بهترین دوربین های موبایل

ارسال شده توسط

در خرید تلفن همراه هوشمند، دوربین یکی از مهمترین عوامل انتخاب برای مردم به حساب می‌رود. با توجه به کیفیت رزولوشن دوربین اصلی و دوربین سلفی، کیفیت فیلمبرداری، نوع فلش و ویژگی‌های دیگر، اینجا ۱۰ مورد از بهترین دوربین های موبایل را به شما معرفی کرده‌ایم.


 • بهترین دوربین های موبایل آیفون 6اس iPhone 6S
  1
     آیفون 6اس iPhone 6S
  23%
  رای دهید
  دوربین این مدل از گوشی آیفون 12 مگاپیکسل بوده و دوربین جلوی آن 5 مگاپیکسل. این گوشی با بیشترین رزولوشن ضبط ویدئو را دارد. دوربین سلفی آن قابلیت تشخیص چهره و لبخند، عکاسی پانوراما و عکاسی HDR دارد. از دیگر مزایای دوربین این گوشی حالت تصویر زنده و فلش برای دوربین جلو است.
 • بهترین دوربین های موبایل آیفون 6اس پلاس iPhone 6S Plus
  2
     آیفون 6اس پلاس iPhone 6S Plus
  14%
  رای دهید
  دوربین این گوشی نیز به آیفون 6 شبیه است. دوربین اصلی آن 12 مگاپیکسل و دوربین سلفی، 5 مگاپیکسل می باشد. اما تفاوت این دو مدل در مجهز بودن به لرزشگdر اپتیکال تصویر است که مدل 6اس، فاقد این قابلیت می‌باشد.
 • بهترین دوربین های موبایل گوگل نکسوس 5ایکس Google Nexus 5X
  3
     گوگل نکسوس 5ایکس Google Nexus 5X
  12%
  رای دهید
  دوربین اصلی گوگل نکسوس 5 ایکس، 12.3 مگاپیکسل و دوربین جلوی آن 8 مگاپیکسل است. این گوشی از سنسوری استفاده می‌کند که دریچه دیافگرام اف/2 داشته و شاید این مدل گوشی‌های جدید نکسوس اولین گوشی‌هایی باشند که سنسوری با این رزولوشن دارند.
 • بهترین دوربین های موبایل ال‌جی وی10 LG V10
  4
     ال‌جی وی10 LG V10
  11%
  رای دهید
  رزولوشن دوربین این گوشی 16 مگاپیکسل است و قابلیت عکاسی و فیلمبرداری همزمان دارد. دوربین فیلمبرداری این مدل مجهز به لرزشگیر اپتیکال بوده و دوربین عکاسی آن، دارای قابلیت HDR است.
 • بهترین دوربین های موبایل اچ‌تی‌سی وان ام9 HTC One M9
  5
     اچ‌تی‌سی وان ام9 HTC One M9
  8%
  رای دهید
  این دوربین 20 مگاپیکسلی دارای حس‌گر BSI می باشد که نور محیط را بیش از حد معمول جذب می‌کند.‌ ام9 دارای قابلیت عکاسی و فیلمبرداری HDR است و می‌تواند فیلم را با صدای استریو ضبط کند.
 • بهترین دوربین های موبایل ال‌جی جی4 LG G4
  6
     ال‌جی جی4 LG G4
  8%
  رای دهید
  دوربین اصلی جی4 16 مگاپیکسل و دوربین سلفی آن با رزولوشن 8 مگاپیکسل است. لنز دوربین جی4، دارای لرزش‌گیر اپتیکال نسخه 2 است و سرعت شاتر آن چشمگیر می‌باشد.
 • بهترین دوربین های موبایل موتورولا موتو ایکس فورس Motorola Moto X Force
  7
     موتورولا موتو ایکس فورس Motorola Moto X Force
  7%
  رای دهید
  دوربین اصلی موتو ایکس فورس، 21 مگاپیکسل و دوربین جلوی آن دارای رزولوشن 5 مگاپیکسل می‌باشد. فلش آن دوئل ال‌ای‌دی تن است و قابلیت عکاسی و فیلمبرداری HDR نیز دارد.
 • بهترین دوربین های موبایل سونی اکسپریا زد 5 Sony Xperia Z5
  8
     سونی اکسپریا زد 5 Sony Xperia Z5
  5%
  رای دهید
  رزولوشن عکس زد5، 23 مگاپیکسل، و فلش آن LED می باشد. این مدل دارای قابلیت فوکوس با اشاره روی سوژه، قابلیت تشخیص چهره، عکاسی پانوراما و عکاسی HDR است. دوربین جلوی آن نیز 5 مگاپیکسل می‌باشد.
 • بهترین دوربین های موبایل سامسونگ گلکسی اس6 اج Samsung Galaxy S6 Edge+
  9
     سامسونگ گلکسی اس6 اج Samsung Galaxy S6 Edge+
  4%
  رای دهید
  دوربین اصلی اس 6، 16 مگاپیکسل است و لنز دوربین پیشرفته‌ای نسبت به مدل‌های قبلی خود دارد. کاربران در هنگام ضعیف بودن نور می‌توانند عکس‌های روشن و با کیفیتی بگیرند که این اتفاق در گوشی‌های دیگر کمتر رخ داده است.‌ همچنین کاربران برای افزایش روشنایی تصویر می‌توانند حالت HDR را فعال کنند. ** دوربین‌های سامسونگ اس6، اس 6 اج، و اج+ هر سه ویژگی‌های مشترکی دارند.
 • بهترین دوربین های موبایل وان‌پلاس 2 OnePlus 2
  10
     وان‌پلاس 2 OnePlus 2
  4%
  رای دهید
  دوربین اصلی وان‌پلاس 2، 13 مگاپیکسل و دوربین سلفی آن 8 مگاپیکسل است. این دوربین دارای فوکوس اتوماتیک بوده و فلش آن Dual LED می باشد. وان پلاس 2، همچنین مجهز به لرزش‌گیر اپتیکال تصویر و اپتیک لیزری برای فوکوس خودکار است.
11