بهترین رنگ های لنز

ارسال شده توسط

بهترین رنگ های لنز در ایران را می شناسید؟


داشتن چشم های رنگی به خصوص در کشورهای شرقی، بسیار مورد توجه مردم قرار می گیرد. چرا که در کشورهای شرق چشم های بیشتر مردم تیره است و با استفاده از لنزهای رنگی دوست دارند که در چهره خود تغییر ایجاد کنند. لنزهای رنگ دارای برندهای مختلفی می باشند که هر کدام از این برندها دارای رنگ های متفاوتی هستند. برای انتخاب بهترین لنز رنگی باید رنگ طبیعی چشم ها و رنگ پوست را مورد توجه قرار داد و رنگی را انتخاب کرد که متناسب با چهره شخص باشد. همچنین از خرید لنزهای متفرقه خودداری کرد چرا که این لنزها به خاطر ضخامت و خشکی شان می توانند آسیب های جدی ای را بر چشم وارد کنند. در این جا ده مورد از بهترین رنگ های لنز در ایران را که در بهترین برندهای مشهور لنز رنگی نیز وجود دارند به شما معرفی می کنیم:
همچنین می توانید بهترین مارک های لنز را اینجا بخوانید.


 • بهترین رنگ های لنز لنز سولتیکا هیدروکور رنگ مل
  1
     لنز سولتیکا هیدروکور رنگ مل
  19%
  رای دهید
  سولتیکا محصولی برزیلی می باشد و جزء بهترین لنزهای رنگی به شمار می رود. رنگ مل بر روی چشمهای تیره به رنگ سبز عسلی خیلی روشن می شود و با توجه به هایدروژلی که دارد دقیقا اندازه قسمت رنگی چشم در می آیدد و اصلا حالت برجستگی بر روی چشم ندارد، هم چنین بدون دور خط و خطوط داخل لنز می باشدو قیمت این لنز در ایران در حدود 300 هزار تومان می باشد. قطر این لنز 2/14 و انحنای لنز 7/8 است.
 • بهترین رنگ های لنز لنز آنستازیا گری
  2
     لنز آنستازیا گری
  15%
  رای دهید
  این لنز بر روی چشم های تیره رنگ، به رنگ طوسی کاملا روشن و مایل به سبز در می آید. دور خط مشکی دارد و چشم را درشت تر نشان می دهد و به آن حالت می دهد. قیمت آن در ایران در حدود 250 هزار تومان است. قطر لنز 2/14 و انحنای آن 6/8 می باشد. این لنز برای استفاده هر روزه 3 ماه عمر می کند و برای استفاده متوسط 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز سولتیکا کوارتز سری نچرال
  3
     لنز سولتیکا کوارتز سری نچرال
  14%
  رای دهید
  این لنز بر روی چشم های تیره رنگ به رنگ طوسی مایل به سبز خیلی روشن می شود، دور خط مشکی دارد و چشم را درشت تر نشان می دهد. . قیمت آن در ایران در حدود 300 هزار تومان می باشد. قطراین لنز 2/14 و انحنای آن 7/8 است. این لنز برای استفاده هر روزه 1 سال عمر می کند و برای استفاده متوسط بیشتر از 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز آنستازیا برنز
  4
     لنز آنستازیا برنز
  12%
  رای دهید
  این لنز بر روی چشم های تیره رنگ، به رنگ قهوه ای طوسی یا خاکی و برنز در می آید و رنگ آن روشن است. این لنز قابلیت این را دارد که کاملا رنگ چشم را عوض کند. و مسلما این رنگ لنز با پوست برنزه زیبایی بیشتری پیدا می کند. قیمت آن در ایران حدود 250 هزار تومان می باشد. قطر لنز 2/14 و انحنای آن 6/8 می باشد. این لنز برای استفاده هر روزه 3 ماه عمر می کند و برای استفاده متوسط 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز بلا نچرال کول گری
  5
     لنز بلا نچرال کول گری
  12%
  رای دهید
  این لنز طبیعی ترین رنگ را میان لنزهای بلا دارد و به همین خاطر طرفداران زیادی را جذب کرده است. بر روی چشمهای تیره رنگ به رنگ طوسی متوسط در می آید. مقداری تم عسلی در مرکز لنز وجود دارد. قیمت آن در ایران در حدود 160 هزار تومان می باشد قطراین لنز 2/14 و انحنای آن 6/8 است. این لنز برای استفاده هر روزه 3 ماه عمر می کند و برای استفاده متوسط 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز سولتیکا هیدروکور اکر
  6
     لنز سولتیکا هیدروکور اکر
  8%
  رای دهید
  این لنز بر روی همه نوع رنگ چشم به رنگ خاکی خیلی روشن می شود. و هیچ گونه خط و خطوطی روی آن ندارد هم چنین بدون برجستگی بر روی چشم است . رنگ آن کاملا روشن می باشد. قیمت آن در ایران در حدود 300 هزار تومان می باشد. قطراین لنز 2/14 و انحنای آن 7/8 است. این لنز برای استفاده هر روزه 1 سال عمر می کند و برای استفاده متوسط بیشتر از 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز دسیو کرمی بژ
  7
     لنز دسیو کرمی بژ
  5%
  رای دهید
  دسیو محصولی ایتالیلیی می باشد. این لنز بر روی چشم های قهوه ای، مشکی، عسلی کاملا طوسی روشن می شود. دارای رگه های بژ می باشد و مناسب برای همه رنگ پوست است. قیمت آن در ایران در حدود 180 هزار تومان می باشد. قطراین لنز 3/14 و انحنای آن 6/8 است. این لنز برای استفاده هر روزه 3 ماه عمر می کند و برای استفاده متوسط 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز دسیو کارامل براون
  8
     لنز دسیو کارامل براون
  4%
  رای دهید
  این لنز بر روی چشم های تیره رنگ، به رنگ عسلی طبیعی درمی آید و جزء بهترین رنگ های عسلی موجود در ایران به شمار می رود، چرا که اصلا تم نارنجی و زرد ندارد. دور خط ملایمی نیز دارد و به چشم حالت می دهد. . قیمت آن در ایران در حدود 180 هزار تومان می باشد. قطراین لنز 3/14 و انحنای آن 6/8 است. این لنز برای استفاده هر روزه 3 ماه عمر می کند و برای استفاده متوسط 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز ماکسیما پرلا
  9
     لنز ماکسیما پرلا
  4%
  رای دهید
  ماکسیما محصولی انگلیسی می باشد. از معدود لنزهایست که بر روی چشم های سبز، مشکی با ایجاد تغیر رنگ کامل به رنگ یخی درمی آید. این لنز هیچ خط و خطوطی بر رویش ندارد. . قیمت آن در ایران در حدود 180 هزار تومان می باشد. قطراین لنز 14 و انحنای آن 6/8 است. این لنز برای استفاده هر روزه کمتر از 1 سال عمر می کند و برای استفاده متوسط 1 سال .
 • بهترین رنگ های لنز لنز دسیو دیزرت دریم
  10
     لنز دسیو دیزرت دریم
  2%
  رای دهید
  جزء زیباترین لنزهای ایران می باشد. بر روی چشم های تیره رنگ به رنگ عسلی مایل به سبز روشن در می آید. و رنگی کاملا خاص دارد. مناسب پوست برنزه می باشد. قیمت آن در ایران در حدود 180 هزار تومان می باشد. قطراین لنز 3/14 و انحنای آن 6/8 است. این لنز برای استفاده هر روزه 3 ماه عمر می کند و برای استفاده متوسط 1 سال .
11