بهترین برند سرم مو

ارسال شده توسط

بهترین برند سرم مو را می شناسید؟

موهای شما نیز مانند پوست صورتتان به مراقبت و محافظت نیاز دارند تا سلامت و شادابی خود را حفظ کنند. در این میان برخی از انواع مو هستند که به مراقبت بیشتر نیاز دارند، مانند موهای خشک. همچنین اگر موهای خود را رنگ، دکلره، فر و غیره کرده اید، باید بیشتر از محصولات مراقبت از مو استفاده کنید. امروزه باوجود مواد شیمیایی که در شامپوها و رنگ ها وجود دارند، همه ی ما باید به نوعی مراقب سلامت موهای خودمان باشیم. برای جلوگیری از آسیب های احتمالی که به مو وارد می شوند، باید از سرم ها، ماسک ها، مرطوب کننده ها یا آبرسان های مو استفاده کنیم. تاپ لیست در این پست خود بهترین برند سرم مو را طی ده عنوان به شما معرفی کرده است. معمولا آفتاب و گرد غبار، و مسائلی که پیش تر ذکر شد، درخشندگی و لطافت موهای شما را از بین می برند، برای رفع این آسیب ها باید از سرم های مو استفاده کرد. سرم مو از روغن سیلیکون تشکیل شده که هیچ ماده مضر و شیمیایی نیز ندارد. سرم های مو را پس از هر بار شستشو باید استفاده کرد، هیچ ضرری ندارند و باعث می شوند موهای شما نرم و براق شوند. سرم مو یک لایه روی موی شما ایجاد می کند تا جلوی آسیب های محیطی گرفته شود و در نتیجه اگر مثلا از سشوار برای حالت دهی به موهای خود استفاده کنید، گرمای آن دیگر آسیبی به موهای شما نخواهد رساند.

به بهترین مورد از نظر خود رای دهید

 • بهترین برند سرم مو کراستاس - Kerastase
  1
     کراستاس - Kerastase
  30%
  رای دهید
  سرم موی کراستاس initialize تا 7 روز روی موهای شما دوام دارد. این سرم روی 7 جنبه از موی شما تاثیر دارد: تقویت، درخشندگی، لطافت و استحکام. این سرم موی قوی، مغذی موهای شما است که به آن انعطاف می‌دهد و دارای جذب فیبر انعطاف پذیری مو است. با استفاده از این سرم موهای شما تقویت شده و قسمت های آسیب دیده آن ترمیم می شوند، موهای شما محکم شده و از حالت تارهای نازک خارج می شود و همچنین شفافیت و درخشندگی طبیعی نیز پیدا میکند. این سرم مو دارای خاصیت آنتی اکسیدان نیز است.
 • بهترین برند سرم مو لورال - Loreal
  2
     لورال - Loreal
  14%
  رای دهید
  برای داشتن موهایی براق و نرم، به دور از وز و گره خوردگی باید از محصولات مراقبت از موی خوبی استفاده کنیم. سرم های موی لورال از بهترین برندهای سرم هستند که در ایران نیز وجود دارند. شما از هر یک از این سرم ها استفاده کنید خوب است اما یکی از بهترین نوع های سرم لورال Ever-style Smooth and Shine Serum است که فارغ از الکل می باشد. این سرم حالت چسبندگی ندارد و موهای شما را نرم و لطیف می کند. خاصیت بدون الکل بودن آن باعث شده که مو را براق کند. ماندگاری این سرم روی موهای شما تا 48 ساعت خواهد بود و ترکیبات آن کاملا گیاهی هستند.
 • بهترین برند سرم مو ماتریکس - Matrix
  3
     ماتریکس - Matrix
  11%
  رای دهید
  سرم موی ماتریکس برای انواع مو مناسب است، موهای خشک، موهای آسیب دیده، موهای رنگ شده و غیره. سرم ماتریکس مدل ExquisiteOil Protective Treatment مو را تغذیه کرده و به آن لطافت و درخشندگی می دهد. این سرم را می توانید به عنوان نرم کننده موی خود استفاده کنید. روغن موجود در این سرم وزی و خشکی مو را می گیرد، در نتیجه اگر موهای شما فر است یا آن را دکلره کرده اید و دچار خشکی مو شده اید، بهتر است از این سرم استفاده کنید چرا که حالت درمانی نیز برای موهای شما دارد و موهای آسیب دیده را تقویت می کند.
 • بهترین برند سرم مو کریستال - Crystal
  4
     کریستال - Crystal
  10%
  رای دهید
  یکی از سرم های موی خوب که در ایران بسیار زیاد دیده می شود سرم موی کریستال است. این سرم شامل ترکیبات سیلیکونی و جوجوبا است که بر روی درخشندگی موی شما تاثیر بسزایی دارند. این سرم به ترمیم قسمت های آسیب دیده مو نیز کمک می کند اما از دیگر ویژگی های مثبت آن این است که مو را چرب و سنگین نمی کند و حالتی طبیعی به موهای شما خواهد داد. سرم کریستال را باید روی ساقه موهای خود زده و تا آن قسمتی از موی شما که به آن آب نمی رسد را ترمیم کند. این سرم مو طوری طراحی شده که یک لایه محافظ روی مو ایجاد می کند تا در برابر آسیب ها از آن محافظت کند و رطوبت موی شما را حفظ کند. این مدل از سرم موی کریستال به موهای شما درخشندگی و حجم فوق العاده ای می دهد.
 • بهترین برند سرم مو نلی - Nelly
  5
     نلی - Nelly
  8%
  رای دهید
  سرم موی نلی یک سرم آبرسان قوی است که پس از اسپری شدن روی مو، رطوبت موی شما را افزایش داده و در نتیجه آن موهای شما لطافت پیدا خواهد کرد. سرم نلی دارای ویتامین E است که تقویت کننده مو بوده، به رشد آن کمک می کند و از کاهش موها پیشگیری می کند. این سرم از ریزش مو جلوگیری می کند و به سرعت جذب ساقۀ موهای شما می شود و به ترمیم، درخشندگی و لطافت آن کمک می کند. این سرم مو از تاثیرات منفی گرمادهی به مو مانند سشوار، اتوی مو و فرکننده ها جلوگیری کرده و از موی شما محافظت می کند.
 • بهترین برند سرم مو جان فریدا – John Frieda
  6
     جان فریدا – John Frieda
  7%
  رای دهید
  سرم موی جان فریدا را باید روی موهای مرطوب استعمال کرد تا تاثیر بهتری گذاشته و روی موهای شما لایه محافظ ایجاد کند. این سرم را نباید به ریشه مو زد و تنها برای ساقه مو طراحی شده است. این مدل از سرم موی جان فریدا به از بین بردن وز موی شما کمک کرده و قسمت های آسیب دیده را ترمیم می کند. تمرکز اصلی این سرم نیز برای ترمیم و نرم کردن مو است در نتیجه افرادی که موهای خود را رنگ کرده یا موهای فری دارند بهتر است از این مدل سرم استفاده کنند. این سرم لایه ای براق و درخشنده نیز روی موهای شما ایجاد می کند.
 • بهترین برند سرم مو دوکری - Ducray
  7
     دوکری - Ducray
  5%
  رای دهید
  این ماسک موی دوکری از مغذی ترین ماسک های مو است که درآن از 2 درصد نوتری سرات استفاده شده است. این ماسک مو ترمیم کننده ی مو و محافظ ساقه مو است که به مو رطوبت داده و آن را تغذیه می کند. ماسک موی دوکری را بهتر است برای موهای خشک و آسیب دیده استفاده کنیم چرا که پس از استعمال آن، موهای شما رطوبت کافی را پیدا کرده، نرم و لطیفی می شود و درخشش ویژه ای پیدا می کند. از دیگر ویژگی های دوکری طبیعی بودن آن است بطوریکه انگار هیچ چیزی روی موی خود نزده اید.
 • بهترین برند سرم مو داو- Dove
  8
     داو- Dove
  5%
  رای دهید
  سرم موی داو قیمت به نسبت بهتری دارد و برای موهای وز طراحی شده است. در این سرم از یک روغن طبیعی استفاده شده که به شفافیت و درخشندگی موی شما کمک کرده و لطافت ویژه ای به آن می دهد. این سرم به موهای شما احساس سنگینی و چرب شدن نمی دهد و ایجاد چسبندگی نمی‌ کند. سرم موی داو باعث می شود موهای شما سریعتر و بهتر حالت گرفته و همچنین گره های موی شما باز شوند. این سرم مو باعث می شود هنگام سشوار کشیدن روی موهای شما الکتریسیته ایجاد نشود.
 • بهترین برند سرم مو شوارزکوف - Schwarzkopf
  9
     شوارزکوف - Schwarzkopf
  4%
  رای دهید
  اگر شما هم از افرادی هستید که خشکی و وز بودن موهای خود خسته شده اید، به شما توصیه می کنیم از سرم موی شوارزکوف مدل OSIS استفاده کنید. این سرم با ایجاد لایه در سطح موهای شما، وزی آن را گرفته، موهای شما را صاف می کند و به آن درخشندگی می دهد. این سرم بوی خوبی نیز دارد و باعث می شود موهای شما به رایحه خوبی آغشته شوند. در سرم موی آیسیس، از گلیسیرین استفاده شده تا آن را نرم کرده و آبرسانی کنید. درنتیجه با استفاده از این سرم، موهای شما رطوبت خواهند داشت.
 • بهترین برند سرم مو اریکه - Erikeh
  10
     اریکه - Erikeh
  3%
  رای دهید
  سرم موی فرانسوی اریکه برای موهای خشک یا رنگ شده و آسیب دیده مناسب است. موی بسیاری از افراد پس از رنگ شدن یا دکلره کردن، تمام آب و رطوبت خود را از دست می دهد. در نتیجه باید از سرمی استفاده کنند که به موهای شما رطوبت داده یا آبرسانی قوی ای ایجاد کند. سرم موی اریکه آبرسان بوده و دارای ویتامین های E و F است. این سرم همچنین امگا 3 دارد که به تقویت موهای شما نیز کمک خواهد کرد. از سرم موی اریکه باید روی موهای مرطوب خود استفاده کنید و به سرعت تاثیر آن را روی موهای خود خواهید دید.
11