بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶

ارسال شده توسط

به نظر شما بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ کیست؟

کشور کره در چند سال اخیر با پیشرفت عجیبی در فیلمسازی مواجه بوده ک سرگرمی های سالم و مداوم را برای مردم فراهم می کند. این کشور نوجوانان و جوانان را هدف سریال های خود قرار می دهد تا آن ها را جذب خانه کند. بازیگرهای خانم بسیاری در این صنعت رشد کرده و محبوبیت جهانی پیدا کرده اند. همچنین موجب پیشرفت اقتصادی کره شده چرا که سالانه میلیون ها دلار از این راه کسب شده و با پیشرفت کره کمک می کند.
بازیگرهای زیبا، جذاب، باهوش و با استعدادی در این کشور محبوب دل نوجوانان و جوانان شده و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده اند. بین تعداد زیادی از بازیگرهای خوب، انتخاب تنها ۱۰ مورد کار مشکلی است. تاپ لیست در این پست خود بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ را به شما معرفی کرده است و از شما می خواهد اگر از طرفداران فیلم کره ای هستید، به بهترین بازیگر از نظر خود امتیاز داده و یا نظرات خود را درباره آن ها با ما به اشتراک بگذارید.
بهترین سریال های کره ای را نیز برای شما فهرست کرده ایم.
بهترین بازیگران مرد کره ای را نیز بخوانید و به بازیگر محبوب خود امتیاز دهید.


 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ پارک شین هه
  1
     پارک شین هه
  45%
  رای دهید
  پارک شین هه در سال 1990 در کره جنوبی متولد شده است. او به عنوان خواننده، رقاص، مدل و بازیگر شناخته شده است. وی در فیلم ها و سریال های بسیاری بازی کرده و جوایز متعددی نیز کسب کرده است. از بین سریال هایی که پارک شین هه در آن ها ایفای نقش نکرده می توان به پلکان بهش، یک روزی زیبا، گونگ اس، تو زیبایی، گل پسر همسایهف افسانه پسران، وارثان و پزشکان اشاره کرد. زیبای درون و برادر بزرگتر نیز دو نمونه از فیلم های اخیر وی هستند. وی در موزیک ویدئوها و تبلغات برای برندهایی چون نایکی فعالیت داشته است.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ یون اون هه
  2
     یون اون هه
  11%
  رای دهید
  یون اون هه در سال 1984 در کره جنوبی متولد شده است. او در زمینه بازیگری، خوانندگی و فشن (مودلینگ) فعالیت داشته است. یون اون هه از سال 1999 تا 2005 در گروه دخترانه Baby V.O.X فعالیت داشت اما از آن سال به بعد به بازیگری پرداخت و با بازی در سریال های روزگار شاهزاده و کافه پرنس به بازیگری پا گذاشت. از جمله سریال های او می توان به بانوی زیبای من، به من دروغ بگو و دلم برات تنگ شده نیز اشاره نمود. آیا به نظر شما او بهترین بازیگر زن کره است؟ اگر نظر شما موافق است به او رای دهید.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ جون جی هیون
  3
     جون جی هیون
  9%
  رای دهید
  جون جی هیون در سال 1981 در کره جنوبی به دنیا آمده و از هنرپیشه های مطرح و معروف این کشور است. او با بازی در فیلم دختر گستاخ در سال شناخته شد که یکی از بهترین کمدی های کره بوده است. از دیگر فیلم های موفق وی می توان به تو از ستاره ها آمدی، ایل ماره و ترور اشاره کرد. نظر شما درباره بازی های او چیست؟ اگر از طرفداران او هستید به نظرتان در کدام فیلم بیشتر درخشیده است؟ آیا او می تواند بهترین بازیگر زن کره ای باشد؟ نظرات و رای خود را با ما به اشتراک گذارید.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ هان هیو جو
  4
     هان هیو جو
  5%
  رای دهید
  هان ﻫﻴﻮ ﺟﻮ ﺑﺎﺯﻳﮕﺮ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﻛﺮﻩ ﺍﻱ ﺩﺭ ﺗﺎﺭﻳﺦ 22.2.1987 ﺩﺭ ﺍﻳﺎﻟﺖ Cheong ju ﻛﺮﻩ ﻱ ﺟﻨﻮﺑﻲ ﻣﺘﻮﻟﺪ ﺷﺪ . و از سال 2003 شروع به کار کرد او با فیلم دونگی به شهرت رسید و جوایز زیادی به دست آورد به تازگی در سال 2016 بعد از 6 سال در درامای دبلیو حضور داشت و بهترین بازگر سال شد
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ ئارکک مین یونگ
  5
     ئارکک مین یونگ
  5%
  رای دهید
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ سوزی
  6
     سوزی
  4%
  رای دهید
  سوزی در سال ۱۹۹۴ میلادی به دنیاامده و بازیگر خواننده و مدل اهل کره جنوبی است و از فیلم های معروفش سریال رویای بند و عشق بی پرواست
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ هان گا این
  7
     هان گا این
  3%
  رای دهید
  هان گا این در سال 1982 در کره جنوبی متولد شده است. او از بازیگران کره ای است که در سریال هایی چون پسر بد، افسانه خورشید و ماه، دکتر کانگ و سوپر تازه کار بازی اکرده است. از فیلم های او نیز می توان به روزی روزگاری در دبیرستان و معماری 101 اشاره داشت. او برای تبلیغات و موزیک ویدئو ها نیز کار کرده است. وی در سال 2012 برای بازی در فیلم افسانه خورشید و ماه برنده جایزه از جشنواره MBC شد. نظر شما درباره این بازیگر چیست؟ آیا به او به عنوان بهترین بازیگر زن کره ای امتیاز می دهید؟
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ ها جی وون
  8
     ها جی وون
  3%
  رای دهید
  جون هه ریم که با نام هنری خود یعنی ها جی وون شناخته شده در سال 1978 متولد شده است. او با بازی در سریال هایی چون هوآنگ جینی، کمدی باغ مخفی و ملکه کی معروف است. او برای بازی در فیلم های اکشن، ورزشی، درام و کمدی مشهور شد و مورد محبوبیت قرار گرفت. او گفته از کودکی به بازیگری علاقه مند بوده و در فارق التحصیل رشته فیلم و تلویزیون می باشد. اگر فیلم های او را دنبال کرده اید، نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ آی یو
  9
     آی یو
  2%
  رای دهید
  در سال 2007 به عنوان کار آموز وارد کمپانی Loen Entertainment شد و پس از فقط 10 ماه دوره کارآموزی در سن 15 سالگی با آلبوم Lost and Found فعالیت خود را در موسیقی کشور کره جنوبی آغاز کرد. آلبوم های بعدی او، Growing Up و IU...IM برای او موفقیت هایی مهمی به ارمغان آورد، اما انتشار تک آهنگ \"روز خوب\" (Good Day/좋은 날) از مینی آلبوم Real در سال 2010، او را به یک ستاره ملی و مشهور تبدیل کرد. آهنگ \"روز خوب\" پنج هفته متوالی در صدر چارت Gaon قرار داشت و در کنار آهنگ \"گانگنام استایل\" از \"PSY\" رکورد دار بیشترین مدت زمان باقی ماندن در رتبه ی 1 چارت ها است.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ لی دا هائه
  10
     لی دا هائه
  1%
  رای دهید
  لی دا هائه در سال 1989 در کره جنوبی به دنیا آمد و در زمینه بازیگری فعالیت داشته است. او برای بازی در کمدی هایی چون دختر من در سال 2005، رز سبز در سال 2005، شکار پادشاه هتل در سال 2014 و 2 دارام چینی معروف شده است. او تا سال پنجم دبستان همراه خانواده خود در سئول زندگی میکرد، سپس به سیدنی مهاجرت کردند و برای چندین بار آنجا به رقص کره ای پرداخت. در سال 2001 به کره بازگشت و شغل بازیگری را برای خود انتخاب کرد. نظر خود را درباره لی دا هائه بنویسید و اگر او را از بهترین بازیگرهای خانم کره می دانید، به او رای دهید.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ سونگ هیه کیو
  11
     سونگ هیه کیو
  1%
  رای دهید
  سونگ هیه کیو در سال 1981 در کره جنوبی متولد شده است. او با بازی در فیلم هایی مثل پاییز در قلب من، در همه و خانه کامل معروفیت پیدا کرد. وقتی سونگ به دنیا آمد، مریض بود و خانواده و دکترها امیدی به زنده ماندن او نداشتند. بعد از بهبود یافتن او، شناسنامه اش را به تاریخ زمان خوب شدنش یعنی سال 1982 ثبت کردند. او در فیلم کره ای پاییز در قلب من در سال 2000 و همه با هم در سال 2003 بازی کرد و شهرت پیدا کرد. وی در ادامه فعالیت های خود در فیلم آمریکایی به نام راحت باش بازی کرده و بدین صورت به تعداد طرفداران خود افزود.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ چوی جی وو
  12
     چوی جی وو
  1%
  رای دهید
  چوی جی وو در سال 1975 میلادی در کره جنوبی متولد شده است. او برای بازی در فیلم های روبرو شهرت و محبوبیت پیدا کرده است: وسوسه، روزهای زیبا، پلکانی به سوی بهشت و زمستان سوناتا. چهره ی او با شرکت در یک برنامه استعدادها در شبکه MBC سال 1994 شناخته شد و توانست در سال 1995 در فیلم عشق و نفرت بازی کند. او در فیلم هایی چون رئیس جمهور رمانتیک ایفای نقش داشته است اما بیشتر به دلیل بازی در سریال ها شهرت دارد.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ ایم یونا
  13
     ایم یونا
  1%
  رای دهید
  یونا در شهر سئول کره جنوبی به دنیا آمد. او از کودکی به رقص و خوانندگی و بازیگری علاقه داشت و به کمپانی اس ام پیوست و در همان‌جا به مدت ۷ سال فعالیت کرد. بعد از مدت ۷ سال به عضویت در گروه محبوب کره‌ای \"نسل دختران\" که متشکل از هفت دختر کره‌ای بود درآمد. او در سال ۲۰۰۸ با بازی در سریالی به نام \"زن زشت\" توانست نقش تکاملی را از خود ایفا کند و این نقش به او اجازه داد تا در سریال کره‌ای \"تو سرنوشت منی\" بازی کند. با بازی در این سریال او توانست ۵ جایزه در زمینه سریال کره‌ای کسب کند. سریال کره‌ای \"مرد سیندرلایی\" که در سال ۲۰۰۹ ساخته شد از جمله سریال‌ های هیجان انگیزی بود که یونا در آن بازی کرد و این سریال جایزه‌های متعددی را برای یونا به ارمغان آورد. پس از آن در یک سریال عاشقانه با نام \"باران عشق\" ایفای نقش کرد و همانند سریال‌ های قبلی ۳ جایزه سریال کره‌ای را کسب کرد. در یک ژانویه ۲۰۱۴ خبر رسید که یونا با لی سئونگ کی رابطه دارد که این رابطه یک سال بعد در ٢۰۱۵ پایان یافت. یونا تحصیلات خود را در دانشگاه هنرهای زیبایی دوگنوک مخصوصاً در رشتهٔ موسیقی به پایان رساند. سریال کره‌ای \"ماجرای من و نخست وزیر\" در اواخر سال ۲۰۱۳ تولید و به بازار عرضه شد.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ شین مین آه
  14
     شین مین آه
  1%
  رای دهید
  شین مین آه متولد سال 1984 میلادی در کره جنوبی به دنیا آمده است. شایان ذکر است که نام خانوادگی او شین است. او برای بازی در سریال هایی چون عشق کشنده، دوست دختر من روباهه و اوه الهه من معروف و شناخته شده است. او در ساال 1998 کار خود را با مدلینگ برای مجله نوجوانان شروع، سپس در موزیک ویدئوهای خواننده های کی پاپ حضور پیدا کرد. او در سال 2015 برای بازی در فیلم اوه الهه من جایزه جشنواره KBS را نیز دریافت کرد.
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ گو هایه سون
  15
     گو هایه سون
  0%
  رای دهید
  من بدم میاد ازش ولی بدم نیومد بزارمش: کو هی سان بازیگر یکی از مشهورترین بازیگران کره جنوبی است که علاوه بر حرفه بازیگری ، خوانندگی را نیز دنبال می کند (البته نه به طور جدی) . او از سال ۲۰۰۵ (۱۳۸۴) فعالیت جدی بازیگری خود را با بازی در مجموعه nonstop شروع کرد ( که البته بیشتر بازیگرهای کره تجربه ای هم دراین سریال داشتند ) اما بعد از بازی در مجموعه پسران فراتر از گل (Boys before flower) شهرت او چندین برابر شد . کمپانی های مختلف از او در خواست شرکت در آگهی های بازرگانی خود را کردند و او به عنوان یک فوق ستاره شناخته شد . در سریال دل پاک (pure in heart) او توانست علاوه بر بازی در این سریال نخستین تجربه رسمی خوانندگی خود را در موسیقی متن این سربال بدست آورد . پس از آن او با بازی در سریال پادشاه و من ، که مدتها باب میل شبکه آریرانگ بود و دست از تبلیغ آن برنمیداشت ، توانست اندکی بر محبوبیت خود بیفزاید .
 • بهترین بازیگر زن کره ای در سال ۲۰۱۶ هان یه سول
  16
     هان یه سول
  0%
  رای دهید
  هان یه سول در سال 1982 در کالیفرنیا متولد شد و از سال 2001 به فعالیت هنری پرداخت. وی در عرصه های بازیگری، مدلینگ و خوانندگی فعالیت داشته است. از جمله سریال های تلویزیونی او می توان به بدون توقف در سال 2003، روباه نه دم در سال 2004، همسر یا دردسر در سال 2006 و تولد یک زیبا در سال 2014 اشاره کرد. او در فیلم هایی چون خانم جوینده طلا نیز بازی کرد است. نظر سما درباره این بازیگر چیست ؟ آیا می تواند تاپ ترین بازیگر کره ای باشد.
17