بهترین بازی های XBOX One

ارسال شده توسط

بهترین بازی های XBOX One کدامند؟

شاید شما عزیزان نیز از آن دسته از افراد باشید که برای گذراندن اوقات فراغت خود، به بازی های کنسولی روی آورده باشید. شرکت مایکروسافت پا به عرصه رقابت با شرکت سونی گذاشته و شروع به ساختن کنسول های بازی XBOX نموده است. کنسول بازی XBOX One جایگزینی برای ۳۶۰ XBOX می باشد که در بازار جای خود را باز نموده است. با توجه به رقابتی که در بازار برای تولید بازی های این کنسول وجود دارد، ما بر آن بودیم که ده تا از بهترین بازی های XBOX One را به شما معرفی کنیم. شما گیمر های عزیز می توانید به بازی محبوب خود در این بخش رای دهید.


 • بهترین بازی های XBOX One The Division
  1
     The Division
  25%
  رای دهید
  سبک این بازی به شکل چند نفره و آنلاین است. این بازی از گرافیک بالایی برخوردار است که همین امر موجب شده تا بازی را خیلی طبیعی جلوه دهد و طرفداران زیادی داشته باشد.
 • بهترین بازی های XBOX One Quantum Break
  2
     Quantum Break
  15%
  رای دهید
  با وجود این بازی، گذر زمان را حس نخواهید کرد و نهایت لذت را خواهید برد. اول شخصیت این بازی، یک دزد دریای است.
 • بهترین بازی های XBOX One The Witcher 3: Wild Hunt
  3
     The Witcher 3: Wild Hunt
  10%
  رای دهید
  بسیاری از گیمرهایی که این بازی را انتخاب کرده بودند، از تمام شدن آن ناراحت می شدند. پس شما هم این بازی هیجان انگیز را از دست ندهید.
 • بهترین بازی های XBOX One Fallout 4
  4
     Fallout 4
  10%
  رای دهید
  این بازی فضای آخرالزمانی دارد. می توانید ماه ها خود را با ماجراجویی های این بازی فوق العاده سرگرم سازید و لذت ببرید.
 • بهترین بازی های XBOX One FIFA 16
  5
     FIFA 16
  9%
  رای دهید
  این بازی، واقعی ترین شبیه سازی بازی فوتبال می باشد که تا کنون ساخته شده و گرافیک قابل قبولی نیز دارد که لذت انجام یک بازی فوتبال را به شما خواهد داد.
 • بهترین بازی های XBOX One Life Is Strange
  6
     Life Is Strange
  8%
  رای دهید
  این بازی از آن دسته از بازی هایی است که به شما تجربه جدیدی می دهد. محیط این بازی با وجود ساده بودن، به قدری برای مخاطبانش جذاب بوده که آن ها را برای قسمت های بعدی خود، در انتظار نگاه دارد.
 • بهترین بازی های XBOX One Destiny: The Taken King
  7
     Destiny: The Taken King
  4%
  رای دهید
  اگر طرفدار بازی هایی در سبک اکشن هستید، این بازی می تواند رضایت شما را کاملا جلب کند. در این بازی شما می توانید به جای شخصیت های متفاوت بازی کنید
 • بهترین بازی های XBOX One Rise of the Tomb Raider
  8
     Rise of the Tomb Raider
  3%
  رای دهید
  این بازی در گذشته نیز طرفداران زیادی داشته است. همین امر موجب شده تا کمپانی سازنده آن به فکر ساختن سری جدید این بازی باشد. اگر عاشق کشف نمودن راز های پنهان هستید، این بازی کاملا مناسب شماست.
 • بهترین بازی های XBOX One Forza Motorsport 6
  9
     Forza Motorsport 6
  3%
  رای دهید
  اگر اهل بازی های مسابقه ای هستید، این بازی را نباید به هیچ عنوان از دست بدهید. این بازی در دادن حس خوش رقابت به شما حتما موفق خواهد بود.
 • بهترین بازی های XBOX One Far Cry Primal
  10
     Far Cry Primal
  3%
  رای دهید
  اگر می خواهید به دوره ما قبل تاریخ سفر کنید، این بازی را از دست ندهید. قدم زدن، دویدن و کارهایی از این قبیل، در این دوره تاریخی می تواند برای شما سرگرم کننده باشد.
 • بهترین بازی های XBOX One watch dogs 2
  11
     watch dogs 2
  2%
  رای دهید
  اگر می خواهید یک هکر قدرتنمد باشید همه چیز را در دستان خود داشته باشید و در یک شهر هر کاری می خواهید بکنید و در واسطه ی هکری خود عملیات های سخت به دیگران تیر اندازی کنید این بازی را از دست ندهید
12