بهترین خواننده رپ

ارسال شده توسط

موسیقی رپ یک گونه از موسیقی کلامی است که توسط سیاه‌پوشان و برای بیان اعتراض آن‌ها بعنوان تبعیض نژادی بوجود آمد اما امروزه چارچوب این موسیقی منحصرا مختص سیاه‌پوستان نیست، ولی همچنان برای اعتراض جوانان با ترانه‌های اعتراضی ساخته می‌شود. تاپ لیست در این پست به بررسی بهترین خواننده رپ می‌پردازد. آیا شما طرفدار این سبک موسیقی هستید؟ کدام خوانندۀ رپر را بیشتر دوست دارید؟


 • بهترین خواننده رپ امینم Eminem
  1
     امینم Eminem
  34%
  رای دهید
  امینم خوانندۀ رپ آمریکایی در سال 1972 متولد شده و در زمینه بازیگری و آهنگسازی نیز فعالیت داشته است. مجلۀ رولینگ استون وی را هشتاد و سومین خوانندۀ برتر تاریخ خوانده و با فروش بیش از 172 میلیون نسخه از البوم‌هایش، از بهترین خواننده‌های پرفروش جهان به شمار می‌رود.
 • بهترین خواننده رپ اینم از یازدهمی یاس
  2
     اینم از یازدهمی یاس
  22%
  رای دهید
 • بهترین خواننده رپ توپاک شکور Tupac Shakur
  3
     توپاک شکور Tupac Shakur
  12%
  رای دهید
  توپاک شکور، رپر آمریکایی است که به 2پاک نیز شناخته شده. وی 75 میلیون نسخه فروش البوم داشته که موجب شده از پرفروش‌ترین خوانندگان به شمار رود. توپاک طی سال‌های 94 تا 96 چندین بار هدف شلیک قرار گرفت و در نهایت از نارسایی قلبی درگذشت.
 • بهترین خواننده رپ ناس NAS
  4
     ناس NAS
  6%
  رای دهید
  نصیر بن اولو دارا جونز که به ناس نیز شناخته شده، از رپرهای بنام آمریکایی است. در بیلبورد 200، او دارای شش البوم در اولین رده است که با امینم برابری می‌کند.
 • بهترین خواننده رپ نوتوریوس بی.آی.جی The Notorious B.I.G.
  5
     نوتوریوس بی.آی.جی The Notorious B.I.G.
  5%
  رای دهید
  کریستوفر جرج لیتور والاس، با نام‌های بیگی، بیگ پاپا و نوتوریوس بی.آی.جی شناخته می شود. شبکه ام تی وی، والاس را به عنوان سومین رپر جهان شناخته است. وی در سال 1997 مورد هدف شلیک قرار گرفت و کشته شد.
 • بهترین خواننده رپ اسنوپ داگ Snoop Dogg
  6
     اسنوپ داگ Snoop Dogg
  4%
  رای دهید
  اسنوپ داگ از خواننده‌ها و تهیه‌کننده‌های رپ آمریکایی است که دکتر دری او را وارد عرصه موسیقی کرد. البوم او در بیلبورد 200 در سال 1993، عنوان بهترین البوم را به نام خود کرد.
 • بهترین خواننده رپ جی-زی Jay-Z
  7
     جی-زی Jay-Z
  3%
  رای دهید
  شان کوری کارتر معروف به جی-زی، رپر آمریکایی است که بیش از 50 میلیون نسخه از کارهای وی به فروش رفته‌اند. رولینگ استون سه البوم جی-زی را در رده برترین البو‌های تاریخ قرار داده و ام‌تی‌وی در سال 2006 او را بهترین رپر معرفی کرد.
 • بهترین خواننده رپ فیفتی سنت 50 cent
  8
     فیفتی سنت 50 cent
  3%
  رای دهید
  کورتیس جیمز جکسون سوم، رپر و بازیگر آمریکایی است که با نام هنری فیفتی سنت نیز شناخته می‌شود. او مورد توجه امینم و دکتر دری قرار گرفت و اولین البوم استودیویی خود را که از پرفروش‌ترین‌های او نیز بود، به بازار عرضه کرد. وی در حال حاضر مشغول کار روی پنجمین البوم استودیویی خود می‌باشد.
 • بهترین خواننده رپ دکتر دری Dr. Dre
  9
     دکتر دری Dr. Dre
  2%
  رای دهید
  آندره رومله یونگ که به دکتر دری شناخته شده است، از رپرهای بنام آمریکایی است که رپرهای بزرگی چون امینم، فیفتی سنت و اسنوپ داگ را وارد عرصۀ موسیقی کرده است. او در سال 1993 از پرفروش‌ترین خوانندگان بوده که برای آهنگ let me ride خود نیز جایزۀ گرمی را گرفته است.
 • بهترین خواننده رپ لیل وین Lil Wayne
  10
     لیل وین Lil Wayne
  2%
  رای دهید
  دواین مایکل کارتر جونیو معروف به لیل وین، از رپرهای آمریکایی است که در سال 2008 با انتشار البوم Tha Carter III معروفیت بیشتری پیدا کرده و به موفق‌ترین البوم وی تبدیل شد که در اولین هفته بیش از یک میلیون نسخه در آمریکا فروش داشت.
 • بهترین خواننده رپ کنی وست Kanye West
  11
     کنی وست Kanye West
  1%
  رای دهید
  کنی اومری وست معروف به کنی وست، از بهترین خوانندگان موسیقی رپ است که با 21 جایزۀ گرمی، از پرافتخارترین خوانندگان به شمار می‌رود.
12