بهترین برند هاور برد

ارسال شده توسط

بهترین برند هاور برد در جهان را بشناسید.

هاور بردها در واقع اسکوترهای دارای تعادل یا اصطاحا خود متعادلی هستند از دو چرخ و دو صفحه تشکیل شده اند که پاهای فرد روی آن قرار می گیرد. این وسیله با پاهای فرد کنترل شده، حرکت کرده و می ایستد. در سال ۲۰۱۴ این محصول در چین تولید شد و در سال ۲۰۱۵ در آمریکا گسترش یافت. محبوبیت و رواج آن بین مردم با استفاده ی افراد معروف آمریکا بیشتر شد. هیچ نام مشخص و یکتایی برای این محصول در نظر گرفته نشده و در هر کجا و هر شرکتی آن را با نام خاصی می خوانند.
«شان چن» فردیست که این محصول را ابداع کرد و برای اولین بار آن را در کیک استارتر معرفی نمود. بعد از مدتی شان چن اظهار داشت که بعد از مصاحبه ی تلویزیونی او، یک شرکت دیگر این محصول را کپی کرده است. بعد از آن شرکت سگ وی شروع به تولید هاور برد کرد و شرکت های دیگر نیز انواع مدل های متنوع خود را طراحی کردند.
در سال های اخیر محبوبیت هاور برد در ایران نیز رواج بسیاری پیدا کرده و بین کودکان تا بزرگسالان، افراد زیادی از آن استفاده می کنند. تاپ لیست در این پست به بررسی و معرفی بهترین برند هاور برد در جهان پرداخته است.


 • بهترین برند هاور برد پاور برد – Powerboard
  1
     پاور برد – Powerboard
  19%
  رای دهید
  شرکت پاور برد در تولید هاور بردی با کیفیت موفق بوده به طوری که مشتریان خود را بسیار راضی نگه داشته است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در شهر خود مسافت های زیادی را طی می کنید، این هاور برد به شما پیشنهاد می شود چرا که علاوه بر ظاهر خوب خود، از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول حرکت تا 120 کیلومتر را تضمین می کند. با هاور برد پاور برد می توانید مسافت های طولانی را در کوتاه ترین زمان بپیمایید.
 • بهترین برند هاور برد سگ وی – Segway miniPRO
  2
     سگ وی – Segway miniPRO
  18%
  رای دهید
  سگ وی یک برند هاور برد است که به صورت دوچرخه الکتریکی بوده و دین کامن سازنده ی آن می باشد. داشتن حسگرهای ژیروسکوب به تشخیص حرکات فرد کمک می کنند. این دستگاه تا سرعت 20 کیلومتر بر ساعت حرکت می کند. این هاور برد به کیفیت بالای خود شناخته شده است. هاور بردها معمولا دو نوع هستند، یکی انواع ساده ی آن و دیگری همراه با یک دسته که به تنظیم تعادل فرد کمک می کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که در حفظ تعادل خود دچار مشکل هستید، بهتر است از این نوع هاور برد تهیه نمایید.
 • بهترین برند هاور برد اسوگترون - Swagtron T1
  3
     اسوگترون - Swagtron T1
  13%
  رای دهید
  هاور برد اسوگ ترون T1 اولین هاور بردی است که این شرکت تولید کرده است. همچنین اولین برندی است که دارای استاندارد UL2272 می باشد. این بدان معناست که این محصول امن ترین هاور برد موجود در بازار می باشد. هاور برد اسوگ ترون در کنترل و باتری هیچ مشکلی ندارد. تمام استانداردهای هاور برد مثل اندازه 6 اینچی چرخ ها و 2 موتور الکتریکی مستقل در این دستگاه رعایت شده اند.
 • بهترین برند هاور برد بلک – Black
  4
     بلک – Black
  13%
  رای دهید
  هاور برد بلک دارای چراغ های ال ای دی بوده که هم به زیبایی دستگاه و هم به سهولت استفاده از آن در تاریکی کمک می کند. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار می باشد و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا داشته است. میان افرادی که از این محصول استفاده کرده اند، کسی ناراضی نبوده است. این هاور برد نسبت به وزن افراد حساس نمی باشد و تا سرعت 10 کیلومتر بر ساعت حرکت می کند.
 • بهترین برند هاور برد انویل – ANVIL Skatecycle Hubless
  5
     انویل – ANVIL Skatecycle Hubless
  10%
  رای دهید
  هاور برد انویل جذابیت بسیاری برای مصرف کننده دارد چرا که کمی متفاوت از دیگر هاور بردها کار می کند. طراحی این محصول بیشتر شبیه به اسکیت برد می باشد تا هاور برد یا اسکوتر های خود تنظیم شده. داشتن چرخ های بزرگ و مکانیسم خاص آن به سهولت در استفاده از آن کمک کرده است. هاور برد انویل قادر به پیمودن مسافت طولانی با سرعت بالا بوده و نیازی به تلاش افراد برای حرکت ندارد.
 • بهترین برند هاور برد ریزر – Razor
  6
     ریزر – Razor
  7%
  رای دهید
  اگر از آن دسته افرادی هستید که از قدم زدن لذت نمی برید، این محصول را به شما پیشنهاد می نماییم، چرا که می توانید برای رفتن به مدرسه، محل کار و یا گردش پارک ها و خیابان ها از آن استفاده کنید. این هاور برد قابلیت تحمل وزن تا 220 پوند را دارد پس نگران سنگینی وزن خود نیز نباشید. اگر به مسائل امنیتی نیز اهمیت می دهید باید بگوییم که این شرکت در رعایت تمام استانداردها موفق بوده است.
 • بهترین برند هاور برد هاورزون ایکس ال اس – Hoverzon XLS
  7
     هاورزون ایکس ال اس – Hoverzon XLS
  7%
  رای دهید
  هاور برد هاورزون یک برند جدید است که برای ایجاد قابلیت کنترل هاور برد در دست اندازها و چاله های خیابان تلاش کرده است، چیزی که هیچ یک از دیگر برندها ندارند. داشتن ظاهری متفاوت، چرخ های خاص و نور جلوی هاور برد کمک کرده است که این محصول نسبت به دیگر هاور بردهای موجود در بازار بسیار متفاوت باشد. هاورزون با دو موتور قدرتمند و مجزا، قابلیت پیمودن 8 مایل در ساعت را دارد. این هاور برد 28 پوندی تحمل وزن 220 پوند را داشته که از سبکترین محصولات تولید شده در این زمینه می باشد.
 • بهترین برند هاور برد هاور تک – HoverTech
  8
     هاور تک – HoverTech
  6%
  رای دهید
  قیمت هاور برد هاور تک نسب به بقیه محصولات مشابه، بسیار پایینتر است. این بدان معنا نیست که این محصول ارزان قیمت می باشد، خیر! تنها نسبت به باقی محصولاتی که قابلیت های یکسان با این محصول را دارند کم هزینه تر است. این محصول از 2 موتور الکتریکی مجزا و باتری 4400 میلی آمپری بهره برده است. باتری این هاور برد تا 15 مایل بدون مشکلی حرکت می کند اما اگر وقفه ای در حرکت داشته باشید، تا 2 ساعت شارژ خواهد ماند.
 • بهترین برند هاور برد لرای – Leray
  9
     لرای – Leray
  2%
  رای دهید
  لرای از قدیمی ترین برندهای هاور برد است که از ابتدای طراحی آن، محصولات خود را عرضه کرده است. این محصول مشکلات مرتبط با از دست دادن تعادل در هاور برد را رفع کرده است. از ویژگی های منحصر به فرد آن داشتن چرخ های 6.5 اینچی، باتری های بزرگ و قوی و چراغ ال ای دی جلوی هاور برد است. ماکسیمم سرعت این محصول 7 مایل بر ساعت بوده و اگر شارژ کامل داشته باشد تا 10 مایل را نیز می پیماید. این بدان معناست که با باتری کامل شارژ شده تا 1 ساعت حرکت می کند.
 • بهترین برند هاور برد اسپیس برد – Spaceboard
  10
     اسپیس برد – Spaceboard
  2%
  رای دهید
  هاور برد اسپیس برد کمی نسبت به مدل های همسان خود گران تر است چرا که از طراحی جدید و بهینه تری برخوردار می باشد. این محصول دارای یک مادر برد پیشرفته می باشد که نسبت به واکنش های فرد حساس بوده و همچنین دارای دو باتری بزرگ می باشد. یکی دیگر از ویژگی های مضاعف این هاور برد مجهز بودن به اسپیکرهای بلوتوث است، که اگر چه از ویژگی های بسیار جذاب آن باشد اما باید در نظر داشته باشید که به زودتر تمام شدن باتری کمک می کند.
11