بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

ارسال شده توسط

بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران را می شناسید؟


خبرگزاری ها معمولا در دو سطح داخلی و خارجی اخبار خود را در عرصه های مختلف منتشر می کنند تا به بصیرت و آگاهی بشر بیفزایند. آن ها نقش مهمی در چگونگی افکار عمومی دارند، در نتیجه ملزم به نشر بی واسطه و بدون جهت گیری اخبار هستند تا در جهت دهی به افکار نقشی نداشته باشند. خبرگزاری ها با بهره گیری از فناوری های روز و مدیاهای مختلف چون تصاویر و فیلم ها سعی در انتشار دقیق و بهتر اخبار دارند. هر کدام از خبرگزاری ها روی یک زمینه تمرکز بیشتری دارد و شما بسته به نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب و دنبال می کنید. تاپ لیست سعی داشته تا با معرفی ۱۰ مورد از بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران، به اطلاعات افرادی که کمتر راجع به هر خبرگزاری می دانستند، اضافه کرده و در نهایت نظر شما را در مورد بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران تا کنون بداند. به برترین خبرگزاری از دیدگاه خود امتیاز دهید و نظرهای خود را با ما به اشتراک گذارید.


 • بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران واحد مرکزی خبر (خبرگزاری صدا و سیما)
  1
     واحد مرکزی خبر (خبرگزاری صدا و سیما)
  21%
  رای دهید
  واحد مرکزی خبر یا خبرگزاری صدا و سیما، وابسته صدا و سیما بوده و که در زمینه تامین اخبار تمام شبکه های تلویزیون و رادیو فعالیت دارد. این خبرگزاری با اخبار داخلی و خارجی، خبرهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، علمی و فرهنگی و هنری تلویزیون و رادیو را تامین می کند. شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج و شبکه های استانی اخبار خود را از این خبرگزاری تغذیه کرده و گزارش می کنند. وبسایت رسمی این خبرگزاری iribnews.ir می باشد.
 • بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
  2
     خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
  16%
  رای دهید
  خبرگزاری دانشجویان ایران از سال 1378 فعالیت خود را ه طور رسمی آغاز کرد. این خبرگزاری خصوصی، هویت دانشجویی داشته و با استفاده از خلاقیت و استعداد دانشجویان کار خود را شروع کرده و ادامه می دهد. این خبرگزاری اخبار داخلی و خارجی خود را در زمینه خبرهای علمی و دانشگاهی، فرهنگی و هنری، سیاسی، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی ارائه می کند. ایسنا اهداف خبرگزاری خود را در سایت رسمیش با این عناوین مطرح کرده است: \"نگاه آسیب شناسانه به مسائل روز، بازتاب واقعی اخبار، پرهیز از افراط و غیره\". وبسایت رسمی این خبرگزاری isna.ir می باشد.
 • بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران خبرگزاری فارس
  3
     خبرگزاری فارس
  13%
  رای دهید
  خبرگزاری فارس تحت حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فعالیت خود را از 1381 آغاز کرده است. فارس اخبار سیاسی، اجتماعی، بین امللی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی خود را به 4 زبان منتشر می کند. بودجه خبرگزاری فارس از طریق کمک های سپاه تامین می شود و در سال 1987 سایت تابناک که وابسته به محسن رضایی است، تامین بودجه فارس توسط سپاه را تایید کرد. گفته شده که بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم بسیاری از کارمندان این خبرگزاری اخراج یا مجبور به استعفا شدند. وبسایت رسمی این خبرگزاری farsnews.com می باشد.
 • بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران خبرگزاری مهر
  4
     خبرگزاری مهر
  10%
  رای دهید
  خبرگزاری مهر فعالیت آزمایشی خود را از سال 1381 و فعالیت رسمی خود را از سال 1382 شروع کرد. مهر خبرهای فرهنگی و هنری، اجتماعی، دینی، فناوری، اقتصادی، سیاسی و ورزشی را به 5 زبان منتشر می کن و با 18 خبرگزاری در دنیا قرارداد همکاری بسته است. از فعالیت های این خبرگزاری می توان به تولید و نشر خبر، گزارش، نقد و مصاحبه اشاره کرد. وبسایت رسمی آن mehrnews.com می باشد.
 • بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
  5
     خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
  9%
  رای دهید
  خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران با نام اختصاری ایرنا، خبرهای داخلی و خارجی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، ورزشی به سرعت پخش می کند. این خبرگزاری از سال 1313 به دستور رضا شاه تاسیس شده و خبرگزاری رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران است. تا قبل از انقلاب 57، نام ایرنا خبرگزاری پارس بود اما بعد از آن تغییر نام پیدا کرد و هم اکنون قدیمی ترین خبرگزاری ایران محسوب می شود. وبسایت رسمی این خبرگزاری irna.ir می باشد.
 • بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران خبرگزاری کار ایران (ایلنا)
  6
     خبرگزاری کار ایران (ایلنا)
  8%
  رای دهید
  خبرگزاری کار ایران با نام اختصاری ایلنا، از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است. این خبرگزاری خصوصی تحت حمایت خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. نهاد کارگری از حامیان محمد خاتمی بوده اما انتقاداتی هم به دولت وی داشته است. اینا اخبار سیاسی، اقتصادی، کارگری، اجتماعی، فرهنگی و هنری و ورزشی را به 3 زبان منتشر می کند. این خبرگزاری در سال 86 توقیف و فیلتر شد و پس از یکسال رفع فیلتر شد. وبسایت رسمی ایلنا ilna.ir می باشد.
 • بهترین خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران خبرگزاری باشگاه خبرنگاران
  7
     خبرگزاری باشگاه خبرنگاران
  8%
  رای دهید
  باشگاه خبرنگاران جوان با هدف آموزش خبرنگاری در سال 1378 به حمایت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، راه اندازی شد. خبرگزاری آن اخبار سیاسی، بین المللی، اقتصادی، اجتماعی و ورزشی را به سه زبان فارسی، افغانی و ترکی با سرعت و صحت منتشر می کند. گفته شده که این خبرگزاری هیچ گونه جهت گیری خاصی ندارد. وبسایت رسمی باشگاه خبرنگاران جوان yjc.ir است.
 • 8
     خبرگزاری تسنیم
  4%
  رای دهید
  خبرگزاری تسنیم در سال 1391 با حضور علی اکبر ولایتی راه اندازی شد و تاکنون فعالیت داشته است. این خبرگزاری اخبار سیاسی، بین المللی، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و اجتماعی را به 4 زبان فارسی، انگلیسی، عربی و ترکی منتشر می کند. زمینه فعالیت این خبرگزاری پوشش بهار عربی و بیداری اسلام است. به همین منظور بخشی از سایت را به بیداری اسلامی اختصاص داده است. وبسایت رسمی این خبرگزاری tasnimnews.com می باشد.
 • 9
     خبرگزاری دانشجو
  3%
  رای دهید
  شبکه خبر دانشجو یا خبرگزاری دانشجو در سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرد. هدف این خبرگزاری بررسی موضوعات مرتبط با دانشگاه و دانشجویان و مسائل مهم کشور از دیدگاه دانشجویان است. خبرگزاری دانشجو مدعی شده که به هیچ حزب و سازمانی وابستگی ندارد و توسط جوانان و دانشجویان اداره می شود. این خبرگزاری اخبار دانشگاه ها و تشکلات دانشگاهی، دانشجویی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و اقتصادی را منتشر می کند. وبسایت رسمی این خبرگزاری snn.ir می باشد.
 • 10
     خبرگزاری برنا
  2%
  رای دهید
  برنا خبرگزاری سازمان ملی جوانان است که تحت نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت داشته و به این وزارت وابسته است. این خبرگزاری در سال 1386 توسط محمود احمدی نژاد افتتاح شده و هدف آن انتشار اخباری درباره جوانان و در حوزه علاقه آن ها است. در این خبرگزاری شاهد اخبار ورزشی، سیاسی-اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و هنری خواهیم بود و ویسایت رسمی آن bornanews.ir می باشد.
11