بهترین سایت های دانلود موزیک

ارسال شده توسط

موسیقی نوعی بیان احساس است که همواره روی میزان احساسات و هیجان‌ها و درنتیجه آن، روی زندگی ما تاثیر بسزایی داشته است. سایت‌های ایرانی و خارجی بسیاری برای دانلود موسیقی مورد علاقه شما وجود دارد. ما اینجا ده مورد از بهترین سایت های دانلود موزیک را به شما ارائه می‌کنیم تا به سرعت و سادگی، بتوانید موسیقی مورد نظر خود را انتخاب، و به آن گوش دهید. شما از کدام یک ازین سایت‌ها استفاده کرده و راضی بوده‌اید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


 • بهترین سایت های دانلود موزیک Amazon
  1
     Amazon
  21%
  رای دهید
  شرکت تجارت الکترونیکی آمازون، به عرضۀ کتاب، سی دی، لباس و غیره می‌پردازد و به دلیل همکاری با سایر شرکت‌ها در فروش، موفقیت چشمگیری داشته است. در این سایت موزیک‌های مختلف برای فروش یا دانلود قرار داده می‌شوند.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک mp3Clan
  2
     mp3Clan
  21%
  رای دهید
  در این سایت می‌توانید موسیقی دلخواه خود را به تفکیک ژانر آن، پیدا کرده و بصورت رایگان دانلود کنید. همچنین بیست مورد از برترین البوم‌ها و موسیقی‌ها را برای شما گردآوری کرده است.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک Mp3skull
  3
     Mp3skull
  18%
  رای دهید
  سایت mp3skull.com، گوش دادن و دانلود رایگان موزیک را برای شما به سادگی بوجود آورده است. شما می توانید موزیک محبوب و دلخواهتان را در این سایت جستجو کرده و آن را دانلود کنید. ام‌پی3 اسکولز، میلیون‌ها موزیک را با کیفیت بالا در سایت خود جای داده است.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک Mp3Viper
  4
     Mp3Viper
  14%
  رای دهید
  در سایت Mp3 viper می‌توانید موزیک‌های جدید را پیدا کرده و بصورت رایگان دانلود کنید. این سایت معروف‌ترین موزیک‌های دنیا را نیز به شما معرفی می‌کند.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک Beemp3s
  5
     Beemp3s
  5%
  رای دهید
  Beemp3s از جمله سایتهایی است که موزیک را براساس نام آهنگ یا خوانندۀ آن، بترتیب الفبای انگلیسی برای شما مرتب کرده، همچنین می‌توانید موزیک مورد علاقه خود را جستجو کرده و دانلود کنید. در این سایت پرطرفدارترین موزیک‌ها نیز معرفی شده‌اند.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک Songs Lover
  6
     Songs Lover
  4%
  رای دهید
  سایت songslover.com بهترین موزیک‌های سایت‌های مختلف را گردآوری کرده و بصورت رایگان برای دانلود گذاشته است. این سایت بهترین موزیک‌های ماه را نیز به شما پیشنهاد می‌دهد. اینجا می توانید موزیک‌های مورد علاقه خود را جستجو و دانلود کنید.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک Mp3juices
  7
     Mp3juices
  3%
  رای دهید
  سایت www.mp3juices.cc، به شما امکان جستجو و دانلود بسیار سریع موزیک را می‌دهد. با استفاده از این سایت می‌توانید لینک کلیپ آن موزیک را نیز پیدا کنید.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک Mp3jack
  8
     Mp3jack
  2%
  رای دهید
  در سایت mp3jack.in می‌توانید قسمتی از ترانه را که به خاطر دارید جستجو کرده و آهنگ موردنظرتان را پیدا کنید. این سایت نیز موزیک را به رایگان برای دانلود و گوش دادن گذاشته است.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک 4shared
  9
     4shared
  2%
  رای دهید
  4shared.com از سایت‌های بسیار موفق و سریع در اشتراک‌گذاری نتنها موزیک، بلکه فیلم، عکس، کتاب و غیره نیز بوده است. در این سایت علاوه بر جستجو و دانلود موزیک مورد علاقۀ خود، می‌توانید موزیک دلخواهتان را نیز به اشتراک بگذارید.
 • بهترین سایت های دانلود موزیک Mp3web
  10
     Mp3web
  2%
  رای دهید
  در سایت mp3web.com 10 ژانر برتر و 50 موزیک پرطرفدار هر روز برای جستجو و دانلود گذاشته می‌شود. این سایت، مرورگر موزیک خوانده می‌شود.
11