بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی

ارسال شده توسط

بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی را می شناسید ؟

اگر بدنبال لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام هستید با تاپ لیست همراه باشید .

کاهش وزن ،تناسب اندام و لاغری مسئله ایست که این روزها دغدغه ی هر فردی است . از طرفی همه ما میدانیم که غذاهای لذیذ زیادی مثل فست فودها هستند که میتوانند خطری برای سلامتی شما محسوب شوند. برای این منظور روش های متعددی همچون قرص های لاغری ، رژیم های غذایی و ورزش وجود دارد اما سالم ترین و کم خطرترین آنها رژیم غذایی است .هر فرد با مراجعه به دکتر تغذیه می تواند رژیم های مختلفی متناسب با اضافه وزن خود تبگیرد . اما این رژیم پس از مدتی نیازمند به روز رسانی می باشد. علاوه بر آن مراجعه به پزشک هم زمان گیر بوده و هم هزینه بر . به همین خاطر نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلفی برای تناسب اندام افراد طراحی و نوشته شده است که به فرد این امکان را می دهد که با رژیم غذایی صحیح آهسته و پیوسته در جهت رسیدن به تناسب اندام گام بردارد.

از میان اپلیکیشن های متعددی که در این خصوص در اندروید مارکت ها وجود دارد تنها چندی از آنها توانسته اند در این رقابت باقی بمانند و از امتیاز بیشتری برخوردار شوند . به کمک این اپلیکیشن ها قادر خواهید بود وزن خود را کنترل و تناسب اندام را حفظ کنید. از این رو تاپ لیست ، مجموعه ای از بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی را گرد هم آورده است .


 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Calorie Counter & Diet Tracker
  1
     Calorie Counter & Diet Tracker
  30%
  رای دهید
  اپلیکیشن کالری شماری که در این قسمت معرفی می کنیم دارای بانک اطلاعاتی غنی از میزان کالری بیش از 3 میلیون غذای مختلف است که می توان به تعداد آنها افزود . این اپلیکیشن کاربردی دارای یک بارکدخوان است و این قابلیت را دارد که بارکد مواد غذایی را در فروشگاه به صورت آنلاین بخواند و میزان کالری موجود در هر ماده غذایی را محاسبه کند. اما از کالری شماری که بگذریم ، این برنامه دارای قابلیت فوق العاده کاربردی برنامه ورزشی می باشد که می توان در کنار رژیم غذایی از آن استفاده کنید. این برنامه با اندروید 4 و بالاتر سازگار می باشد.
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی My Diet Coach – Weight Loss
  2
     My Diet Coach – Weight Loss
  11%
  رای دهید
  این نرم افزار امگاناتی همچون دفترچه ی رژیم روزانه، محاسبه گر میزان چربی بدن و شمارشگر کالری نیز از امکانات را در خود جای داده و شاید به خاطر همین ویژگی های ارزشمند در لیست برتر معرفی شده است. در طراحی این برنامه از رفتارهایی استفاده شده است که باعث ایجاد انگیزه در کاربر و پایبندی به اصول و رژیم وی می شود. نرم افزار My Diet Coach در نسخه ی رایگان خود سه ویژگی و مشخصه ی اصلی را در خود جای داده است که شامل یادآوری ها، عکس های انگیزشی و نکات استقامتی می شوند و در نسخه ی پولی یا Pro، دو ویژگی دیگر “دکمه ی فرار از ولع مصرف مواد غذایی” و “نمودار وزن” نیز دیده می شوند.
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Calorie Counter PRO MyNetDiary
  3
     Calorie Counter PRO MyNetDiary
  10%
  رای دهید
  MyNetDiary دارای بانک اطلاعاتی بیش از 600 هزار غذا می باشد و هر روز به تعداد آنها افزوده می شود.اپلیکیشن مذکور دارای برنامه های ورزشی هفتگی می باشد و علاوه برآن می توان به حرکت ورزشی مورد نظر را به آن اضافه کرد. این برنامه دارای یک بارکدخوان نیز می باشد. اندروید مورد نیاز برای این اپلیکیشن اندروید 4 و بالاتر است.
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Calorie Counter by FatSecret
  4
     Calorie Counter by FatSecret
  7%
  رای دهید
  این برنامه یک همراه عالی برای افرادی ست که می خواهند تناسب اندام خود را حفظ کنند . برنامه کالری شمار FatSecret یک تقویم دارد که می تواند وقایع روزانه رژیم های شما را ثبت کند و مقدار کالری که می سوزانید را نشان دهد . این برنامه همچنین به بانک اطلاعاتی غذاها و رستوران ها دسترسی دارد و به شما اجازه می دهد حتی در رستوران هم از میزان کالری مصرفی تان مطلع باشید . این برنامه هوشمند حتی برای پخت غذاها هم ایده و دستور پخت در اختیار شما می گذارد . این اپلیکیشن با اندروید 4 و بالاتر سازگار می باشد.
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی The Complete 5:2 Diet
  5
     The Complete 5:2 Diet
  7%
  رای دهید
  نرم افزاری کاربردی و مفید که به شما با توجه به جنسیتتان میزان کالری مصرفی مناسب را پیشنهاد می دهد. طبق این برنامه در طول 5 روز هقته آقایان مجاز به استفاده ی تنها 2500 کالری و خانم ها 2000 کالری می باشند و نباید از این حد فراتر بروند . دو روز باقیمانده از هفته هم آقایان 600 کالری و خانم ها 500 کالری حق دارند استفاده کنند . این نرم افزار با جای دادن 140 دستور رژیم غذایی مختلف و تمرین و ورزش در خود ، جایی برای نقد منفی باقی نگذاشته است .
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Calorie Counter by MyFitnessPal
  6
     Calorie Counter by MyFitnessPal
  7%
  رای دهید
  یکی دیگر از نرم افزار های رایگانی که به شما کمک زیادی می کند تا رژیمی مناسب را داشته باشید MyFitnessPal می باشد که با ارائه ی لیستی جامع از میان سبزیجات، پروتئین ها، ماهی ها و مواد غذایی دیگر به شما حق انتخاب های زیادی می دهد . این برنامه که به عنوان پرمخاطب ترین و بهترین اپلیکیشن لاغری شناخته شده است دارای ویژگی های خوبی همچون : داشتن بانک اطلاعاتی با اطلاعات بیش از 2 میلیون غذا، امکان محاسبه کالری های سوزانده شده و سینک شدن در دستگاه های مختلف از طریق وبسایت برنامه، امکان محاسبه ارزش غذایی غذاهای مختلف همچون غذاهای خانگی و امکان اضافه کردن چندین ماده غذایی به صورت همزمان می باشد . این برنامه با اندروید 4.1 و بالاتر سازگار می باشد.
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Lose It
  7
     Lose It
  7%
  رای دهید
  برنامه ی دیگری که در میزان کالری مصرفی می تواند سودمند باشد اپلیکیشن Lose It است. رژیم های مختلف بسته به نیاز کاربر و وجود بارکدخوان در این برنامه از ویژگی های مثبت آن است. گفتنی است Lose It از سخت افزارهایی همچون Jawbone Up و FitBit tracker نیز پشتیبانی میکند. این برنامه با MyFitnessPal هم می تواند به تبادل اطلاعات بپردازد.
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Diet Assistant – Weight Loss
  8
     Diet Assistant – Weight Loss
  6%
  رای دهید
  این اپلیکیشن به شما کمک خواهد کرد تا رژیم غذایی مناسبی را برای خود ترتیب دهید، حساب تغذیه و ورزش خود را داشته باشید، غذاهای بهتری برای تغذیه انتخاب کنید و سریعتر به اهداف خود در زمینه تغذیه سالم و کاهش وزن دست یابید.اگرچه این برنامه ساده تر است اما ویژگی های دیگر اپلیکیشن های هم گروه خود را داراست.این برنامه دارای دو نسخه ی رایگان و پولی، به مبلغ 2.99 می باشد.
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Fooducate Healthy Weight Loss
  9
     Fooducate Healthy Weight Loss
  5%
  رای دهید
  این برنامه همچون دیگر برنامه های هم گروه خود برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام مفید می باشد. اما تفاوتی که این برنامه با بقیه دارد این است که امکان اطلاع از مضرات مواد غذایی مصرفی و چربی های اشباع شده را فراهم می آورد.غذاهای مختلف در این اپلیکیشن بر اساس مفید یا مضر بودنشان طبقه بندی می شوند .
 • بهترین اپلیکیشن های لاغری اندرویدی Diet Point – Weight Loss
  10
     Diet Point – Weight Loss
  5%
  رای دهید
  این برنامه بسیار مفید و سودمند در جهت رسیدن به تناسب اندام می باشد . اپلیکیشن یاد شده دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که حائز اهمیت است . برای مثال : راهنمایی هایی برای بهبود برنامه ی غذایی ، یادآوری زمان صرف غذا ، محاسبه ی شاخص وزن بدن و ... . این اپلیکیشن دارای دو نسخه ی پوبی و رایگان می باشد اما نسخه ی رایگان آن بدون مشکل است .
11