بهترین سایت‌های خارجی دانلود فیلم

ارسال شده توسط

بهترین سایت‌های خارجی دانلود فیلم را می شناسید؟

تاپ لیست در این پست بهترین سایت‌های دانلود فیلم لیست کرده‌ است. در برخی از این سایت ها می‌توانید مستقیما فیلم را دانلود کنید و در برخی دیگر به IDM نیاز خواهید داشت. از دانلود فیلم‌های مورد علاقه خود لذت ببرید:


 • 1
     Torrentz
  36%
  رای دهید
  https://torrentz.eu/ اولین انتخاب شما برای دانلود هر فیلمی و به هر زبانی، می‌تواند تورنتز باشد. تورنت امکان دانلود فیلم‌های هالیوود را بصورت رایگان برای شما فراهم کرده است.
 • 2
     Just Moviez
  14%
  رای دهید
  http://justmoviez.to/ شما در این سایت نیز می‌توانید فیلم‌های مورد نظرتان را بصورت آنلاین تماشا کنید. اما برای دانلود کامل فیلم به نرم‌‌افزار IDM نیاز خواهید داشت.
 • 3
     Kickasstorrents
  11%
  رای دهید
  https://kat.cr/ بعد از تورنتز، این سایت از بهترین سایت‌های دانلود فیلم بوده است. کیک اس مجموعه عظیمی از فیلم‌ها را برای دانلود جمع‌آوری کرده است. این سایت شبیه به سایت تورنتز طراحی شده است.
 • 4
     Free Movie Downloads
  10%
  رای دهید
  http://freemoviedownloads6.com/ در این سایت،فیلم‌ها به صورت دسته‌بندی شده در ژانرهای مختلف مانند کمدی، درام و اکشن قرار گرفته‌اند. شما می‌توانید فیلم‌های هالیوودی را در هر ژانری که دوست دارید و به رایگان دانلود کنید.
 • 5
     World Movies
  6%
  رای دهید
  http://worldmoviesfree.com/ این سایت از بهترین سایت‌های تماشای فیلم‌های هالیود و دانلود آن فیلم‌ها به شمار می‌رود. شما می‌توانید با کمک IDM به سادگی فیلم‌های انگلیسی زبان را دانلود کنید.
 • 6
     Full Moviez
  5%
  رای دهید
  http://www.fullmoviez.in/index.html فول مووی از بهترین سایت‌های دانلود فیلم است که به شما امکان دانلود فیلم به فرمت های مختلف HD، Blue-Ray و غیره را می‌دهد.
 • 7
     Youtube
  4%
  رای دهید
  www.youtube.com شما در یوتیوب می‌توانید فیلم‌ مورد علاقه خود را با کیفیت و سرعتی عالی بصورت آنلاین تماشا کنید. اما برای دانلود فیلم باید از IDM استفاده کنید.
 • 8
     Divx Crawler
  3%
  رای دهید
  http://www.divxcrawler.tv/ این سایت از وبسایت‌های معروف و پرطرفدار دانلود فیلم است. مجموعه فیلم‌های کلاسیک را در این سایت بسادگی پیدا می‌کنید. در این سایت می‌وانید فیلم‌هایی با فرمت MPEG4, MP4, VLC, DivX را با سرعت بالا دانلود کنید.
 • 9
     MovieCrib
  3%
  رای دهید
  http://moviescrib.com/ سایت مووی کرایب امکان دانلود فیلم‌های مختلف هالیوود، بالیوود و غیره را با کیفیت اچ‌دی به شما می‌دهد. می‌توانید این فیلم‌ها را با فرمت AVI دانلود کنید که این از ویژگی‌های برجسته این سایت به شمار می‌رود.
 • 10
     URGrove
  3%
  رای دهید
  http://urgrove.com/ این‌ سایت یکی از بهترین سایت‌ها برای دانلود فیلم به زبان انگلیسی است. شما در این سایت می‌توانید فیلم‌ها را با هر کیفیتی که می‌خواهید، مثلا blue-ray دانلود کنید. همچنین فیلم‌ها درا ین سایت بسته به نوع آن‌ها دسته بندی‌ شده‌اند
11