بهترین سایت‌ هواشناسی

ارسال شده توسط

آیا به دنیال سایتی هستید که گزارش لحظه‌ای از موقعیت آب و هوای محل زندگیتان را نشان دهد؟ ابزار آنلاین بسیاری هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند تا اطلاعات هوای محل خود را پیدا کنند. در این پست،  بهترین سایت‌ هواشناسی را به شما معرفی کرده‌ایم. شما از کدام سایت استفاده می‌کنید؟


 • بهترین سایت‌ هواشناسی Weather
  1
     Weather
  34%
  رای دهید
  http://www.weather.com/ این سایت یکی از بهترین و معتبرترین سایت‌های هواشناسی بوده که در آن می‌توانید دمای هوا، رطوبت و غیره را براحتی پیدا کنید. این سایت نسخه آنلاین کانال هواشناسی در آمریکا می‌باشد.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی Yahoo Weather
  2
     Yahoo Weather
  14%
  رای دهید
  https://weather.yahoo.com/ یکی از سایت‌های پربازدید و پرطرفدار که اطلاعات خوبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد سایت یاهو می‌باشد. این قسمت از سایت یاهو، چند سال قبل برای در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق طراحی شد.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی Weatherspark
  3
     Weatherspark
  10%
  رای دهید
  https://weatherspark.com/ سایت ودراسپارک، از سایت‌های معتبر در زمینه گزارش هواشناسی می‌باشد. اگر دنبال اطلاعات هوای محل خود بصورت زنده و دقیق هستید، این سایت ابزار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی Accuweather
  4
     Accuweather
  10%
  رای دهید
  http://www.accuweather.com/ این سایت از بهترین وبسایت‌های هواشناسی می‌باشد. اکیوودر یک شرکت هواشناسی آمریکایی است که اطلاعات پیش‌بینی وضعیت هوا را در اختیار مردم قرار می‌دهد.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی BBC Weather
  5
     BBC Weather
  7%
  رای دهید
  http://www.bbc.com/weather/ سایت بی‌بی‌سی ودر، از وبسایت‌های معتبر در زمینه اطلاعات هواشناسی، و این قسمت از مهمترین بخش‌های شرکت بی‌بی‌سی می باشد.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی Google Weather
  6
     Google Weather
  6%
  رای دهید
  https://www.google.de/?gfe_rd=cr&ei=k9SIVvjbBdS0cr_Gj9AB&gws_rd=ssl جستجوی گوگل، خدمات مفیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا اطلاعات آب و هوای منطقه خود را بدست آورید. برای اینکار تنها باید نام شهر خود را همراه با کلمه weather در کادر جستجو وارد کنید. برای مثال اگر در تهران زندگی می کنید، بنویسید: \"Tehran Weather\".
 • بهترین سایت‌ هواشناسی CNN Weather
  7
     CNN Weather
  5%
  رای دهید
  http://weather.cnn.com/weather/forecast.jsp سایت هواشناسی سی ان‌ان از سایت‌های پربازدید در زمینه هواشناسی است که به کاربران در زمینه فراهم کردن اطلاعات پیش‌بینی وضع هوا و گزارش دمای هوای منطقه کمک می‌کند.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی Wunderground
  8
     Wunderground
  5%
  رای دهید
  http://www.wunderground.com/ واندر گروند از سایت‌های معتبر و بسیار معروف است تا به کاربران در پیدا کردن اطلاعات کامل درباره پیش‌بینی وضع هوا، رادیوی هواشناسی، وضعیت فعلی و غیره کمک کند.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی MSN Weather
  9
     MSN Weather
  3%
  رای دهید
  http://www.msn.com/en-us/weather این سایت، جای خوبی برای پیدا کردن اطلاعات هواشناسی در سراسر دنیا است. سایت ام‌اس‌ان ودر، توسط ام‌اس‌ان طراحی شده و اطلاعاتی را در زمینه میزان باد، رطوبت، دما، طلاوع و غروب آفتاب و غیره در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
 • بهترین سایت‌ هواشناسی Theweathernetwork
  10
     Theweathernetwork
  1%
  رای دهید
  http://www.theweathernetwork.com/ این سایت یکی از بهترین سایت‌ها برای گزارش اطلاعات هواشناسی، رطوبت، دما و غیره می‌باشد.
11