بهترین رنگ مو

ارسال شده توسط

همۀ خانم‌ها دوست دارند موهای خود را در آرایشگاه رنگ کنند، اما گاهی به دلیل کمبود زمان، حوصله یا پول کافی، ترجیح می‌دهند خود در خانه موهای خود را رنگ کنند. حال این رنگ باید انقدری خوب باشد که بعدا پشیمان نشویم و هزینۀ دوباره آرایشگاه رفتن را نیز نداشته باشد. اینجا بهترین رنگ مو هایی که در بازار موجود هستند را به شما معرفی می‌کنیم تا هر رنگی مثل فندقی، عسلی و غیره را به خوبی روی موهای خود ببینید. اگر شما هم موهایتان را خودتان رنگ می‌کنید، رنگ موی محبوب خود را به معرفی کنید.


 • بهترین رنگ مو لورال سوپریور پریفرنس L\'Oréal- Superior Preference
  1
     لورال سوپریور پریفرنس L\'Oréal- Superior Preference
  23%
  رای دهید
  تفاوت پریفرنس با مابقی مدل‌های رنگ موی لورال در مقاومت بالای رنگ آن‌ است. یک روغن براق کننده در این رنگ وجود دارد که چند لحظه قبل از رنگ کردن مو به آن اضافه شده و تا 8 هفته به مو درخشش می‌دهد. این مدل رنگ، با ویژگی محافظت، نرم کنندگی و براق کردن مو، موجب شده که درنهایت با نتیجه‌ای خوب مواجه شود.
 • بهترین رنگ مو رولون Revlon
  2
     رولون Revlon
  13%
  رای دهید
  برند آمریکایی رولون در درجه اول برای نداشتن آمونیاک و سپس به علت ماندگاری بالا، نرم کنندگی و پوشش کامل مو معروف است. نرم کنندۀ پس از رنگ کردن، دارای ویتامین‌هایی برای درخشان کردند مو است.
 • بهترین رنگ مو لورال کالر اکسپرت L\'Oréal Couleur Experte
  3
     لورال کالر اکسپرت L\'Oréal Couleur Experte
  12%
  رای دهید
  کالر اکسپرت، از مدل‌های رنگ موی لورال و برای های لایت کردن مو است. داخل جعبه این رنگ مو یک اپلیکاتور شانه مانند وجود دارد. این مدل، تنها رنگ مویی است که بدون نیاز به چند رنگ و مواد، موی شما را تیره روشن یا اصطلاحا های‌لایت می‌کند.
 • بهترین رنگ مو ولا Wella
  4
     ولا Wella
  12%
  رای دهید
  مارک آلمانی ولا در سایت توتال بیوتی رتبه 9.1 را دارد. ولا از پوشش دهی و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است. مدل \"کالر چارم\" به شما پالت متنوعی از رنگ‌ها را بدون هیچ محدودیتی در تناژهای قرمز، دودی، خاکستری و طبیعی ارائه می‌کند.
 • بهترین رنگ مو گارنیه Garnier
  5
     گارنیه Garnier
  8%
  رای دهید
  گارنیه یک شرکت لواز آرایش فرانسوی است که الفرد گارنیه آن را راه‌اندازی کرد و از سال 1970 تاکنون به لورال تعلق دارد. رنگ موهای گارنیه از بهترین برندهای رنگ مو است که در آسیا طرفداران بسیاری دارد. گارنیه در سال 2013 رتبۀ 47 را در لیست برندهای مطمئن هند داشت.
 • بهترین رنگ مو ناتورتینت Naturtint
  6
     ناتورتینت Naturtint
  7%
  رای دهید
  این رنگ مو کاملا گیاهی و عاری از مواد شیمیایی است که مو را خشک و شکننده می‌کند. ناتورتینت موی شما را تقویت و تغذیه کرده و به آن نشاط می‌بخشد.
 • بهترین رنگ مو لورال اکسلنس Loreal Excellence
  7
     لورال اکسلنس Loreal Excellence
  7%
  رای دهید
  این مدل از رنگ موی اکسلنس پوششی نرم و درخشانی به مو می‌بخشد. از این رنگ مو بدون نیاز به کسی و به سادگی می‌توان استفاده کرد؛ همچنین دیگر نگران خراب یا خشک شدن مو نخواهید بود. این رنگ به تغذیه مو کمک می‌کند.
 • بهترین رنگ مو کلارول Clairol
  8
     کلارول Clairol
  5%
  رای دهید
  کلارول یک برند آمریکایی است که رنگی کاملا طبیعی به مو می‌دهد. این رنگ فاقد آمونیاک بوده و آُسیبی به مو نمی‌رساند. رنگ موی کلارول انواع مختلفی از جمله برای های‌لایت کردن مو دارد.
 • بهترین رنگ مو جان فریدا John Frieda
  9
     جان فریدا John Frieda
  5%
  رای دهید
  از این برندمی‌توانید به سادگی در خانه استفاده کنید. جان فریدا یک رنگ تغذیه کننده مو بوده که پوششی عالی داشته و موهای خاکستری را به سادگی رنگ می‌کند. از این رنگ بیشتر در سالن‌های آرایشی و توسط آرایشگران استفاده می‌شود.
 • بهترین رنگ مو گولدول الومن Goldwell Elumen
  10
     گولدول الومن Goldwell Elumen
  2%
  رای دهید
  رنگ موی گولدوِل الومن برای انواع موهای خشک تا چرب مناسب بوده و به مو درخشش می‌بخشد. برخی می‌گویند این رنگ قابلیت حجم دهی و نرم‌کنندگی فوق‌العاده‌ای دارد.
11