بهترین برند خمیر دندان

ارسال شده توسط

بهترین برند خمیر دندان را می شناسید ؟ آیا فردی را می شناسید خمیردندان استفاده نکند ؟ حتما تا به حال پیش آمده بعد از صرف غذایی تمایل شدید به استفاده از مسواک پیدا کنید ؟ همانطور که می دانید خمیر دندان در کنار مسواک و نخ دندان یکی از اصلی‌ترین موارد در بهداشت دهان و دندان است. و انتخاب یک مسواک و خمیر دندان خوب یکی از موارد بسیار مهم و نه چندان آسان در بهداشت دهان و دندان است . از طرفی خمیردندان های متعددی وجود دارد که هرکدام به منظوری خاص تولید شده اند . از تنوع رنگ گرفته تا رایحه و خاصیت…
برخی از آنها خاصیت پاک کنندگی بالایی دارند ،برخی صرفا سفیدکننده می باشد و برخی دیگر ضد التهاب لثه و… اما در این میان انتخاب خمیردندانی که از پیش امتحانش را پس داده کار را آسان می کند و اینجاست که برند معنی پیدا می کند . شناخت بهترین برندهای خمیر دندان در انتخاب راحت تر به شما کمک خواهد کرد.


 • بهترین برند خمیر دندان Forever Bright Toothgel
  1
     Forever Bright Toothgel
  35%
  رای دهید
  خمیر دندان فلوراید نقطه عطفی در محصولات بهداشت فردی محسوب می شود. ژل دندان فوراِور برایت، دندان ها را سفید و براق می کند و از این جهت ، یکی از بهترین محصولات مرتبط با دندان است که در بازار وجود دارد فرمول منحصر به فرد فوراِور برایت و ترکیبات آن که از بهترین و با کیفیت ترین مواد ساخته شده، این محصول را برای استفاده تمام سنین مناسب ساخته است.
 • بهترین برند خمیر دندان Sensodyne
  2
     Sensodyne
  15%
  رای دهید
  خمیر دندان سنسوداین جهت محکم کردن مینای دندان و رفع درد حساسیت دندان طراحی شده است. این خمیر دندان حاوی ترکیبات ویژه ای می باشد که علاوه بر تمیزی فوق العاده دندان ها از آن ها محافظت می نماید. مینای دندان را تقویت می کند و مانع ایجاد حساسیت روی دندان ها می شود. این خمیر دندان، مانع ایجاد پوسیدگی و یا حفره بر روی دندان ها می شود و استحکام و مقاومت آن ها را افزایش می دهد
 • بهترین برند خمیر دندان Crest
  3
     Crest
  9%
  رای دهید
  خمیر دندان کرست محصولی از کشور آلمان ، سفید کننده قوی دندان ها می باشد، این خمیر دندان پلاک های به وجود آمده روی دندان ها را از بین می برد و دندان ها را سفید و درخشان و کاملا تمیز می کند و از به وجود آمدن بوی نامطبوع دهان پیشگیری می نماید.این خمیر دندان کرست، حاوی ترکیبات طبیعی است که ضمن مراقبت از مینای دندان و جلوگیری از آسیب دیدن ، دندان ها را جلا می دهد و از به وجود آمدن پلاک و رنگدانه های جدید بر روی آن ها پیشگیری می نماید.
 • بهترین برند خمیر دندان Signal
  4
     Signal
  9%
  رای دهید
  خمیر دندان سیگنال سفید کننده و ضد عفونی کننده لثه می باشد . این خمیردندان با اثر فوری است که جرم ها و پلاک های به وجود آمده بر روی دندان ها را از بین می برد و از ایجاد دوباره آن ها و زرد شدن دندان ها جلوگیری می نماید. خمیر دندان های سیگنال در مدل های مختلف و با ویژگی های مختلف در بازار وجود دارند . برای مثال برخی از آنها ضد پوسیدگی ، برخی دیگر ضد التهاب لثه می باشند.
 • بهترین برند خمیر دندان Colgate-Palmolive
  5
     Colgate-Palmolive
  8%
  رای دهید
  شرکت مراقبت‌های شخصی آمریکایی است، که طیف وسیعی از لوازم آرایشی، بهداشتی، کالاهای لوکس مصرفی، شوینده‌ها و... را تولید و توزیع می‌نماید.یکی از تولیدات این کمپانی خمیردندان است که سنین مختلف شامل کودکان و بزرگسالان را پوشش می دهد. خمیر دندان کولگیت ضد پوسیدگی و سفید کننده می باشد. این خمیر دندان با ترکیبات ویژه خود از دندان های شما در مقابل آسیب دیدگی و پوسیدگی محافظت می نماید و مانع از ایجاد حفره بر روی دندان ها خواهد شد. همچنین حاوی ترکیبات سفید کننده است که جرم های ایجاد شده و قدیمی را از روی دندان ها از بین می برد و موجب سفیدی و درخشان شدن آن ها می گردد. این محصول به از بین رفتن بوی بد دهان کمک می نماید و حس خوشایند تنفسی تازه، با طراوت و خوشبو را به شما هدیه می کند.
 • بهترین برند خمیر دندان Misswake
  6
     Misswake
  7%
  رای دهید
  این خمیر دندان که ساخت کشور ترکیه می باشد پاک کننده ای قوی ، سفید کننده ی بینظیر و تقویت کننده ای فوق العاده برای دندان ها و لثه ها می باشد و مینای دندان را در مقابل پلاک ها محافظت می کند.این خمیردندان در موارد التهاب می تواند بسیار موثر واقع شود
 • بهترین برند خمیر دندان خمیردندان داروگر
  7
     خمیردندان داروگر
  3%
  رای دهید
 • بهترین برند خمیر دندان Close-up
  8
     Close-up
  2%
  رای دهید
  خمیر دندان کلوزآپ محافظت کننده و تمیز کننده قوی دندان ها می باشد و مانع از باقی ماندن جرم روی آنها و یا قسمت های بین دندان ها می شود. همچنین اثر ضد باکتری دارد که از ایجاد بوی بد دهان پیشگیری کرده و مانع از ملتهب شدن لثه و به وجود آمدن سایر بیماری های دهان خواهد شد. خمیر دندان های کلوزاپ در انواع مختلف رایحه و طعم موجود می باشند که دهان را خوشبو می کند .
 • بهترین برند خمیر دندان AquaFresh
  9
     AquaFresh
  2%
  رای دهید
  خمیردندان آکوافرش حاوی ترکیبات پاک کننده قوی می باشد که دندان ها را کاملا تمیز کرده و مانع از باقی ماندن مواد غذایی و رشد باکتری ها در بین دندان ها می شود. از حساس و ملتهب شدن لثه پیشگیری می نماید و موجب سلامت و پاکیزگی کامل دهان و دندان خواهد شد. این خمیر دندان در زیمنه عصاره و طعم متنوا می باشد.
 • بهترین برند خمیر دندان Aim
  10
     Aim
  2%
  رای دهید
  خمیردندانaim محصول کشور آمریکا ، محافظت کننده ای قوی برای دندان ها و لثه ها می باشد . این خمیردندان مینای دندان ها را در عین سفید کردن تقویت کرده و پلاک و لک دندان ها را به مرور زمان برطرف می کند. عدم ایجاد حفره ی جدید دندانی. دارای طعم و مزه ی عالی و 30 درصد خاصیت پاک کنندگی اضافه - این خمیردندان توقع شما را از یک خمیردندان گران قیمت برطرف می شازد.
 • بهترین برند خمیر دندان Pepsodent
  11
     Pepsodent
  1%
  رای دهید
  خمیردندان Pepsodent محصول کشور آمریکا می باشد . این خمیردندان از لثه ها و دندان ها در مقابل پلاک و خطرات پیش رو محافظت می کند. این خمیردندان تقویت کننده مینای دندان می باشد و تمیزکنندگی آن بسیار بالا می باشد .به خاطر رایحه ی خوش آن، استفاده از این خمیر دندان باعث خوشبو شدن دهان و دندان ها می شود.
 • بهترین برند خمیر دندان Dentavit _ pro sensitive
  12
     Dentavit _ pro sensitive
  1%
  رای دهید
  Dentavit Pro – Pro Sensitive for Sensitive teeth (85gr) خمیردندان حرفه ای دنتاویت مخصوص دندان­های حساس کاهش دهنده حساسیت دندان بازسازی­ کننده آسیب­های ظریف مینای دندان   این خمیردندان برای سلامت مخاط دهان اثر محافظتی طولانی مدت دارد و تسکین دهنده و ضد التهاب می باشد. همچنین از پوسیدگی و جرم دندان نیز جلوگیری می­کند و با تقویت مینای دندان مانع از آسیب های جزئی و ایجاد ترک در آن می شود. ترکیبات فعال: هیدروکسی آپاتیت ، پتاسیم نیترات ، چیتوسان ، النتویین ، اکتیو فلورین و سدیم پیروفسفات
13