بهترین برند لوازم تحریر

ارسال شده توسط

بهترین برند لوازم تحریر به نظر شما چیست؟

با فرارسیدن فصل دانشگاه و مدرسه، دانشجوها و دانش آموزان روی به سمت خرید جذاب و دوست داشتنی لوازم تحریر می آورند. حالا در این بازار سرشار از تنوع برندها و محصولات مختلف، گاهی ظاهر اجناس به قدری توجه ما را جلب می کنند، که از کیفیت آن غافل می شویم. بعضی از مارکای لوازم تحریر هزینه های بسیار بالایی دارند و کیفیت آن ها با برندهای ارزان قیمت تر تفاوت چندانی ندارد. پس چه بهتر است که قبل از رفتن به خرید لوازم تحریر، کمی نسبت به برندهای موجود در بازار آشنایی داشته باشیم.
بعضی از برندها مثل فابر کاستل، استدلر و استابیلو از بسیار قدیم بوده و خود را به تمام ما ثابت کرده اند. این برندهای با کیفیت، با ظاهر بسیار زیبا و شکیلی که دارند، قطعا از بهترین ها هستند. برندهای دیگری نیز هستند که شناخته شده نبوده و محصولات فانتزی و زیبایی تولید می کنند. ما باید بسته به نوع نیاز خود، بهترین انتخاب را داشته باشیم.
تاپ لیست در این پست خود، بهترین برند لوازم تحریر را در جهان معرفی کرده است. این محصولات در ایران نیز وجود داشته و به سادگی قابل تهیه هستند. شما از کدام برند بیشتر برای لوازم تحریر خود استفاده کرده و راضی هستید؟ به برند محبوب خود امتیاز دهید.

بهترین برند مداد رنگی و بهترین برند گواش نیز برای شما فهرست شده اند. 


 • بهترین برند لوازم تحریر فابرکاستل
  1
     فابرکاستل
  46%
  رای دهید
  شرکت فابر کاستل که به انگلیسی (فابر کسل) نیز خوانده می شود، در سال 1761 در نورنبرگ آلمان تاسیس شده است. این شرکت قدیمی ترین شرکت در حوزه ی تولید محصولات نوشت افزار بوده که تاکنون توسط خانواده ی فابر اداره شده است. فابر کاستل ابتدا به تولید مداد می پرداخت و به تدریج مدادهای رنگی، خودکار و دیگر لوازم تحریر وارد تولیدات این شرکت شدند. اولین شعبه ی این شرکت در سال 1849 در نیویورک تاسیس شد و سپس به کشورهای دیگر ادامه پیدا کرد.
 • بهترین برند لوازم تحریر استدلر
  2
     استدلر
  15%
  رای دهید
  استدلر نام برندی آلمانی است که در سال 1835 در نورنبرگ آلمان بنا نهاده شد. این شرکت تا کنون از بزرگترین و بهترین شرکت های تولید لوازم تحریر یا نوشت افزار بوده است که وجود 150 نمایندگی نشان از استفاده ی جهانی محصولات این شرکت دارد. این شرکت ابتدا تنها به تولید مداد می پرداخت و در سال 1835 تصمیم به وسعت دادن و جهانی شدن گرفت. ایران نیز در سال 1390 نمایندگی رسمی استدلر را گرفته و با شعبه ای به نام استدلر خاورمیانه فعالیت خود را آغاز نموده است.
 • بهترین برند لوازم تحریر اونر
  3
     اونر
  7%
  رای دهید
  اونر نام یک برند کره ای است که در زمینه ی تولید مدادهای رنگی، مدادهای مشکی و لوازم جانبی تحریر فعالیت دارد. این شرکت با استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت و ظاهر متنوع و جذاب برای محصولات خود، به عنوان هدیه ای خوب به کودکان و بزرگسالان معرفی می شود. محصولات این شرکت در ایران وارد شده و طرفداران بسیاری را نیز به خود جذب کرده است.
 • بهترین برند لوازم تحریر مپد
  4
     مپد
  6%
  رای دهید
  مپد نام یک شرکت فرانسوی است که از سال 1947 به تولید محصولات نوشت افزار پرداخته و دفتر مرکزی آن در انسی فرانسه واقع شده است. این شرکت در 125 کشور شعبه داشته و محصولات آن طرفدار جهانی دارند. شرکت مپد ابتدا در تولید قطب نما و سپس پاکن فعالیت داشت، اما با تاسیس یک شعبه در چین، گستردگی این شرکت نیز افزایش پیدا کرد و تنوع محصولات خود را وسعت داد.
 • بهترین برند لوازم تحریر کوکویو
  5
     کوکویو
  5%
  رای دهید
  کوکویو کملین، نام شرکت تولید لوازم تحریر هندی است که در بمبئی واقع شده است. این شرکت در سال 1931 تاسیس شد و به تولید محصولاتی چون مداد، خودکار، دفتر، کتاب، چسب و غیره پرداخت. فعالیت های این شرکت پس از تاسیس شعبه ای در ژاپن گسترده تر شد و در آسیا شهرت و محبوبیت پیدا کرد. در سال 2013 در چین نیز شعبه این شرکت ایجاد شده و دفترهای بزرگی برای استفاده داشن آموزان و دانشجوها تولید کرد.
 • بهترین برند لوازم تحریر استابیلو
  6
     استابیلو
  4%
  رای دهید
  شوآن استابیلو نیز یک برند آلمانی است که از سال 1855 تاسیس شده و در تولید خودکار و مداد فعالیت داشته است. این شرکت تنوع زیادی در تولید خودکارهای رنگی و همچنین هایلایترهای (قلم برجسته نگار) مختلف برای استفاده مدارس و ادارات داشته است. شرکت استابیلو بزرگترین شرکت در عرصه ی تولید ماژیک هایلاتر می باشد. این شرکت در سه سال مختلف به ترتیب در آلمان، مالزی و جمهوری چک به تولید هایلایتر، خودکار و مداد چوبی پرداخت.
 • بهترین برند لوازم تحریر میلان
  7
     میلان
  4%
  رای دهید
  شرکت میلان از سال 1918 تاسیس شده و با پاکن های خود معروف شد. این شرکت با استفاده از رویکردهای حرفه ای و مواد باکیفیت، بیش از 80 مدل پاکن تولید کرده و در سراسر جهان طرفدار دارد. تیم طراحی شرکت میلان، سعی در تولید محصولاتی جذاب و مناسب با سلایق تمام سنین دارند. مداد، خودکار، دفتر، خط کش، دفتر و غیره، از دیگر محصولات این شرکت هستند که به طور جامع در ایران وجود دارند.
 • بهترین برند لوازم تحریر کنکو
  8
     کنکو
  4%
  رای دهید
  شرکت کنکو کانادا، همانطور که از نام آن پیداست در کانادا قرار دارد. این شرکت در زمینه تولید محصولات نوشت افزار فعالیت داشته است. خودکار، لوازم تحریر و لوازم نوشت افزار مهندسی برخی از محصولات این شرکت هستند. کنکو به طور رسمی در ایران شعبه داشته و محصولات آن با قیمت مناسب و کیفیت خوب عرضه می شوند.
 • بهترین برند لوازم تحریر فکتیس
  9
     فکتیس
  3%
  رای دهید
  فکتیس نام یک شرکت اسپانیایی است که از سال 1918 به تولید پاکن پرداخته است. پاکن های این شرکت معروفیت و محبوبیت جهانی دارند و در بیش از 95 کشور توزیع می شوند. محصولات فکتیس به صورت اصل نیز به ایران وارد می شوند، اما برخی از شرکت ها نیز سعی در تولید پاکن هایی با استفاده از برند فکتیس داشته و مدعی شده اند که تحت لیسانس شرکت فکتیس در اسپانیا فعالیت می کنند.
 • بهترین برند لوازم تحریر لکسی
  10
     لکسی
  1%
  رای دهید
  شرکت لکسی در سال 2001 در هند تاسیس شد و به تولید خودکار پرداخت. خودکارهای این شرکت چنان کیفیتی داشتند که به سرعت به تمام جهان معرفی شده و محبوبیت پیدا کردند. لکسی در 50 کشور شعبه داشته و محصولات آن به طور مستقیم وارد ایران می شوند. مواد اولیه مورد استفاده این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشد، جوهری روان و بدنه ای خوش دست دارند.
11