بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران

ارسال شده توسط

بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران ، به لحاظ مقام‌های کسب شده در مسابقات لیگ، در زیر نام برده و توضیح داده شده اند. بهترین تیم فوتبال ایران از نظر شما کدام است؟ به نظر شما کدام تیم قهرمان این لیگ خواهد شد؟ به تیم محبوب خود رای دهید.


 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران استقلال
  1
     استقلال
  20%
  رای دهید
  تیم فوتبال استقلال که تا پیش از انقلاب ایران، \"تاج\" نامیده می‌شد، از پرطرفدارترین تیم‌های فوتبال ایران است که در سال 1324 در شهر تهران بنیان‌گذاری شد. این تیم با 3 قهرمانی، 3 نایب قهرمانی و 3 سومی، دومین تیم موفق ایران است.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران سپاهان
  2
     سپاهان
  17%
  رای دهید
  باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، در شهر اصفهان قرار دارد. این تیم با 5 قهرمانی، 1 نایب قهرمانی و 1 مقام سومی، پر افتخارترین تیم فوتیال ایران به حساب می‌آید. سپاهان تنها تیمی است که به فینال لیگ قهرمانان آسیا و جام باشگاه‌های جهان راه یافته است.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران پرسپولیس
  3
     پرسپولیس
  15%
  رای دهید
  باشگاه پرسپولیس تهران، از زیزمجموعه باشگاه‌های مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران محسوب می شود که در سال 1342 در شهر تهران بنیان‌گذاری شده است. این تیم با 2 قهرمانی، 1 نایب قهرمانی و 2 مقام سومی، از پرطرفدارترین تیم‌های فوتیال ایران است که بازی ان با تیم استقلال، از مهمترین بازی های باشگاهی در ایران به حساب می‌آید.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران فولاد
  4
     فولاد
  12%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال فولاد خوزستان، با استفاده از تجارب مربیان خارجی مانند بگوویچ توانست بازیکنان مطرحی مانند مبعلی، کعبی و پژمان منتظری را معرفی کند. این تیم با دو مقام قهرمانی و دو مقام سومی در مسابقات لیگ، از تیم‌های موفق فوتبال ایران محسوب می‌‌شود.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران پاس تهران
  5
     پاس تهران
  9%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال پاس تهران، در سال 1332 در تهران بنیان‌گذاری شد. پاس دارای مقام قهرمانی و 2 نایب قهرمانی در مسابقات لیگ می‌باشد.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران سایپا
  6
     سایپا
  7%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال سایپای تهران ابتدا با نام سایپا کرج خوانده می شد، اما از سال 89 سایپای البرز نامیده شد. این تیم در لیگ برتر با یک قهرمانی و یک سومی از تیم‌های موفق لیگ ایران محسوب می‌شود.‌
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران ذوب آهن
  7
     ذوب آهن
  7%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال ذوب آهن اصفهان با مالکیت کارخانه ذوب آهن، در شهر اصفهان قرار دارد. این تیم دارای 3 نایب قهرمانی و 1 مقام سومی در لیگ بوده است.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران تراکتورسازی
  8
     تراکتورسازی
  4%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز یا تراکتورسازی، از پرطرفدارترین باشگاه‌ها بوده که در شهر تبریز قرار گرفته و بین مردمان تبریز، با نام تیراختور نیز خوانده می‌شود. این تیم بعد از صعود به لیگ برتر، روند رو به رشدی داشته است.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران استقلال اهواز
  9
     استقلال اهواز
  3%
  رای دهید
  باشگاه فوتبال استقلال اهواز، در سال 1327 تاسیس و در شهر اهواز بنیان نهاده شد. تنها دستاورد این تیم در لیگ قهرمانی، کسب مقاوم نایب قهرمانی در سال 85-86 است.
 • بهترین تیم ‌‌های فوتبال ایران نفت تهران
  10
     نفت تهران
  1%
  رای دهید
  تیم نفت تهران متعلق به علیرضا منصوریان بوده و درسال 93 و 94 دو مقام سومی در لیگ برتر فوتبال ایران کسب کرده است.
11