بهترین تیم ملی فوتبال جهان

ارسال شده توسط

در این پست به بررسی بهترین تیم فوتبال جهان پرداخته‌ایم که تیم فوتبال برزیل در راس لیست قرار دارد. آیا شما نیز با این ترتیب موافق هستید؟ بهترین تیم فوتبال از نظر شما کدام است؟ قهرمانی جام جهانی را مبنای انتخاب خود قرار ندهید.

در این پست بهترین تیم فوتبال را نیز مشاهده کنید.


 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان برزیل
  1
     برزیل
  23%
  رای دهید
  تیم فوتبال برزیل به نمایندگی از کشور برزیل و تحت نظارت فدراسیون فوتبال برزیل فعالیت می‌کند. برزیل با 5 قهرمانی در جام جهانی، و با 4 قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها، موفق‌ترین تیم فوتبال بوده است.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان آلمان
  2
     آلمان
  23%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال آلمان در سال 1900 تحت نظارت فدراسیون فوتبال تاسیس و به دو تیم آلمان غربی و شرقی تقسیم شد. فیفا هردوی این تیم‌ها را به رسمیت شناخته است. آلمان با 4 قهرمانی در جام جهانی و 3 قهرمانی در جام ملت‌های اروپا از موفق ترین تیم ها شناخته می‌شود.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان ایتالیا
  3
     ایتالیا
  12%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال ایتالیا با 4 قهرمانی در جام جهانی، از بهترین تیم‌های موفق جهان محسوب می‌شود. این تیم همچنین قهرمان اروپا، بازی‌های المپیک و جام بین‌المللی اروپای مرکزی بوده است.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان آرژانتین
  4
     آرژانتین
  10%
  رای دهید
  آرژانتین در رده بندی فیفا با 2 قهرمانی در جام جهانی فوتبال، برترین رتبه را دارد. این تیم در 3 جام معتبر که عبارتند از جام جهانی، جام کنفدراسیون‌ها و المپیک، قهرمان شده است.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان پرتغال
  5
     پرتغال
  9%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال پرتغال، عضو یوفا بوده و از بهترین تیم‌های فوتبال محسوب می‌شود. پرتغال دارای بازیکنان مطرحی مثل فیگو، رونالدو و دکو است.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان اسپانیا
  6
     اسپانیا
  8%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال اسپانیا ملقب به \"خشم سرخ\" با 3 قهرمانی در جام ملت‌های اروپا و 1 قهرمانی در جام جهانی از بهترین تیم‌ها بوده که از قهرمانان پی در پی جام بین‌المللی محسوب می‌شود.‌
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان انگلیس
  7
     انگلیس
  3%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال انگلستان زیر نظر اتحادیه فوتبال انگلیس فعالیت داشته و از اعضای رسمی فیفا و یوفا به حساب می‌آید. تیم فوتبال انگلیس در سال 1996 قهرمان جام جهانی بوده است.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان هلند
  8
     هلند
  3%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال هلند توسط اتحادیه فوتبال پادشاهی هلند اداره می‌شود. از مهمترین موفقیت‌های این تیم قهرمانی در جام ملت‌های اروپا و 2 نایب قهرمانی در جام جهانی بوده است.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان فرانسه
  9
     فرانسه
  2%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال فرانسه زیر نظر فدراسیون فوتبال فرانسه فعالیت داشته و عضو یوفا بوده است. این تیم قهرمان جام جهانی در سال 1998 و نایب قهرمانی در سال 2006 بوده است.
 • بهترین تیم ملی فوتبال جهان اروگوئه
  10
     اروگوئه
  2%
  رای دهید
  تیم ملی فوتبال اروگوئه 2 بار قهرمان جام جهانی بوده و در رده بندی فیفا، رده 8 را به نام خود کرده است.
11