بهترین برنامه های آیفون

ارسال شده توسط

بهترین برنامه های آیفون که توسط آیتونز مشخص شده اند را برای شما در لیستی از ۱۰ برنامه، جمع‌آوری کرده‌ایم. این برنامه‌ها را می توانید در آیتونز iTunes بصورت رایگان دانلود کرده و آن را در تاپ چارتز یا جدول برترین‌های اپ استور مشاهده کنید.


 • بهترین برنامه های آیفون کلش رویالClash Royale
  1
     کلش رویالClash Royale
  21%
  رای دهید
  به جهت طرفداران زیاد بازی کلش آو کلنز، شرکت سوپرسل یک بازی دیگر با شخصیت‌های همان بازی طراحی کرد و نام آن را کلش رویال نهاد. دراین بازی نیز باید نیروهای خود را برای سرنگونی سپاه دشمن و پادشاه آن‌ها ارسال کرده و همزمان از نیروهای خود محافظت کنید.
 • بهترین برنامه های آیفون استک Stack
  2
     استک Stack
  15%
  رای دهید
  استک از بازی‌های پرطرفداری بوده که به دقت بالایی نیز نیاز دارد. شما باید در این بازی ساختمان سازی کنید، ابتدا یک برج کوتاه دارید که با قرار دادن قطعات، آن را بلندتر می‌کنید.
 • بهترین برنامه های آیفون اسنپ چت Snapchat
  3
     اسنپ چت Snapchat
  14%
  رای دهید
  اسنپ چت از برنامه‌های دریافت تصویر و مخصوص موبایل است که با استفاده از آن می‌توانید به عکس یا ویدئوی خود متن، تصاویر یا استیکر اضافه کنید. پس از ویرایش عکس‌ها می‌توانید آن را به لیستی که مشخص کرده‌اید ارسال کنید.
 • بهترین برنامه های آیفون اینستاگرم Instagram
  4
     اینستاگرم Instagram
  12%
  رای دهید
  اینستاگرم یک برنامه ویرایش عکس و فیلم است که می‌توانید با اضافه کردن فیلترهای مختلف به عکستان، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا عکس خود را در شبکه‌های دیگری ازجمله فیسبوک و توییتر نیز به اشتراک گذارید.
 • بهترین برنامه های آیفون کالر سوئیچ Color Switch
  5
     کالر سوئیچ Color Switch
  10%
  رای دهید
  بازی کالر سوئیچ، همانطور که از اسمش پیداست بازی با رنگ‌هاست. اینجا باید باتوجه به الگوی رنگ توپ خود حرکت کرده و از موانع بگذرید و همزمان روی گوشی خود ضربه زنید تا توپ شما سقوط نکند.
 • بهترین برنامه های آیفون ام اس کیو آر دی MSQRD
  6
     ام اس کیو آر دی MSQRD
  9%
  رای دهید
  برنامه ام‌اس‌کیو‌آر‌دی یک برنامه برای ویرایش ویدئوهای سلفی است. در این برنامه می‌توانید از خود ویدئوی سلفی بگیرید و خود را شبیه شخصیت‌های دیگر یا حیوانات کنید و برای ماسک انتخاب کنید. شما در این برنامه می‌توانید ویدئوی خود را به سادگی با دوستانتان به اشتراک گذارید.
 • بهترین برنامه های آیفون فیس‌بوک Facebook
  7
     فیس‌بوک Facebook
  6%
  رای دهید
  فیس بوک یک شبکه اجتکاعی است که در آن می‌توانید تصاویر و نوشته‌های خود را با دوستانتان به اشتراک گذارید. می‌توانید برای دوستان خود پیام ارسال و دریافت کنید و به گروه یا صفحات مورد علاقه خود بپیوندید.
 • بهترین برنامه های آیفون جی میل Gmail
  8
     جی میل Gmail
  4%
  رای دهید
  سرویس جی‌میل یک فضای رایگان به کاربر می دهد تا با استفاده از آن ایمیل‌های خود را ارسال کند. ابتدا تنها با دعوتنامه امکان استفاده از این سرویس وجود داشت اما از سال 2007 عضویت در آن بصورت رایگان و برای عموم آزاد شد.
 • بهترین برنامه های آیفون دمن دنیل Damn Daniel
  9
     دمن دنیل Damn Daniel
  3%
  رای دهید
  شما در این برنامه به دنیل کمک میکنید تا از موانع عبور کرده و بدود و امتیاز کسب کند. این بازی در ابتدا کمی سخت بنظر می‌رسد اما در ادامه ازآن لذت خواهید برد. میزان امتیازگیری در بازی دمن دنیل، به دقت و سرعت شما بستگی دارد.
 • بهترین برنامه های آیفون نت فلیکس Netflix
  10
     نت فلیکس Netflix
  1%
  رای دهید
  با استفاده از برنامه نت فلیکس می‌توانید فیلم‌ها و سریال‌های دلخواه خود را به اشتراک بگذارید و دریافت کنید. با ایجاد حساب کاربری در این برنامه، از سرویس رایگان یک ماهه آن برخوردار خواهید بود.
11