بهترین روش های لاغری سریع

ارسال شده توسط

بهترین روش های لاغری سریع را می شناسید؟

شاید شما هم از گرفتن رژیم های گوناگون خسته شده اید و دیگر کشش ادامه دادن آن ها را نداشته باشید. اگر در این مرحله قرار دارید، باید بدانید که لاغر شدن در گرو انجام رژیم های مختلف نیست، بلکه این تغییر سبک زندگی است که می تواند به کاهش وزن شما کمک کند. این بدان معناست که چگونه غذا مصرف کردن و حرکات روزانه شما در این روند تاثیر دارند. خوردن پروتئین در مقادیر بالا می تواند وزن شما را پایین نگه دارد اما زمانی که همراه آنها از مواد چاق کننده نظیر چربی های مضر استفاده می کنید، مصرف پروتئین هیچ تاثیری نخواهد داشت. علاوه بر این ها، شما باید به رژیم غذایی خود انواع سبزیجات و میوه ها را نیز اضافه کنید.
اگر تمرین حرکات ورزشی در باشگاه به نظر سخت و طاقت فرسا به نظر می رسند، نگران نباشید. شما می توانید با روزی ۲۰ الی ۳۰ دقیقه نیز کاهش وزن داشته باشید. گاهی اوقات بیشترین میزان کاهش وزن می توان ناشی از تکنیک های به ظاهر کوچکی باشد که شما انجام می دهید. دیگر ناامید نباشید. تکتیک های ساده و آسانی که در لیست زیر آورده شده اند، می تواند نتیجه بسیار خوبی در لاغر نمودن شما داشته باشد. پس نوشابه خود را زمین بگذارید و با ما در معرفی بهترین روش های لاغری سریع همراه باشید.


 • بهترین روش های لاغری سریع خوردن صبحانه
  1
     خوردن صبحانه
  21%
  رای دهید
  صبحانه به دلیل اینکه متابولیسم بدن شما را تنظیم می کند، مهم ترین وعده غذایی به شمار می آید. این وعده غذایی می تواند به سرعت انرژی تحلیل رفته شما را در طول نیمه شب، به شما باز گرداند. خوردن صبحانه یکی از بهترین راه های ممکن برای وزن کم کردن است. شما با خوردن صبحانه غنی در اول صبح، دیگر به خوردن تنقلات چاق کننده تا وعده اصلی بعدی یعنی ناهار، روی نمی آورید. از این رو بدن سالم تری خواهید داشت. این وعده مهم می تواند از مواد سالمی نظیر پروتئین ها و غلات کامل و انواع میوه ها تشکیل شود و انرژی لازم شما را در طول روز تامین سازد.
 • بهترین روش های لاغری سریع کاهش مصرف نمک
  2
     کاهش مصرف نمک
  15%
  رای دهید
  متاسفانه میزان مصرف نمک در جهان بسیار بالا می باشد و اگر بخواهیم آمار دقیقی از آمار مصرف نمک در ایران به شما بدهیم، باید بگوییم که این میزان سه برابر استاندارد جهانی نیز می باشد. نمک می تواند موجب اضافه وزن در ناحیه شکم شما شود و آب را در بدن شما نگه می دارد. اجتناب از خوردن غذاها و میان وعده های شور باعث می شود تا چربی و آب اضافه از بدن شما دفع شود. یکی از مضرات دیگر نمک، گرسنه کردن شما می باشد. نمک نه تنها موجب افزایش وزن شما می شود، بلکه باعث ایجاد نفخ نیز در بدن انسان می شود.
 • بهترین روش های لاغری سریع استفاده از بشقاب های کوچک
  3
     استفاده از بشقاب های کوچک
  14%
  رای دهید
  زمانی که از بشقاب های بزرگ استفاده می کنید و غذای کم و حتی متعادل در آن می ریزید، این حس به شما دست می دهد که غذایتان بیش از اندازه کم است و سیر نخواهید شد. بنابراین زمانی که از بشقاب کوچک استفاده می کنید، این حس را نخواهید داشت. علاوه بر این، این روش به شما کم می کند تا از غذای کمتری در بشقاب خود بریزید، بنابراین کالری کمتری مصرف خواهید کرد و همچنین شما را سیر نگه خواهد داشت. شما می توانید از یک بشقاب غذای پر استفاده کنید و در حین حال وزن هم کم کنید.
 • بهترین روش های لاغری سریع تمرین با توجه خوردن
  4
     تمرین با توجه خوردن
  12%
  رای دهید
  تمرکز حواس تنها یک روش زندگی نیست، بلکه به کارگیری این روش در غذا خوردن می تواند به شما در کم کردن وزن کمک کند. زمانی که غذای خود را با حواس جمع مصرف می کنید، درست می دانید چه غذایی را می خورید و می توانید نسبت به آن آگاه باشید. اما زمانی که فکرتان مشغول چیز دیگری باشد، بدون آنکه متوجه احساس سیری در خود شوید، به خوردن خود ادامه می دهید و متوجه مصرف غذای بیش از اندازه نخواهید شد. علاوه بر این، با توجه غذا خوردن به شما کمک می کند تا مزه خوب غذا را بهتر درک کنید و از آن لذت ببرید.
 • بهترین روش های لاغری سریع انجام ورزش روزانه
  5
     انجام ورزش روزانه
  10%
  رای دهید
  گفته های بسیاری حاکی از این موضوع وجود دارند که وقفه یکی دو روزه میان ورزش می تواند به لاغر شدن کمک کند اما بر طبق گفته «جیلیان میشل» شما باید به طور روزانه ورزش کنید و تایم ممتد در روز برای انجام آن قرار دهید تا وزنتان کاهش پیدا کند. این کار به سوخت هورمون های چربی مثل HGH (هورمون رشد انسان) و تستسترون کمک می کند. سعی کنید روزانه حداقل 30 دقیقه ورزش کنید تا از شر چربی های اضافی بدن خود خلاص شوید.
 • بهترین روش های لاغری سریع مصرف غذاهای مدیترانه ای
  6
     مصرف غذاهای مدیترانه ای
  8%
  رای دهید
  حتما تابحال توصیه های کارشناسان را راجع به مصرف سبزیجات برای کاهش وزن شنیده اید. سبزیجات با داشتن فیبر بالا می توانند شما را سیر نگه دارند و موجب کاهش وزن در شما شوند. یکی از رژیم های غذایی سالم و سرشار از سبزیجات و مواد غذایی سالم، غذاهای مدیترانه ای می باشد. این رژیم غذایی سرشار از سبزیجات، میوه های گوناگون، نخود فرنگی، انواع لوبیا، غلات کامل، مرغ، ماهی (که بسیار در این رژیم توصیه شده است) می باشد که با توجه به تحقیقات انجام شده، می تواند کمک شایانی به کاهش وزن شما بکند.
 • بهترین روش های لاغری سریع نوشیدن چای سبز
  7
     نوشیدن چای سبز
  7%
  رای دهید
  چای سبز جز آن دسته از نوشیدنی های پرطرفدار جهانی می باشد که علاوه بر خواص فراوان آن، می تواند در بالا بردن متابولیسم بدن و کاهش وزن بسیار کمک کننده باشد. عاملی که موجب بالا بردن سوخت و ساز بدن، وجود کافئین موجود در این چای خوش طعم است. نوشیدن چای سبز به طور طبیعی وزن شما را پایین نگه می دارد. بهتر است این نوشیدنی را دو ساعت قبل و دو ساعت بعد از غذا مصرف کنید. این نکته را فراموش نکنی که چای سبز هم مثل چای سیاه می تواند آهن بدن شما را از بین ببرد بنابر این بلا فاصله پس از غذا آن را ننوشید.
 • بهترین روش های لاغری سریع تمرین تناوبی شدید کوتاه مدت- HIIT
  8
     تمرین تناوبی شدید کوتاه مدت- HIIT
  5%
  رای دهید
  این ورزش، به نوعی غیر هوازی محسوب می شود و نسبت ب ورزش های هوازی می تواند عملکرد بهتری برای کاهش وزن شما داشته باشد. این روش می تواند به عضله سازی شما نیز بسیار کمک کند. با توجه به تحقیقات اخیری که در مجله « Obesity» آورده شده است، این نوع تمرینات در 12 هفته می تواند چربی های شما را از بین ببرد و عضله های بدن شما را تقویت سازد. خوبی ورزش بدین شکل آن است که زمان کمی می برد اما نتیجه بسیار خوبی در بر خواهد داشت. نکته این ورزش تنها در پر قدرت تمرین نمودن است.
 • بهترین روش های لاغری سریع اضافه نمودن اسید لینولئیک مزدوج (CLA) به رژیم غذایی
  9
     اضافه نمودن اسید لینولئیک مزدوج (CLA) به رژیم غذایی
  3%
  رای دهید
  اسید لینولئیک مزدوج (CLA) یک اسید چرب است که به طور طبیعی در گوشت و فراورده های لبنی یافت می شود. تحقیقات انجام شده بر روی آن نشان می دهد که این مکمل می تواند سوخت ساز شما را بالا ببرد و از این رو روند کاهش وزن در شما را تسریع کند و علاوه بر آن موجب ساخته شدن عضله در بدن شود. همچنین، این مکمل می تواند سیستم ایمنی شما را تقویت کند. از مزایای دیگر آن، کاهش کلسترول خون می باشد.
 • بهترین روش های لاغری سریع خوب جویدن غذا
  10
     خوب جویدن غذا
  1%
  رای دهید
  با توجه به تحقیقات انجام شده در دانشگاه فلوریدا، از زمانی که شما غذا خوردن را آغاز می کنید، 12 دقیقه طول می کشد تا سیگنال این عمل به مغز برسد. بنابراین اگر عادت دارید غذای خود را سریع بخورید، ممکن است بیش از حد ممکن غذا مصرف کنید و متوجه سیر شدن خود نشوید. غذای خود را آهسته بجوید تا هم پیام سیر شدن به مغز برسد و هم از طعم غذا لذت بیشتری ببرید.
11