بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن

ارسال شده توسط

بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن را بشناسید.

تناسب و زیبایی اندام دغدغه ی بسیاری از افراد است . بسیاری از خانمها نگران هستند که دارای اندام و سایز مناسبی نیستند . در این میان لباس زیر می تواند به کمک این افراد بشتابند .اما در واقعیت چیزی تغییر نمی کند . اصلی ترین دلیل کوچک بودن سینه های بانوان کمبود هورمون استروژن است. رشد اندام زنانه در خانم ها در دوران بلوغ توسط ترشح هورمون استروژن شروع می شود . این هورمون فعالیت استخوان‌سازی را نیز افزایش می‌دهد . استروژن‌ها همچنین توزیع چربی را در بدن به فرم زنانه درمی‌آورند، یعنی بیشتر در سینه‌ها، باسن و ران‌ها.

البته افزایش سایز سینه و باسن از طریق پروتز هم امکان پذیر است اما دردسرهای پس و پیش عمل جراحی غیر قابل انکار است . از این روی برای افرادی که از تیغ جراحی می ترسند یا به هر دلیل نمی خواهند جراحی کنند ، روش های طبیعی وجود دارد که به افزایش سایز سینه و باسن آنها کمک می کند . این روش ها به دو دسته ی ورزش و تغذیه تقسیم می شوند . در ادامه با تاپ لیست همراه باشید .


 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن هالتر
  1
     هالتر
  21%
  رای دهید
  انجام این حرکت به منظور وارد شدن فشار به بخش بالایی عضله سینه است و جزء بهترین و مهمترین حرکات برای افزایش حجم قسمت بالایی سینه به شمار میرود. هنگام پائین بردن وزنه کمی مکث کنید و سپس هالتر را به سمت بالا پرس کنید.
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن Push-ups
  2
     Push-ups
  18%
  رای دهید
  این ورزش بدین صورت است که باید همانند تصویر، روی دستتان تکیه کنید و همزمان پشت و بدن را در یک خط راست نگه دارید . این حرکت در عضله ای شدن سینه تاثیر چشمگیری دارد و سبب سفت شدن و تقویت عضله های سینه و بالای سینه می شود .
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن تمرین با صندلی
  3
     تمرین با صندلی
  13%
  رای دهید
  برای این ورزش یه یک صندلی نیاز دارید که بازوی استوار داشته باشد. شما باید هر دو دست را در حالت استراحت با گرفتن صندلی به صورت مستقیم نگه دارید و بدن را بلند کنید. صندلی را از پشت بگیرید و بدن خود را به بالا فشار دهید و به مدت پنج ثانیه نگه دارید سپس رها کنید.برای زودتر نتیجه دادن می توانید این حرکت را 10 بار تکرار کنید.
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن فشار دادن کف دست
  4
     فشار دادن کف دست
  10%
  رای دهید
  این حرکت بسیار ساده که در هر زمان و مکانی قابل اجراست با منقبض کردن عضلات سینه باعث سفت شدن و خوش فرم شدن سینه ها می شود . کف هر دو دست را همانند شکل به هم فشار دهید . سعی کنید این حرکت را هر مرتبه 5 شماره و 10 بار در روز تکرار کنید .
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن شنا
  5
     شنا
  9%
  رای دهید
  شنا یکی از ورزشهای مناسب برای سينه هاست؛ بخصوص شنای قورباغه، آن هم بدليل این که ماهيچه های پشت و سينه را وادار به مقاومت در مقابل فشار آب می کند. در واقع فشار آب خود نوعی ماساژ فوق العاده برای سينه ها حساب می شود. برای تمرین بيشتر می توانيد پاها را در کف استخر بگذارید تا جایی که آب شانه هایتان را بپوشاند. دستها را بالا برده و آهسته در جلوی خود پایين آورید. 10 بار این عمل را تکرار کنيد.
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن ماساژ
  6
     ماساژ
  9%
  رای دهید
  ماساژ می تواند یکی دیگر از راه هایی باشد که عضلات سینه را فرم دهد و به بزرگ شدن آن ها کمک کند . ماساژ باعث تحریک جریان خون در سینه ها شده و اجازه می دهد تا هورمون های طبیعی و استروژن از رژیم غذایی برای رسیدن به بافت سینه به طور موثرتر انجام شود .می توانید از روغن های ماساژ ، زیتون یا بادام هنگام ماساژ استفاده کنید.
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن سویا ، کنجد و تخمه آفتابگردان
  7
     سویا ، کنجد و تخمه آفتابگردان
  6%
  رای دهید
  سویا و کنجد و تخمه آفتابگردان حاوی فیتو استروژن هستند و میزان این ماده در آنها چندین برابر بیشتر از سایر مواد گیاهی است . در یک جمله می توان گفت سویا منبع بهترین مواد غذایی است. سویا و محصولات سویادار به دلیل داشتن ایزوفلاون برای تحریک هورمون ها و بزرگ شدن سینه ها جز بزرگ کننده های سینه قرار می گیرند.
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن رازیانه و شوید
  8
     رازیانه و شوید
  6%
  رای دهید
  گیاهان پر از خواص دارویی مفید هستند که یکی از بهترین آنها برای افزایش سایز سینه رازیانه و شوید می باشد که حاوی مقدار زیادی هایتو استروژن است. این ماده باعث ترشح و تحریک هورمون های زنانه می شود و در نتیجه استفاده ی مداوم آنها می تواند در این امر نقش مهمی ایفا کند .
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن شیرین بیان و هویج
  9
     شیرین بیان و هویج
  3%
  رای دهید
  بسیاری از گیاهان هستند که به عنوان افزایش دهنده رشد سینه ها به صورت طبیعی شناخته شده اند. یکی از این گیاهان مفید شیرین بیان و دیگری هویج می باشد. شیرین بیان یکی از گیاهان پر طرفدار و مفید است . این گیاه شامل ترکیباتی است که سطح هورمونهای مرتبط با شیردهی مانند استروژن و پرولاکتین رو افزایش می دهد و از این روی می تواند در جهت بزرگ شدن سینه ها این گیاه را در وعده های غذایی گنجاند.
 • بهترین روش های افزایش سایز سینه و باسن جو و سیب زمینی
  10
     جو و سیب زمینی
  1%
  رای دهید
  سیب زمینی و جو سرشار از برم و فیتواستروژن می باشند . فیتواستروژن ماده ای است که موجب تحریک هورمونهای رشد سینه یعنی استروژن و پروژسترون می شود. این هورمون ها همچنین می توانند درافزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز مفید واقع شوند .
11