بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

ارسال شده توسط

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی کدام هستند؟
صحبت کردن با مردم یکی از بهترین راه های تمرین زبان انگلیسی است اما به دلایل بی شماری این اتفاق همیشه میسر نمی شود. سایت های آنلاین و برنامه های موبایل یکی از ساده ترین راه های ممکن برای یادگیری هستند. سایت های زیادی برای یادگیری زبان هستند اما «سایت های تعاملی» به بزرگسالان کمک بیشتری در یادگیری می کنند، چرا که به شما کمک می کنند تا تمام مهارت ها را تمرین کنید. به جای اینکه فقط لغات و گرامر جدید یاد بگیرید، مهارت های شنیداری، نوشتاری، گفتاری و خوانش شما نیز قوی می شود. این سایت ها و برنامه های موبایل تمرین هایی دارند که با استفاده از آن ها می توانید بیش از یک مهارت خود را تمرین کنید: گوش دادن و پاسخ دادن، خواندن و نوشتن – درست مثل زندگی روزمره. برای یادگیری در این سایت ها دانستن چند چیز به شما کمک می کند: سطح زبان خود را بدانید، سبک یادگیری خود را بشناسید، از موبایل یا کامپیوتری استفاده کنید که میکروفون داشته باشد، موضوعات مورد علاقه خود را پیدا کنید و بسیاری از موارد دیگر. برای شناخت بهترین وب سایت های یادگیری زبان انگلیسی تا پایان این پست با تاپ لیست همراه باشید.


 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی بِی بل – Babble
  1
     بِی بل – Babble
  20%
  رای دهید
  این سایت به شما کمک می کند تا لغات و گرامرهای جدید را از طریق امتحان ها تعاملی تمرین و تقویت کنید. این سایت یک برتری دارد که به شما اجازه می دهد بعد از هربار ورود به سایت، روی موضوعات مورد علاقه خود تمرکز کنید؛ می توانید مهارت های شنیداری و گفتاری، نوشتاری و خواندن، دستور زبان یا حتی گوش دادن به درس های بسیار جزئی درباره تلفظ را انتخاب کنید. یکی از قسمت های جالب این سایت، یادگیری دیالوگ ها سفر و تمرین دیکته است که در این قسمت لغات لازم برای سفر را یاد خواهید گرفت. این سایت، برنامه موبایل نیز دارد.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی بی بی سی – BBC Learning English
  2
     بی بی سی – BBC Learning English
  20%
  رای دهید
  بی بی سی همیشه استانداردهای بالایی داشته پس جای تعجب ندارد که سایت آموزش زبان خود را با استانداردهای بالایی تحت عنوان وب سایت «یادگیری زبان بی بی سی» راه اندازی کرده است. سایت یادگیری زبان بی بی سی، یک سایت رایگان است، اما موضوعی که اینجا مطرح است این است که فردی که در این سایت شروع به یادگیری می کند، نباید مبتدی باشد و به پیش زمینه زبان انگلیسی نیاز دارد. این وبسایت آموزش های خود با استفاده از فیلم و رادیو، برای سطوح متوسط تا پیشرفته ارائه کرده است. این سایت امکانی برای گفتار تعاملی ندارد، اما روی مهارت شنیداری تمرکز بسیار زیادی کرده است.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی دولینگو – Duolingo
  3
     دولینگو – Duolingo
  13%
  رای دهید
  دولینگو به شما کمک می کند تا لغات و دستور زبان های جدید را در بازی و تمرین های تعاملی به صورت آنلاین یا روی برنامه موبایل تمرین کنید. دولینگو یک دسته بندی برای شما ایجاد کرده (غذا، لغت، لغات خانوادگی، فعل شد و غیره) و توضیحات مورد نیاز را به شما ارائه کرده است. این سایت تمرکز ویژه ای روی تلفظ لغات دارد به این صورت که پس از پخش تلفظ یک لغت شما باید بلافاصله گفتن آن لغت را تمرین کنید. با استفاده از این سایت، نمودار پیشرفت شما به شما نشان داده می شود. همچنین برای رفتن به درس های بعدی، حتما باید درس های پیشین را خوانده باشید، والا دروس قبلی برای شما قفل هستند! این وبسایت رایگان بوده و برنامه موبایل نیز دارد.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی انجمن بریتانیا – British Council
  4
     انجمن بریتانیا – British Council
  11%
  رای دهید
  اگرچه این سایت را به عنوان منبعی برای یادگیری بزرگسالان معرفی کرده ایم، اما دارای سه قسمت جداگانه برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد. هر قسمت دارای تنوع بزرگی از درس، فیلم، بازی و رادیو برای یادگیری و تمرین تمام مهارت ها است. این بدان معناست که در هر سطحی از زبان که بوده و به هر موضوعی علاقه مند باشید، مطالب مرتبط را در این سایت پیدا خواهید کرد. بعد از هر قسمت از فیلم یا رادیو، تمرین درک مطلب وجود دارد تا از یادگیری شما اطمینان حاصل شود. همچنین یک قسمت بحث و گفتگو وجود دارد که می توانید با افرادی که در سایت هستند در مورد مطالبی که آموختید، تبادل نظر کرده و صحبت کنید. این سایت برنامه موبایل نیز دارد.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی فولوئنتو – Fluento
  5
     فولوئنتو – Fluento
  8%
  رای دهید
  قطعا یادگیری زبان با استفاده از فیلم هایی که افراد انگلیسی زبان ( که ربان مادری آن های انگلیسی بوده) در آن صحبت می کنند، بسیار جالب است. اما نکته اینجاست که گفتن این چیز، تا عمل کردن به آن بسیار ساده تر است، درسته؟ وقتی به صحبت های یک انگلیسی زبان گوش می دهید، فهمیدن تمام لغاتی که او می گوید کمی سخت است. اما از ویژگی های خوب این سایت این است که سعی کرده تا با استفاده از چیزهایی که در زندگی واقعی وجود دارد، آموزش دهد، مثل کلیپ ها، شو، کارتون، اخبار و غیره. وقتی وارد این سایت می شوید پیشرفت شما به خودتان بستگی دارد، چرا که با صدها ویدئو مواجه شده که باید با توجه به سبک یادگیری خود، یکی از آن ها را انتخاب کنید. این سایت پولی بوده و برنامه موبایل نیز دارد.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی لایوموچا – Livemocha
  6
     لایوموچا – Livemocha
  8%
  رای دهید
  یکی از سخت ترین کارها موقع یادگیری یک زبان جدید بصورت آنلاین، یادگیری و تمرین مهارت های گفتار و خواندن می باشد. در هر صورت، با استفاده از سایت لایوموچا شما نه تنها به دروس انگلیسی دسترسی دارید، بلکه می توانید مهارت های خواندن و گفتار را با انگلیسی زبان های واقعی تمرین کنید. این سایت روی یادگیری زبان با کمک انسان های واقعی از طریق جامعه آنلاین خود تمرکز می کند، و همین ویژگی لایو موچا را از سایر سایت ها متمایز کرده است. برای داشتن یک شریک زبان در این سایت، شما نیز باید به فرد دیگری کمک کنید تا زبان مادری شما را بیاموزد. در نتیجه هم زبان یاد می گیرید، هم به یادگیری زبان فردی دیگر کمک می کنید. استفاده از این وبسایت رایگان می باشد.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی انگلیسی ساده جالب - Fun Easy English
  7
     انگلیسی ساده جالب - Fun Easy English
  5%
  رای دهید
  سایت انگلیسی جالب و ساده روی دانش پایه از زبان انگلیسی تمرکز میکند و به شما در یادگیری تلفظ، دستور زبان، اصطلاحات و مهارت های نوشتاری، شنیداری و غیره کمک می کند. این سایت با استفاده از تصاویر و ویدئو به آموزش پرداخته و سعی داشته تا یادگیری را برای زبان آموزان به صورت جالب و متنوعی در بیاورد تا از یادگیری زبان لذت ببرید. این سایت یک رونوشت از فیلم ها نیز تهیه کرده تا لغاتی که برای شما مفهوم نیستند را پیدا کرده و معنای آن ها را متوجه بشوید.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی الو – Ello
  8
     الو – Ello
  4%
  رای دهید
  سایت الو روی مهارت شنیداری تمرکز کرده است و برای افرادی مناسب است که می خواهند به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنند، چرا که زمانیکه شما قابلیت گوش سپردن به یک زبان را داشته باشید و بسادگی صحبت های آن ها را بفهمید، اضطراب یادگیری از شما دور خواهد شد. می توانید در مورد موضوعات مختلف (ورزشی، بازی، سفر و غیره)، از انگلیسی زبانان سراسر جهان بشنوید. همچنین می توانید فیلم های مختلفی را تماشا کرده و تمرین کنید.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی انگلیسی مرکزی – English Central
  9
     انگلیسی مرکزی – English Central
  4%
  رای دهید
  سایت انگلیسی مرکزی روی آموزش زبان همراه با ویدئو تمرکز کرده است. هر ویدئو یک رونوشت انگلیسی دارد که مفاهیم لغاتی که ممکن است بلد نباشید را نیز برای شما تعریف کرده است. از ویژگی های خوب این سایت، قدرت انتخاب شما در ویدئوهای مورد علاقه خود بسته به نوع نیازتان است. اگر میخواهید تجارت گردن به این زبان را فرا گیرید؟ فیلمی برای این هدف نیز وجود دارد. آیا می خواهید تلفظ انگلیسی شما بهتر شود؟ یا فقط می خواهید دوست پیدا کنید؟ برای هر چیزی که فکر کنید در این سایت فیلمی وجود دارد. استفاده از این سایت، پولی می باشد.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی فریزمیکس – Phrasemix
  10
     فریزمیکس – Phrasemix
  1%
  رای دهید
  این سایت یادگیری زبان انگلیسی را برای شما ساده می کند. به جای اینکه لغات جدید را به صورت جداگانه یاد بگیرید، فریزمیکس سعی داشته تا زبان را به صورت عبارت به شما یاد دهد، یعنی عبارات جدید یاد می گیرید تا لغات جدید. زبانشناسان گفته اند، که برای یادگیری و فهم بیشتر لغات، بهتر است آن را به صورت جداگانه یاد ندهیم، بلکه در جمله و یا عبارت استفاده کنیم، درنتیجه این سبک آموزش فریزمیکس به فهم بهتر زبان آموز کمک بسیاری می کند. این عبارات از صحبت های روزمره انگلیسی زبانان گرفته شده اند. استفاده از وبسایت فریزمیکس، پولی است.
 • بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی Penpaland.com
  11
     Penpaland.com
  1%
  رای دهید
  Penpaland سایت رایگان شبکه های اجتماعی برای مکاتبات آنلاین، تبادل فرهنگی است، یادگیری زبان های خارجی، به اشتراک گذاری عکس ها، فایل ها و فیلم ها. وب سایت مبتنی بر تبادل زبان، اعضای همچنین می توانید دوستان از مقصد سفر را
12