بهترین بازی های اندروید

ارسال شده توسط

تاپ لیست، بهترین بازی های اندروید را برای شما شناسایی کرده تا بتوانید بهترین بازی موبایل‌های اندروید را بصورت رایگان و بسادگی از گوگل پلی دانلود کنید. این ده بازی طبق نظر کاربران و براساس امتیاز آن‌ها در پلی استور انتخاب شده‌اند. شما طرفدار کدام بازی هستید؟


 • بهترین بازی های اندروید مانیومنت ولی Monument Valley
  1
     مانیومنت ولی Monument Valley
  16%
  رای دهید
  این بازی ویدئویی و پازلی، درباره هدایت پرنسس از پیچ و خم‌های انتزاعیست تا به مکان‌های مختلفی برسد. این بازی درسال 2013 طی ده ماه براساس طراحی مفهومی ساخته شد.
 • بهترین بازی های اندروید هارت استون Heart Stone: Heroes of War Craft
  2
     هارت استون Heart Stone: Heroes of War Craft
  14%
  رای دهید
  هارت استون یا قلب سنگی: قهرمان وارکرفت، یک بازی ویدئویی و کارتی است که بصورت نوبتی بین دو فرد مخالف شکل می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند حالت‌های مختلفی از بازی را انتخاب کنند که هرکدام تجربه مختلفی را پیشنهاد می‌کند.
 • بهترین بازی های اندروید مدرن کامبت Modern Combat 5: Blackout
  3
     مدرن کامبت Modern Combat 5: Blackout
  12%
  رای دهید
  در سری بازی‌های مدرن کامبت، تنها این سری است که بصورت رایگان بازی می‌شود. این بازی نیز شبیه 4 بازی دیگر مدرن کامبت بوده که بازیکن می‌تواند شلیک کند، اسلحه‌های خود را پر کند یا آن‌ها را تغییر دهد و به بازی خود ادامه دهد.
 • بهترین بازی های اندروید تمپل ران Temple Run 2
  4
     تمپل ران Temple Run 2
  12%
  رای دهید
  تمپل ران یا فرار از معبد، یک بازی ویدئویی و فکری است که ساخته ایمانجی بوده و ابتدا برای آی‌او‌اس و سپس اندروید ساخته شد. این بازی برای بیش از 1 میلیون دفعه دانلود شده است.
 • بهترین بازی های اندروید بدلند Badland
  5
     بدلند Badland
  11%
  رای دهید
  بدلند یک بازی ویدئویی است که توسط شرکت فراگ‌مایند طراحی شده است. این بازی ابتدا برای آی‌اواس و سپس برای اندروید طراحی شده و جوایز زیادی را برده است. بدلند در یک جنگل پر از درخت است که شما باید آنجا مشکلات را حل کنید.
 • بهترین بازی های اندروید سیمپسون The Simpsons: Tapped Out
  6
     سیمپسون The Simpsons: Tapped Out
  9%
  رای دهید
  سیمپسون یک بازی اندروید و آی‌او‌اس است که از روی سریال آمریکایی سیمپسون ساخته شده است. کاربران می‌توانند در این بازی با استفاده از شخصیت‌ها و ساختمان‌های آشنا، طبق فصل یا مراسم پیش‌رو، بازی کنند.
 • بهترین بازی های اندروید کلش آو کلنز Clash of Clans
  7
     کلش آو کلنز Clash of Clans
  6%
  رای دهید
  کلش آو کلنز یا جنگ قبایل نیز یک بازی ویدئویی است که در آن شما رهبری یک قبیله کوچک را خواهید داشت و با استفاده از عناصر مهمی در این بازی که طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس است، به بازی خود ادامه خواهید داد.
 • بهترین بازی های اندروید فروت نینجا Fruit Ninja
  8
     فروت نینجا Fruit Ninja
  6%
  رای دهید
  فروت نینجا یک ویدئو گیم است که توسط شرکت هف برک طراحی شده و با بیشتر سیستم عامل‌ها سازگار است. بازیکن باید در این بازی میوه‌ها را نصف کرده و امتیاز بگیرد.
 • بهترین بازی های اندروید سابوی سرفرز Subway Surfers
  9
     سابوی سرفرز Subway Surfers
  4%
  رای دهید
  سابوی سرفرز یک بازی پرشی است که برای اندروید، آی‌اواس و ویندوز فون طراحی شده است. این بازی دربارۀ پسریست که بدلیل نقاشی کشیدن روی دیوار مترو مورد تعقیب پلیس قرار گرفته و باید فرار کند.
 • بهترین بازی های اندروید کندی کراش Candy Crush Saga
  10
     کندی کراش Candy Crush Saga
  4%
  رای دهید
  کندی کراش یا کندی کرش یک بازی پازل و ویدئو گیم است که توسط شرکت کینگ طراحی شده است. در این بازی باید 4 یا 5 عدد از میوه‌های یکسان کنار هم قرار گیرند تا امتیاز به دست آورید.
11