بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی

ارسال شده توسط

ده مورد از بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی را بشناسید.


تاپ لیست در این پست خود به معرفی بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی پرداخته و یک نظرسنجی درمورد آن تهیه کرده است. آیا شما هم از سایت های بازی آنلاین استفاده کرده و لذت می برید؟ به نظر شما کدام یک از این سایت ها بهتر است؟
کودکان بازی را برای سرگرمی و تفریح دوست دارند، خیی از بزرگترها نیز به بازی کردن علاقه مندند و ساعت ها وقت خود را پای تلفن های همراه یا لپ تاپ و دستگاه های بازی به بازی کردن می گذرانند. اما گاهی بین کار، مطالعه و خستگی، کمی بازی کردن باعث می شود فکر شما از مسائل دیگر رها شده و مشکلات را برای چند دقیقه فراموش کنید. برخی سایت ها این امکان را برای شما فراهم کرده اند تا بتوانید به سادگی بدون نیاز به دانلود و نصب برنامه، بدون نیاز به سی دی های بازی و تلویزیون، به سادگی و راحت بازی کنید. در این وبسایت ها می توانید باتوجه به نوع سیقه خود، یک بازی را انتخاب کنید؛ مثلا آقایان معمولا فوتبال را دوست دارند، برخی به سازی های سرعتی و مسابقه علاقه دارند، برخی دیگر به بازی های فکری یا چند مرحله ای. طیف وسی و متتنوعی از بازی ها وجود دارد که تنها باید بین آن ها یکی را انتخاب، شروع و بازی کنید. سایت های خارجی و ایرانی زیادی در این زمینه طراحی شده اند، که ما در این پست به معرفی سایت های بازی ایرانی پرداخته ایم.


 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی کلاب فوتبال من – MyFC
  1
     کلاب فوتبال من – MyFC
  19%
  رای دهید
  وبسایت کلاب فوتبال من، همانطور که از نامش پیداست، وبسایتی برای بازی فوتبال است. ثبت نام در این سایت به صورت رایگان بوده و بعد از ثبت نام می توانید تیم خود را انتخاب کرده و آن را برای شروع بازی بچینید. در این سایت تیم های ایرانی مثل سپاهان نیز وجود دارند. در این سایت می توانید درباره بازی ها گفتگو داشته باشید و حتی برد و باخت بازی و تیم های دیگر را نیز پیش بینی کنید. نظر شما راجع به این سایت چیست؟ آیا به آن رای می دهید؟
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی مستر 90 – Mr90
  2
     مستر 90 – Mr90
  17%
  رای دهید
  وبسایت بازی مستر 90، یک سایت ایرانی است که در آن می توانید به صورت آنلاین و رایگان، فوتبال بازی کنید. برای بازی در این سایت نیازی به دانلود و نصب هیچ برنامه ای ندارید و می توانید با حجمی متعادل و مناسب بازی کنید. این سایت به شما یک راهنما برای نحوه بازی و همچنین قوانینی برای بازی به شما می دهد. بازی در این سایت به شما حس فوتبال واقعی را می دهد چرا که می توانید قهرمانی را تجربه کنید. به نظر شما این سایت بازی، سایت خوبی هست یا نه؟ آیا در آن بازی کرده اید؟
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی فلش خور – Flashkhor
  3
     فلش خور – Flashkhor
  14%
  رای دهید
  سایت فلش خور از سایت هایی است که به شما امکان رایگان بازی را به صورت آنلاین می دهد. شما در این سایت می توانید بازی های چون ماشین بازی، فوتبال، اکشن، فکری، بازی های چند نفره و غیره را برحسب علاقه ی خود انتخاب کرده و بازی کنید. این سایت انجمنی برای گفتگو امکان آپلود عکس نیز به شما می دهد. از ویژگی های این سایت تنوع بازی ها با توجه به جنسیت است چرا که بازی هایی برای دخترها نیز پیشنهاد کرده. اگر از این سایت برای بازی استفاده می کنید، به آن رای بدهید و نظر خود را بنویسید.
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی بازی آنلاین پیچک – Pichak
  4
     بازی آنلاین پیچک – Pichak
  10%
  رای دهید
  اگر به قسمت بازی آنلاین سایت پیچک وارد شوید، می بینید ک تنوع بسیاری از بازی ها برای شما فراهم شده که بین آن ها می توان به بازی های ماجراجویی، اکشن، فکری، ماشین بازی، فوتبال، بازی کودکان و غیره اشاره کرد. این سایت علاوه بر امکان رایگان بازی به شما امکان دانلود آن بازی را می دهد. همچنین می توانید کد بازی ها را در وبلاگ خود قرار دهید تا دیگران نیز قادر به استفاده از آن باشند. ایا شما به این سایت به عنوان یکی از بهترین ها رای می دهید؟
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی گود گیم – Good Game
  5
     گود گیم – Good Game
  8%
  رای دهید
  سایت بازی آنلاین گودگیم، یکی از بهترین سایت های بازی رایگان در ایران است که بازی های خود را به صورت فلش برای دوستداران خود تهیه کرده است. در این سایت می توانید طبق سلیقه خود یکی از بازی های ماشین، معمایی، آشپزی، ورزشی، چند نفره، دخترانه و غیره را انتخاب و شروع به بازی کنید. اگر برای شروع بازی در این سایت به مشکل خوردید، یک قسمت راهنما در آن قرار داده شده که به شما برای اجرای بازی ها کمک می کند. نظرتان درباره این سایت چیست؟ آیا به آن به عنوان بهترین سایت بازی رای می دهید؟
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی آنلاین کاپفا – Online cupfa
  6
     آنلاین کاپفا – Online cupfa
  7%
  رای دهید
  شما با عضویت در سایت آنلاین کاپفا، می توانید تیم خود را ایجاد کنید، برای آن، لوگو و پیراهن انتخاب کنید و دفتر کار داشته باشید. شما در دفتر کار خود که همان پنل اصلی سایت است، بازیکنان را مشاهده می کنید، به آن ها تمرین روزانه می دهید و مسابقه برگزار می کنید. در سایت کاپفا، مربیگری را تجربه خواهید کرد. اگر در این سایت بازی نکرده اید، سری به آن بزنید و نظر خود را با ما به اشتراک گذارید. آیا به کاپفا به عنوان بهترین سایت رای می دهید؟
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی بازیخونه – Bazikhone
  7
     بازیخونه – Bazikhone
  6%
  رای دهید
  بازیخونه از سایت های پرطرفدار بازی آنلاین است که نه تنها امکان بازی رایگان و آنلاین را در سایت خود دارد بلکه به شما نیز این امکان را می دهد تا از کد بازی ها در سایت و یا قالب های وبلاگ خود استفاده کنید. در این سایت بازی های فکری، اکشن، مرحله ای، دخترانه، بازی کودکان و غیره نیز وجود دارد. افرادی که در سایت بازیخونه باز کرده اند، نظرات خود را برای استفاده دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. اگر به نظر شما این سایت از بهترین سایت های بازی آنلاین است، به آن رای دهید.
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی گیمزلند - Gamesland
  8
     گیمزلند - Gamesland
  4%
  رای دهید
  سایت بازی آنلاین گیمزلند فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. شما باید در سایت گیمز لند ابتدا ثبت نام کرده و سپس وارد سایت شوید. در این سایت می توانید طیف وسیعی از بازی ها را پیدا کنید، مثل بازی های چند نفره، بازی های ورزشی، اکشن، جنگی، هوایی، اکشن، ماریو، دخترانه و غیره. از دیگر ویژگی های جالب این سایت داشتن انجمنی برای گفتگوی کاربران است. نظر شما راجع به این سایت؟ به نظر شما سایت گیمزند می تواند بهترین بازی آنلاین را در اختیار شما قرار دهد؟ اگر بله، پس به آن رای دهید.
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی مای گیم
  9
     مای گیم
  4%
  رای دهید
  سایت مای گیم نه تنها امکان بازی به صورت آنلاین را به شما می دهد، که امکان دانلود آن را نیز می دهد. در این سایت بازی های دو نفره جذابی مثل بیلیارد، شطرنج، منچ، دوز و تخته نیز قرار داده شده که قطعا همه به آن ها علاقه مند هستند. مای گیم بازی های اکشن، فکری، سرعتی، دخترانه و برای کودکان نیز دارد. سایت مای گیم بازی های خود را به چندین زبان مختلف برای کاربران از سراسر دنیا فراهم کرده است. اگر شما هم در سایت مای گیم بازی کرده و به آن علاقه مندید نظر خود را با ما به اشتراک گذارید.
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی فیری زون – Freezone
  10
     فیری زون – Freezone
  3%
  رای دهید
  اگر از شدت کار، استرس، فکر و مشکلات روتین خسته شده اید، حتما کمی بازی کردن فکر شما را باز و رها می کند. وبسایت فیری زون یکی از سایت هایی است که بازی های سبک را در قاب فلش برای شما قرار داده تا بتوانید به سادگی از بازی کردن در اوقات فراغت خود لذت ببرید. اینجا بازی های جالبی چون بیلیارد، تخته، فال ورق، دارت، گلف و غیره نیز پیدا می شوند. آیا این سایت تاپ ترین سایت بازی آنلاین هست؟ آیا به آن رتبه 1 می دهید؟ نظر خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
 • بهترین سایتهای بازی آنلاین ایرانی اسم فامیل انلاین
  11
     اسم فامیل انلاین
  2%
  رای دهید
  حتما با بازی اسم-فامیل آشنا هستید. روزگاری که گجت ها و بازی های الکترونیکی وجود نداشت اسم فامیل از محبوب ترین بازی های دوستانه و چند نفره بود. اما با آمدن بازی های آنلاین و شبکه های اجتماعی و … این دست بازی ها نظیر اسم فامیل ، منچ ، مارپله و … جای خود را به بازی های آنلاینی نظیر انگری بردز ، فروت نینجا و … دادند. اما در این پست سایت ساده ای را خدمتتان معرفی می کنم که در آن می توانید آنلاین با دوستانتان اسم فامیل بازی کنید و به همدیگر به سبک و سیاق قدیم امتیاز دهید. برای شروع بازی کافیست به این سایت رفته و اسم و ایمیل خود را وارد کرده و سپس لینک دعوت بازی را به دوستانتان داده و هر وقت تعداد شرکت کنندگان به حدی که دوست دارید رسید بازی را شروع کنید. دوستانتان در این زمان جداول مربوط به اسم فامیل نام شهر و … با حرف مورد نظر را پر کرده و دکمه ارسال را می زنند و سپس شرکت کنندگان کلماتی که دیگر شرکت کنندگان در فرم ها پر کرده اند را مشاهده خواهند کرد و سپس به آن بر حسب تکراری بودن یا نبودن و همچنین صحیح بودن یا نبودن امتیاز داده و در نهایت این سایت برنده را مشخص می کند. ایده کار بسیار جالب است هرچند می شد طراحی جالب تری برای این سایت زد اما به هر حال برای شروع کار، ایده جالبی‌ست برای زنده کرده نوستالژی های گذشته !
12