بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵

ارسال شده توسط

در دنیای امروزی که تمام مردم از گوشی های هوشمند استفاده می کنند ، بازار رقابت میان توسعه دهندگان و نرم افزار نویسان داغ است و هر روز نرم افزارهای بسیاری پا به میدان می گذارند اما تمام آنها کارآمد و کاربردی نیستند. در این مطلب لیستی از بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ را معرفی می کنیم.


 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ OneShot
  1
     OneShot
  18%
  رای دهید
  این نرم افزار تقریبا تمام نیازهای شما را در عکاسی پوشش می دهد ، از زوم و تنظیمات روشنایی و کنتراست گرفته تا گرفتن اسکرین شات از صفحه و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Lifeline
  2
     Lifeline
  16%
  رای دهید
  خط زندگی یک بازی حادثه ای به سبک مدرن است. کاربران در طول بازی با یک فضانورد گم شده ارتباط برقرار می کنند که باید برای زنده ماندن او تلاش کنند.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Pause
  3
     Pause
  13%
  رای دهید
  بیشتر اوقات از دست دادن برخی اتفاقات در تلفن های هوشمند به ما استرس وارد میکنند . مانند تماس از دست رفته از مادر ،ایمیلی از رییس یا مدیر و... از تمام این هرج و مرج ها با این نرم افزار فاصله بگیرید.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Microsoft Translator
  4
     Microsoft Translator
  11%
  رای دهید
  شما می توانید با استفاده از نرم افزار Microsoft Translator در مکان ها و موقعیت های مختلف به ترجمه متون یا صحبت ها به صورت هم زمان دسترسی داشته باشید.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Photoshop Fix
  5
     Photoshop Fix
  10%
  رای دهید
  نرم افزاری که اخیرا شرکت adobe معرفی کرده این امکان را برای شما فراهم آورده تا به کمک آن تصاویر خود را به بهترین شکل ممکن ویرایش کنید.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Cleen
  6
     Cleen
  10%
  رای دهید
  نرم افزارcleen راهی جالب و سریع برای مرتب کردن تصاویر و پاک کردن آنها از دوربین می باشد.با این نرم افزار تلفن همراه خود را به بهترین شکل سازماندهی کنید.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Periscope
  7
     Periscope
  6%
  رای دهید
  این نرم افزار که توسط شرکت محبوب Twitter منتشر شده است به شما این را امکان میدهد که ویدیوهایی از محل حضور خود را بصورت زنده و از طریق دوربین به اشتراک بگذارید و نظرات کاربران را دنبال کنید.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Starbucks Mobile Ordering
  8
     Starbucks Mobile Ordering
  6%
  رای دهید
  این نرم افزار در فروشگاه های لندن و تورنتو کاربرد فراوان دارد. کاربران می توانند با کمک این نرم افزار نوشیدنی دلخواه خود را بدون اتلاف وقت سفارش دهند و پرداخت آن را نیز انجام دهند.
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ Snapchat
  9
     Snapchat
  3%
  رای دهید
  این نرم افزار سرگرم کننده برای برقراری تماس تصویری با مخاطبان دلخواه شما می باشد. با این اپلیکیشن می توانید از خود عکس بگیرید سپس مدت زمانی را تنظیم کنید ( مثلا بین یک تا چند ثانیه) و سپس عکس خود را بفرستید. در این صورت گیرنده به محض اینکه آن را دریافت کرد بعد از اتمام زمان تعیین شده، عکس از حافظه هر دو گوشی پاک می شود
 • بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۵ HBO Now
  10
     HBO Now
  1%
  رای دهید
  این نرم افزار برنامه رسمی شبکه تلویزیونی HBO می باشد که به کاربران این امکان را می دهد که آخرین اخبار و برنامه ها و سریال های این شبکه را با کیفیت مشاهده کنند و یا از برنامه زمانی پخش آن ها مطلع شوند.
11