بهترین تیم‌ های فوتبال جهان

ارسال شده توسط

طبق سایت آمار فوتبال، بهترین تیم‌ های فوتبال جهان  به صورت زیر شرح داده شده‌اند. در این رده بندی تیم فوتبال بارسلونا در صدر جدول و تیم فوتبال منچستر یونایتد در رده دهم قرار دارد. شما بازی کدام تیم را بیشتر می‌پسندید؟ به تیم محبوب خود رای دهید.

اینجا بهترین تیم ملی فوتبال را نیز مشاهده کنید.


 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان بارسلونا
  1
     بارسلونا
  25%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال بارسلونا یا بصورت مخفف، بارسا، از باشگاه‌های حرفه‌ای و قوی اسپانیایی است که تیم فوتبال آن در لالیگا بازی می‌کند. این تیم یکی از 3 تیمی است که هرگز به دسته‌های پایین تر سقوط نداشته است. رقابت‌های این تیم با رئال مادرید سابقه دیرینه داشته و اصطلاحا آن را ال کلاسیکو می‌نامند.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان منچستر یونایتد
  2
     منچستر یونایتد
  20%
  رای دهید
  این تیم از تیم‌های حرفه‌ای فوتبال در لیگ برتر انگلستان است. منچستر یونایتد موفق به کسب 20 قهرمانی در لیگ برتر، 4 قهرمانی در اتحادیه اروپا، 11 قهرمانی در جام حذفی، 20 قهرمانی در سوپر جام انگلستان و 3 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده است.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان رئال مادرید
  3
     رئال مادرید
  16%
  رای دهید
  به انتخاب فیفا این تیم موفق‌ترین تیم تاریخ فوتبال اسپانیا، اروپا و قرن 20 می‌باشد. رئال در لالیگا 32 بار و در جام حذفی 19 بار قهرمانی داشته‌‌اند. این تیم قهرمان 9 سوپر کاپ اسپانیا و 10قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان بایرن مونیخ
  4
     بایرن مونیخ
  9%
  رای دهید
  بایرن مونیخ موفق‌ترین باشگاه فوتبال آلمان است. این تیم در بوندسلیگا 25 قهرمانی و در جام حذفی آلمان 17 قهرمانی داشته است. دوران طلایی این باشگاه به زمانی برمی‌گردد که بکن‌باوئر کاپیتان این تیم بود و توانستند در لیگ قهرمانان اروپا برنده 3 قهرمانی پیاپی شوند.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان پاری سن ژرمن
  5
     پاری سن ژرمن
  7%
  رای دهید
  پاریس سن ژرمن از باشگاه‌های فرانسوی است که در لیگ 1 فرانسه بازی کرده و تاکنون برنده 5 قهرمانی در لیگ بوده است. این تیم در دهه 90 میلادی اوج قدرت خود را داشته که بر اساس فهرست فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال، رتبه اول را در بهترین باشگاه‌های جهان داشته است.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان یوونتوس
  6
     یوونتوس
  6%
  رای دهید
  ابن باشگاه که با نام یووه نیز خوانده می‌‌شود، در کشور ایتالیا قرار داشته و همواره در سری آ فوتبال ایتالیا قرار بوده است. این تیم که موفق‌ترین فوتبال ایتالیایی هست، برنده 31 قهرمانی در سری آ، 10 قهرمانی در جام حذفی و 6 قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا شده است.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان اتلتیکو مادرید
  7
     اتلتیکو مادرید
  5%
  رای دهید
  این تیم اسپانیایی در شهر مادرید بوده و در لیگ برتر اسپانیا نیز بازی می‌کند. اتلتیکو برنده 10 قهرمانی در لالیگا، جام برندگان جام اروپا در سال 1962، قهرمان لیگ اروپا در 2010-2012 و 10 قهرمانی در کوپا دل ری بوده است.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان پورتو
  8
     پورتو
  4%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال پورتو، یک باشگاه پرتغالی است که 2 بار قهرمان جام باشگاه‌های اروپا و 72 بار قهرمان در لیگ‌های مختلف اروپا بوده است. این تیم که از تیم‌های بازی‌ساز شناخته می‌شود و ستاره‌هایی مثل پپه و دکو در این باشگاه بازی کرده‌اند. خوزه مورینیو مربی سابق این تیم بوده است.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان آرسنال
  9
     آرسنال
  4%
  رای دهید
  این باشگاه انگلیسی موفق به کسب 12 قهرمانی در جلم حذفی فوتبال انگلستان، 13 قهرمانی در لیگ برتر و دسته اول، و 2 قهرمانی در جام اتحادیه فوتبال انگلستان شده است. آرسنال نیز با تیم تاتنهام رقابتی دیرینه داشته و طولانی ترین صدرنشینی را در لیگ فوتبال انگلیس داشته است.
 • بهترین تیم‌ های فوتبال جهان بروسیا دورتموند
  10
     بروسیا دورتموند
  3%
  رای دهید
  این تیم آلمانی در کارنامه خود موفق به کسب 8 قهرمانی در بوندسلیگا، 1 قهرمانی در جام اروپا و 1 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده است.
11