بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶

ارسال شده توسط

بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ از نظر شما چیست؟

مایکروویو یا همانطور که بین عموم مردم رایج شده است، مایکروفر، با تابش موج الکترومغناطیسی غذا را گرم می کند و موجب پخت آن در مدت زمان کوتاه می شود. امروزه این وسیله در تمام خانه ها تبدیل به یک ضرورت شده است. به لحاظ تاثیرات زیست محیطی نیز استفاده از این وسیله فوایدی را به همراه دارد چرا که علاوه بر کاهش مصرف انرژی، از آلودگی های محیطی نیز می کاهد. یکی از استفاده های رایج مایکروفر برای یخ زدایی مواد منجمد است که در عرض کوتاه ترین زمان ممکن این کار را انجام می دهد. همچنین زمان را برای گرم کردن ظروف مثل فر هدر نداده . نیاز به افزودن بیش از حد کره یا روغن به غذا ندارد چرا که روطبت غذا را حفظ می کند.
اما این دستگاه معایبی نیز دارد که برای مثال می توان به سرطان زا بودن پخت سریع مواد و از بین نرفتن میکروب های احتمالی موجود در مواد غذایی اشاره کرد. نظر شما در مورد استفاده از مایکروویو یا مایکروفر چیست؟ آیا از شما از مصرف کنندگان دائمی این دستگاه هستید؟ ۱۰ برند برتر مایکروفر را در این پست به شما معرفی کرده ایم و درباره هر یک توضیح مختصری داده ایم. به نظر شما بهترین مارک مایکروویو در سال ۲۰۱۶ چه بوده است؟ به بهترین برند رای دهید.


 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ کنمور الیت – Kenmore Elite
  1
     کنمور الیت – Kenmore Elite
  25%
  رای دهید
  کنمور یک برند آمریکایی تولید لوازم برقی خانه است که بیش از 100 سال تجربه دارد. مایکرویو کنمور تقریبا هر پختی که بخواهید را برای شما انجام می دهد. صفحه لمسی آن به شما اجازه می دهد تا چرخه پخت خود را برنامه دهی کرده و بعد از یک روز سخت به سرعت و سادگی غذای خود را آماده کنید. قدرت پخت آن 1000 وات، زمان کول شدن دستگاه 3 ثانیه، عمق آن 37.625 و دارای درجه دما است. قفل کودک داشته و کمترین زمان پخت آن 30 ثانیه می باشد. رنگ این مایکرویو نیز استیل است.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ ال جی – LG LMV18
  2
     ال جی – LG LMV18
  20%
  رای دهید
  ال جی، شرکتی واقع در کره جنوبی است که در تولید و عرضه لوازم الکترونیکی فعالیت دارد. این مایکرویو ال جی دارای 10 درجه حرارت می باشد که می توانید با نوع غذا و میزان پخت خود، و با استفاده از راهنمای پخت آن درجه مناسب را برگزینید. از ویژگی های جالب این دستگاه داشتن کلید پاپ کورن است. این مایکروویو در رنگ های استیل، مشکی و سفید در بازار موجود می باشد.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ سامسونگ ام – Samsung MC28
  3
     سامسونگ ام – Samsung MC28
  13%
  رای دهید
  سامسونگ از شرکت های چند ملیتی و واقع در کره جنوبی است که از سال 1969 فعالیت خود را شروع کرده است. این مدل مایکروویو سامسونگ، ابعاد کوچک و باریکی دارد و داخل آن از جنس سرامیک است. همچنین دارای سنسور هوشمند رطوبت بوده و ظاهری براق دارد تا به آشپزخانه شما جلوه ی زیبایی دهد. این دستگاه دارای 6 درجه حرارت و حداکثر تا 1400 وات می باشد. از ویژگی های جالب این دستگاه داشتن 14 برنامه غذایی از پیش تنظیم شده برای شما است که بدون برنامه دهی می توانید فقط آن را انتخاب کنید.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ بوش – Bosch Serie 6 HBC84H501B
  4
     بوش – Bosch Serie 6 HBC84H501B
  11%
  رای دهید
  مایکروویو بوش دارای حداکثر 900 وات قدرت بوده، 44 لیتر ظرفیت داشته و 15 برنامه از پیش تنظیم شده دارد. شما می توانید وزن غذای خود را تعیین کنید تا مایکروویو بوش به صورت خودکار زمان بندی دهد. 5 درجه حرارتی دارد و صفحه نمایش دیجیتال آن دارای سنسور هوشمند است. از دیگر ویژگی های آن قفل کنترل پنل و داشتن قابلیت دوباره گرم کردن و باز کردن یخ مواد منجمد است.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ پاناسونیک – Panasonic NN -DF386
  5
     پاناسونیک – Panasonic NN -DF386
  7%
  رای دهید
  پاناسونیک از شرکت های چند ملیتی و ژاپنی است که در زمینه تولید صنایع الکترونیکی، فعالیت بسیار گسترده ای سراسر جهان دارد. مایکرویو پاناسونیک دارای 23 لیتر ظرفیت، 1000 وات قدرت خروجی و تنظیم برنامه پخت خودکار می باشد. از دیگر ویژگی های این دستگاه داشتن قابلیت یخ زدایی، گریل کردن و داشتن 2 طبقه برای پخت غذاهای با حجم بالا و برای تعداد زیاد است. 16 برنامه از پیش تنظیم شده نیز به این دستگاه داده شده که برای پخت غذاهای متنوعی طراحی شده اند.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ شارپ – Sharp R372
  6
     شارپ – Sharp R372
  5%
  رای دهید
  شارپ از شرکت های چندملیتی تولید لوازم برقی است که در ژاپن واقع شده و از سال 1912 فعالیت خود را شروع کرده است. مایکرویو شارپ مدل 372 دارای 900 وات قدرت حرارت، پنل تنظیم لمسی، 25 لیتر ظرفیت، قفل کودک و تایمر تنظیمات است. از دیگر ویژگی های آن داشتن 11 درجه حرارت و حالت ذخیره ی انرژی است. این مایکروویو در رنگ سیلور و ضد اثر انگشت تولید شده است.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ سامسونگ – Samsung MW5100
  7
     سامسونگ – Samsung MW5100
  5%
  رای دهید
  مایکروویو سامسونگ مدل 5100 ظاهری زیبا به آشپزخانه شما خواهد داد. دارای سنسور هوشمند رطوبت آن برای پخت سبزیجات تازه بسیار عالی است. دارای 15 برنامه تنظیم شده برای پخت 15 غذای متفاوت است و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته تخمیز ان می توانید به سادگی دوغ یا ماست خانگی درست کنید. این دستگاه دارای 6 درجه حرارت و تنظیمات قفل کودک می باشد. از دیگر ویژگی های آن داشتن رفع کننده بوی بد و پخت خودکار است.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ الکترولوکس – Electrolux El30
  8
     الکترولوکس – Electrolux El30
  3%
  رای دهید
  الکترولوکس شرکت لوازم خانگی چند ملیتی سوئدی است که در زمینه تولید و عرضه لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی فعالیت دارد. مایکرویو الکترولوکس ای ال 30، جدیدترین تولید این برند است که دارای دیواره ای الماسی شکل و مشجر است. این دستگاه 2 طبقه دارد و به شما قدرت پخت غذا با حجم بالا را نیز می دهد. از ویژگی های منحصر به فرد آن داشتن سنسور اتوماتیک پخت است و به طور خودکار مدت زمان لازم برای فرآیند پخت را تنظیم می کند.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ کنمور – Kenmore 80333
  9
     کنمور – Kenmore 80333
  3%
  رای دهید
  مایکروویو کنمور مدل 80333 برای خانواده های پر جمعیت مناسب است چرا که آپشن های پخت زیادی مانند سنسور برنامه دهی، پخت سبزیجات و ماهی و غیره می باشد. دارای حداکثر 1000 وات قدرت بوده 2 فن قوی برای خروج دود و بوی نامطبوع غذا را دارد. این دستگاه دارای قفل کودک، سنسور پخت، حداقل پخت تا 30 ثانیه و حداکثر 99 دقیقه است. داشتن 10 درجه حرارت به شما امکان پخت، گرم کردن و حتی باز کردن یخ مواد را میدهد.
 • بهترین برند مایکروویو ۲۰۱۶ راسل هابز – Russell Hobbs Rhfm 2363
  10
     راسل هابز – Russell Hobbs Rhfm 2363
  2%
  رای دهید
  شرکت راسل هابز در منچستر انگلیس واقع شده و در سال 1952 تاسیس شده است. این شرکت در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. مایکروویو راسل هابز، بیشتر به دلیل داشتن ظاهری زیبا بین مردم محبوبیت داشته است. مسطح بودن آن به پختن و گرم کردن ظروف بزرگ نیز کمک کرده است. قدرت آن 800 وات، 5 درجه حرارت و 8 برنامه از پیش تعیین شده برای پخت غذا دارد. مایکرویو راسل هابز بیشتر به افرادی توصیه می شود که به دنبال ظاهری زیبا هستند تا ویژگی های متنوع دستگاه.
11