بهترین رستوران های شیراز

ارسال شده توسط

توی این پست براتون ده مورد از بهترین رستوران های شیراز رو نوشتیم. شیراز یه شهر تاریخی با مردمای خیلی خونگرم و مهمون پذیره که باعث میشه رستوران هاش، فضای فوق العاده دلنشینی داشته باشه. شیرازی های عزیز، یا کسایی که به شیراز سفر کردن، شما نظرتون در مورد بهترین رستوران چیه؟ به رستوران مورد علاقتون رای بدین.


 • بهترین رستوران های شیراز باغ راز
  1
     باغ راز
  21%
  رای دهید
  همونطور که از اسمش مشخص، اینجا یه باغ رستوران فوق‌العادست که از چند فضای داخلی، فضای باز داخل باغ و پشت بام تشکیل شده که هر قسمت منوی متفاوتی هم داره.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوران هفت خوان
  2
     رستوران هفت خوان
  15%
  رای دهید
  این رستوران از بهترین رستوران‌های شیراز هست که هر طبقش مختص یک نوع غذاست. میشه گفت اسم هفت خوان رو از شاهنامه گرفتن، اما شاید براتون جالب باشه که بدونید خوان معنی سفره رو نیز میده. اینجا انواع غذاهای سنتی و ایرانی و فرنگی رو میتونید پیدا کنید و از دکوراسیون متفاوت رستوران، لذت ببرید.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوران سنتی کته ماس
  3
     رستوران سنتی کته ماس
  14%
  رای دهید
  این رستوران یه دکور سنتی و گرم و صمیمی داره. اینجا می‌تونید انواع کباب، غذاهای ایرانی، دیزی، کشک بادمجان و انواع نوشیدنی و دسرهارو پیدا کنید.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوارن سنتی باغ شاپوری
  4
     رستوارن سنتی باغ شاپوری
  13%
  رای دهید
  عمارت شاپوری با دکوراسیون مجلل و موزیک زنده‌ای که داره، لذت غذاخوردن رو بیشتر می‌کنه. اینجا انواع غذاهای ایرانی، بین‌المللی و پیش‌غذاها سرو میشن و طراحی سنتی منحصر به فردی داره.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوران سنتی صوفی
  5
     رستوران سنتی صوفی
  8%
  رای دهید
  رستوران صوفی با فضای گرمی که داره می‌تونه انتخاب خوبی باشه. تنوع غذایی این رستوران انقدر زیاده که همه سلیقه ای رو ارضا می‌کنه. اینجا غذای سنتی، کباب، میگو، ماهی، غذای فرنگی و انواع آبمیوه ها سرو میشن.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوران شرزه
  6
     رستوران شرزه
  6%
  رای دهید
  شرزه از قدیمی‌ترین و سنتی‌ترین رستوران‌های شیرازه که فضای داخلی انجا و موسیقی زنده، این رستوارن رو خیلی خاص و عالی کرده. یکی دیگه از ویژگی‌های خوبه شرزه اینه که می‌تونید غذاتونو با نون داغ نوش جان کنید.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوران بل پاسی
  7
     رستوران بل پاسی
  5%
  رای دهید
  این رستوران، از رستورانای ایتالیایی شیراز هست که انواع مختلفی از غذاهای ایتالیایی مثل پیتزا، استیک و پاستا رو اینجا می‌تونید نوش جان کنید. یکی دیگه از ویژگیای خوبه بل پاسی، کافی شاپشه که برای قرارهای دوستانه فضای مناسبی به نظر میاد.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوران شاندیز مشهد
  8
     رستوران شاندیز مشهد
  4%
  رای دهید
  بعد از صرف وقت توی لونا پارک ، می‌تونید یه سری به رستوارن شاندیز مشهد بزنید، که هم محیط خوبی داره، هم کیفیت غذاش عالیه.
 • بهترین رستوران های شیراز شاطرعباس
  9
     شاطرعباس
  4%
  رای دهید
  طرفدارای شاطرعباس اینجارو به هر جایی ترجیح میدن. کبابا و در کل غذاهای این رستوران فوق‌العادن.
 • بهترین رستوران های شیراز رستوران حمام وکیل
  10
     رستوران حمام وکیل
  4%
  رای دهید
  دکوراسیون منحصر به فرد این رستوران، با موقعیت مکانی‌ای که داره، باعث شده از خاص‌ترین رستورانای شیراز به حساب بیاد. بهترین دیزیای شیرازو هم می تونید اینجا نوش جان کنید.
11