بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران

ارسال شده توسط

بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران را می شناسید؟

فیلم و سریال ها از زمان قدیم تا کنون یکی از بهترین وسیله های سرگرمی مردم بوده و هستند. چه کسی است که می تواند این ادعا را داشته باشد که به تماشای آن ها علاقه ای ندارد؟! با ظهور اینترنت در عصر تکنولوژی دسترسی به آن ها بسیار آسان گشته است و امروزه در سراسر دنیا، افراد بسیاری برای تماشای فیلم مورد علاقه خود به اینترنت متوسل می شوند چرا که یکی از ارزان ترین و راحت ترین راه های ممکن برای دسترسی به آرشیو عظیمی از فیل و سریال های به روز دنیا می باشد.
پس از آنکه چند سریال خارجی با ظهور خود در میان مردم، سر و صدای بسیار ایجاد کردن و مردن علاقه خاصی به تماشای آن ها پیدا کردند، افراد بسیاری برآن شدند تا با ایجاد سایت هایی در این باره، زمینه دانلود فیلم ها و سریال ها را فراهم آورند. عده از آن ها بسیار موفق عمل کرده اند، طوری که عده زیادی از افراد برای دانلود فیلم مورد نظر خود، از این پایگاه های اینترنتی بازدید می کنند. پس شما هم با ما در معرفی بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران همراه باشید.


 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران تاینی موویز-tinymoviez.com
  1
     تاینی موویز-tinymoviez.com
  54%
  رای دهید
  بی شک می توان گفت این وب سایت یکی از بهترین پایگاه های اینترنتی در زمینه دانلود فیلم و سریال می باشد. دسته بندی فیلم ها، سریال ها، قسمت جستجو، فیلم های برتر از دیدگاه ها و سال های مختلف و ... همه و همه خیلی مرتب در سایت قرار گرفته اند و شما بدون آنکه گیج شوید، می توانید به گنجینه ای از بهترین فیلم ها و سریال ها دست پیدا کنید. علاوه بر آن، کاربران سایت به طور جداگانه به فیلم ها رای دهند و نظر خود را بر روی سایت ثبت کنند تا همه بتوانند از آن ها استفاده کنند. قسمت ویژه این سایت، بخش فیلم های دوبله است. شما می توانید بسیاری از فیلم های مورد علاقه خود را به طور دوبله در آن بخش بیابید. با اخبار بروز فیلم ها در این سایت همراه باشید.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران فیلم تو مووی- film2movie.biz
  2
     فیلم تو مووی- film2movie.biz
  14%
  رای دهید
  این وبسایت دارای آرشیو عظیمی از فیلم ها و سریال های خارجی است که شما می توانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید. فیلم ها با توجه به سال انتشار آن ها، کیفیت، ژانر، کالکشن، کالکشن بازیگران، 250 فیلم برتر از نگاه IMDB و دوبله دسته بندی شده اند. علاوه بر فیلم های موجود در سایت، اگر نتوانستید فیلمی را در سایت پیدا کنید، می توانید از قسمت درخواست فیلم، آن را درخواست کنید تا روی سایت قرار گیرد. این سایت بخش مجهز به بخش اخبار نیز می باشد.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران آریا مووی- ariamovie.in
  3
     آریا مووی- ariamovie.in
  6%
  رای دهید
  سایت آریا مووی نیز یکی دیگر از سایت های فعال در زمینه دانلود می باشد. فیلم ها و سریال های این پایگاه با توجه به ژانر و کیفیت دسته بندی شده اند. شما می توانید برترین مطالب را نیز در این سایت بیابید. علاوه بر فیلم های خارجی، شما می توانید به فیلم های ایرانی نیز دسترسی داشته باشید. آرشیو سریال این سایت بسیار غنی می باشد.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران مای پی سی مووی-myp30movie.ir
  4
     مای پی سی مووی-myp30movie.ir
  4%
  رای دهید
  سایت مای پی سی مووی هم یکی دیگر از سایت های خوب موجود در زمینه دانلود فیلم و سریال های به روز می باشد. این سایت دارای مجموعه خوبی از فیلم و سریال می باشد. علاوه بر آن، شما می توانید از این سایت آهنگ و موزیک ویدیو دانلود کنید و از تماشای آن ها لذت ببرید. با سایت مای پی سی مووی می توانید به اخبار سینمای ایران و جهان و همچنین مراسم های مختلف در این زمینه دسترسی داشته باشید.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران مینی تونز-minitoons.ir
  5
     مینی تونز-minitoons.ir
  4%
  رای دهید
  سایت مینی تونز یکی دیگر از آن سایت های رایگان در زمینه دانلود فیلم می باشد اما نکته ای که درباره این سای وجود دارد، آن است که سایت مینی تونز به طور تخصصی بر روی کارتون و انیمیشن فعالیت دارد. شما می توانید با ورود در این سایت، به مجموعه بی نظیری از انیمیشن ها دست پیدا کنید. جدیدترین اخبار پویانمایی، تریلرها و معرفی عناوین جدید انیمیشن ها، انیمیشن های کوتاه، سریال های کارتونی و انیمه ها از ویژگی های بسیار خاص این سایت می باشد.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران گلوری تون-glorytoon.com
  6
     گلوری تون-glorytoon.com
  4%
  رای دهید
  حتما بسیاری از افراد علاقه به دیدن فیلم و انیمیشن های دوبله هستند، پس پیشنهاد ما به شما انیمیشن های دوبله گلوری هستند که دیدن آن ها را بی نهایت لذت بخش کرده است. تیم دوبله گلوری اقدام به ایجاد یک پایگاه اینترنتی در زمینه دانلود انیمیشن و کارتون های روز دنیا کرده است. شما می توانید به راحتی به انیمیشن های زیبایی که توسط این تیم دوبله شده اند، دسترسی داشته باشید و همچنین می توانید اجراها زنده آن ها را در پردیس ملت، پردیس کوروش و پردیس چارسو رزرو نمایید و از دیدن آن ها لذت برید.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران مای کویر موزیک-mykavirmusic.org
  7
     مای کویر موزیک-mykavirmusic.org
  3%
  رای دهید
  اگر شما هم اهل دانلود فیلم از دیرباز تا کنون بوده اید، اسم کویر موزیک را بسیار شنیده اید و مطمئنا سر و کارتان به این سایت نیز خورده است. پایگاه مای کویر موزیک یکی از قدیمی ترین سایت های موجود در زمینه دانلود فیلم سریال است. این سایت معروف علاوه بر بخش های دانلود فیلم، سریال و موسیقی، دارای بخش تالار گفتمان است که در آنجا اعضای سایت می توانند در زمینه های مختلف با یکدیگر به تبادل نظر بنشینند و گفتگو کنند.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران استنلی فیلمز-stanleyfilms.net
  8
     استنلی فیلمز-stanleyfilms.net
  3%
  رای دهید
  سایت استنلی نیز یکی دیگر از سایت های جامع در زمینه دانلود فیلم و سریال می باشد که دارای آرشیو بی نظیری از فیلم های سرتاسر دنیا می باشد. این سایت دسته بندی های متفاوتی و همین امر باعث می شود که شما به راحتی فیلم مورد نظر خود را بیابید و دانلود نمایید. فیلم و سریال تمام آن چیزی نیست که شما می توانید داشته باشید، بلکه با ورود به این سایت، آهنگ های مختلف نیز در دسترس شما قرار می گیرند.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران مووی پارس-moviepars.com
  9
     مووی پارس-moviepars.com
  2%
  رای دهید
  موزیک، فیلم و سریال از بخش های عمده و اصلی این سایت به حساب می آیند. شما می توانید به راحتی به مجموعه از سریال ها، فیلم ها و موسیقی روز دنیا دسترسی داشته باشید. بخش های نامبرده از لحاظ ژانر نیز دسته بندی شده اند. علاوه بر بخش دانلود، می توانید از اخبار فیلم و سریال ها نیز مطلع شوید. در بخش بهترین ها می توانید به 250 فیلم برتر از نگاه IMDB دسترسی پیدا کنید.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران هارمونی دی ال-harmonydl.info
  10
     هارمونی دی ال-harmonydl.info
  2%
  رای دهید
  هارمونی دی ال یکی از بروز ترین پایگاه های اینترنتی در زمینه دانلود فیلم و سریال است. کیفیت های فیلم های موجود در این سایت بسیار عالی می باشند. شما می توانید قبل از دانلود، پیش نمایشی از فیلم را ببینید و سپس تصمیم به دانلود آن بگیرید. طراحی این سایت نیز همانند اسمش زیبا و چشم نواز است. علاوه بر قسمت دانلود، شما می توانید به اخبار و اطلاعیه های مربوط به سینما نیز دسترسی داشته باشید.
 • بهترین سایت های دانلود فیلم در ایران ایران فیلم - iranfilm.net
  11
     ایران فیلم - iranfilm.net
  1%
  رای دهید
  ایران فیلم با هدف ایجاد یک بستر فرهنگی و هنری سالم بر طبق شئونات اخلاقی، فرهنگ خانواده های ایرانی و با احترام به عرف حاکم بر کشور، بنیانگذاری گردید تا بتواند محیطی سالم را برای علاقه مندان به هنر سینما و دوبله فراهم نماید.
12