهد. پس از آنکه این افزونه را بر روی مرورگر خود نصب کردید، شما می توانید حساب های وبسایت هایی را که مایلید، وارد این افزونه کنید تا به یاد داشته باشد. این سرویس همچنان از شما می پرسد تا اطلاعات خاصی را که برای ورود به یک وبسایت لازم است، به یاد بسپارد یا خیر.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم StayFocusd
  3
     StayFocusd
  13%
  رای دهید
  زمانی که کار شما نشستن در مقابل صفحه نمایش کامپیوتر و استفاده از آن در تمام روز می باشد، سایت هایی نظیر فیسبوک، توییتر، اینستاگرم و مقالات و اخبار بیشماری که در محیط وب وجود دارد به راحتی می توانند حواس شما را پرت کنند. این افزونه بدین منظور طراحی شده تا شما را از این عوامل دور نگه دارد، یا به شما می کنید از چنین سایت هایی به موقع و در حد تعادل لذت برید. این افزونه به شما اجازه می دهد که تنها در زمان معین و محدودی از این سایت ها بازدید کنید. این گزینه به طور پیش فرض بر روی ده دقیقه تنظیم شده است.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم Google Dictionary
  4
     Google Dictionary
  11%
  رای دهید
  بازکردن صفحه dictionary.com یا جستجو کردن واژه ای در گوگل برای فهمیدن توضیحی درباره آن و دیگر لغت هایی نا آشنا تنها چند ثانیه زمان می برد، اما انجام این کار حتی می تواند با افزونه Google Dictionary آسان تر گردد. به جای باز کردن یک تب جدید برای پیدا کردن تعریف یک واژه، شما می توانید به سادگی لغت مورد نظر خود را برجسته کنید و با کلیک بر روی آیکن dictionary که کنار آدرس مرورگر ظاهر می شود کلیک کنید. شما می توانید زمانی که لغتی نیز مشخص نشده است، بر روی آن آیکن کلیک کنید و از آن استفاده نمایید.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم Sidenotes
  5
     Sidenotes
  10%
  رای دهید
  این افزونه یک ابزار عالی برای یادداشت برداری از وب سایت هایی است که شما در حال بررسی آن ها می باشید. شما با افزونه Sidenotes می توانید به سرعت کار یادداشت برداری را انجام دهید. همانطور که از نامش پیداست، در کنار ساید بار مرورگر شما، یکم صفحه یادداشت کوک باز می شود تا شما بدون آنکه نیازی به جابجایی از وبسایت به برنامه، عمل یادداشت برداری را انجام دهید. سپس آن یادداشت ها در Dropbox شما ذخیره می شوند و شما می توانید بعد ها به آن ها دسترسی داشته باشید.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم FlashTabs
  6
     FlashTabs
  8%
  رای دهید
  اگر تابحال در تلاش برای درس خواندن برای یک آزمون یا یادگیری زبان جدیدی بوده اید و در حین حال مسئولیت های دیگر بر دوش شما بوده، افزونه FlashTabs می تواند در این مسیر به شما کمک نماید. این افزون، هر بار که شما یک تب جدید در گوگل کروم باز می کنید، به شما یک فلش کارت جدید نشان می دهد، و این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا در حالی که مشغول انجام دیگر وظایف خود هستید، درس ها را نیز مرور کنید و به حافظه بسپارید.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم Boomerang for Gmail
  7
     Boomerang for Gmail
  6%
  رای دهید
  Boomerang یک افزونه بسیار مناسب برای دنبال کردن ایمیل هایی ارسالی شما می باشد. شما می توانید از طریق این افزونه، برای آن ها برنامه ریزی داشته باشید. این افزونه در اختیار شما این گزینه را قرار می دهد تا ایمیل های مد نظر خود را در زمانی بعد، از باره زمانی چند ساعت تا چند ماه بعد، ارسال کنید. اگر زمان خاصی مد نظر شما باشید، شما می توانید آن زمان را برای افزونه تعریف نمایید. این افزونه به ویژه برای به یاد آوری آنکه به چه کسانی در چه زمانی ایمیل ارسال کرده اید بسیار مناسب می باشد. شما می توانید گزینه ای را مشخص کنید که از طریق آن، پیام های جواب داده شده، به شما یادآوری شوند.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم Just Not Sorry
  8
     Just Not Sorry
  6%
  رای دهید
  همه افراد می خواهند در ایمیل های ارسالی، اعتماد به نفس خود را حفظ نمایند. به ویژه این موضوع زمانی برای شما حائز اهمیت است که تنها راه برقراری ارتباط با مدیران، کارمندان، همکاران و دیگر حرفه ها ایمیل می باشد. این افزونه کمک لغت هایی را که مد نظرتان است و آن هایی را که برای گفتن در نظر دارید، به شما پیشنهاد دهد. این فزونه لغت هایی همانند “just” و “sorry” را مشخص می کند و آن ها را همانند غلط املایی نشان می دهد. به علاوه، این افزونه به شما کمک می کند تا کمتر از واژه هایی این چنینی استفاده نمایید چون الزاما همیشه استفاده کردن از آن ها درست نمی باشد.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم Adblock Plus
  9
     Adblock Plus
  5%
  رای دهید
  این افزونه یکی از معروف ترین افزونه های گوگل کروم می باشد. این افزونه تمام تبلیغات مزاحمی که در صفحات مختلف وبسایت ها قرار دارند و بسیار آزار دهنده هستند، برای شما می بندد. این افزونه می تواند انواع پلاگین ها تبلیغاتی نظیر تبلیغات های متحرک و پاپ آپ ها را ببندد. همچنین با نصب این افزونه، از شما و کامپیوتر شما در برابر بدافزارها نیز به شکل قابل قبولی محافظت می شود. این افزونه، منبع باز می باشد و قابلیت تنظیم دستی دارد.
 • بهترین افزونه های گوگل کروم Tab Wrangler
  10
     Tab Wrangler
  3%
  رای دهید
  تب های متعدد باز شده در مرورگر شما می تواند شما را گیج کند و تمرکز شما را از بین ببرد. این اتفاق به ویژه زمانی رخ می دهد که قصد دارید کاری را به اتمام برسانید. این افزونه می تواند به راحتی به شما کمک کند به دین شکل که تب هایی بی استفاده ای که برای مدت معینی باز بوده اند را برای شما به صورت خودکار می بندد. این افزونه تنها صفحاتی را می بندد که شما آن ها را به مرورگر خود الصاق نکرده اید. بنابراین شما می توانید صفحاتی را که مد نظرتان است تا در زمانی که از آن ها استفاده نمی کنید باز بمانند، قفل کنید تا افزونه Tab Wrangler آن ها را نبندد. تب های بسته شده نیز به سادگی قابل بازیافت هستند. شما می توانید با کلیک بر روی آیکن Tab Wrangler، لیستی از تب های بسته شده خود را ببینید.
11