بهترین سریال های کمدی خارجی

ارسال شده توسط

بهترین سریال های کمدی خارجی را می شناسید؟

امروزه مردم بسیاری برای سرگرم کردن خود به دنیای سینما و تلویزیون روی آورده اند. روند این کار نه تنها در کشورهای مختل، بلکه در ایران نیز رو به رشد می باشد. اما مجموعه های تلویزیونی سرعت بیشتری را طی می کنند. افرادی که به دیدن سریال روی می آورند، خوب از این موضوع مطلع هستند که این کار اعتیاد بسیار به ادامه دادن آن ها می آورد. سریال های در ژانر های مختلفی نظیر درام، تاریخی، کمدی، علمی تخیلی و دیگر ژانرها ساخته می شوند. از این میان، سریال های کمدی توانسته اند به خوبی طرفداران خاص خود را به خود جذب کنند و حتی بعضی از سریال های تولید شده در این ژانر، پس از گذشت چند سال از آخرین فصل های آن ها، همچنان جذاب هستند و دیدن دوباره آن ها، چیزی از جذابیتشان کم نمی کند.
شروع یک مجموعه تلویزیونی و ادامه دادن آن، ملزم به وقت گذاشتن است. بنابراین شما باید ارزش وقت خود را بدانید و هر سریال رده متوسطی را دنبال نکنید. حتی در مواردی، ساخت این مجموعه های تلویزیونی متوقف می شود و سریال نصفه نیمه رها می شود. سریال هایی را برای دیدن انتخاب کنید که ارزش دنبال کردن داشته باشند. با ما در معرفی بهترین سریال های کمدی خارجی همراه باشید.


 • بهترین سریال های کمدی خارجی دوستان-friends
  1
     دوستان-friends
  44%
  رای دهید
  دوستان نام یکی از بهترین و موفق ترین سریال های کمدی آمریکایی می باشد. این مجموعه کمدی به دست «دیوید کرین» و «مارتا کافمن» ساخته شده است. ساخت این مجموعه از 22 سپتامبر سال 1994 آغاز شد و تا 6 مه سال 2004 به طول انجامید. این مجموعه از شبکه NBC پخش می گردید. داستان مجموعه حول محور شش دوست می چرخد که ماجراهای بامزه آن ها در نیویورک، هر کسی را به خنده وا می دارد. به جرات می توان گفت که این سریال یکی از معروف ترین و محبوب ترین سریال های کمدی است که تا به کنون ساخته شده است و توانسته محبوبیت بالایی در سرتاسر جهان برای خود به دست آورد.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی آشنایی با مادر- How I Met Your Mother
  2
     آشنایی با مادر- How I Met Your Mother
  21%
  رای دهید
  آشنایی با مادر نام یکی دیگر از مجموعه های کمدی موفق آمریکایی می باشد. این مجموعه کمدی به دست «کارتر بیز» و «کریگ توماس» ساخته شده است و محصول شبکه CBS می باشد. ساخت این مجموعه از 19 سپتامبر 2005 آغاز گردید و تا 31 مارس 2014 به طول انجامید. در اصل داستان این مجموعه از آینده شروع می شود که شما صدای پدری به نام «تد موزبی» را می شنوید که نحوه آشنایی خودش و همسرش را برای دو فرزندش شرح می دهد. اما داستان مدام به گذشته بر می گردد و شما می تواند ماجرای زندگی او پنج دوست دیگرش را در این سریال کمدی ببینید. وقایع خنده دار این سریال، آن را به یکی از خنده دار ترین سریال های کمدی جهان تبدیل نموده است.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی تئوری بیگ بنگ- The Big Bang Theory
  3
     تئوری بیگ بنگ- The Big Bang Theory
  16%
  رای دهید
  مجموعه تئوری بیگ بنگ نیز یکی دیگر از مجموعه های کمدی موفق آمریکایی می باشد که طرفداران بسیاری دارد. سازندگان این مجموعه «چاک لوری» و «بیل پریدی» می باشند. ساخت این مجموعه از 24 سپتامبر سال 2007 آغاز شده است و تا به کنون نیز ادامه دارد. این مجموعه از شبکه CBS پخش می شود. داستان این مجموئه درباره دو نخبه فیزیک به نام های «لئونارد» و «شلدون» است که البته روابط اجتماعی ضعیفی با افراد خارج از دانشگاه و زندگی خود دارند. اما داستان از آنجایی شروع می شود که همسایه جدیدشان به نام «پنی» سعی می کند که به آن ها نحوه برقراری ارتباط با دیگران را بیاموزد.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی ساینفلد- Seinfeld
  4
     ساینفلد- Seinfeld
  5%
  رای دهید
  یکی دیگر از سریال های کمدی آمریکایی جهان ساینفدر نام دارد. این مجموعه به دست «لری دیوید» و «جری ساینفلد» ساخته شده است. ساخت این مجموعه از سال 1989 تا 1998 به طول انجامید. این مجموعه نیز از شبکه NBC پخش می گردید. داستان این مجموعه در باره کمدینی به نام جری ساینفلد است. او در نیویورک زندگی می کند و امرار معاش او از طریق اجرای شو و در کلوپ ها و بارهای شبانه می گذرد. علاوه بر این شخصیت، همکلاسی و همسایه عجیبش او را در این سریال همراهی می کنند. داستان این مجموعه حول زندگی روزمره این شخصیت ها اتفاق می افتد. بعضی از افراد حتی این مجموعه را از مجموعه «دوستان» بهتر می دانند.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی سیمپسون‌ها- The Simpsons
  5
     سیمپسون‌ها- The Simpsons
  3%
  رای دهید
  سیمپسون ها نام یکی از مجموعه های پویانمایی کمدی آمریکایی می باشد. سازنده این مجموعه آقای « مت گرونینگ» می باشد. او شروع این مجموعه را از سال 1989 کلید زده و تا به کنون ساخت آن ادامه داشته است. این مجموعه از شبکه FOX پخش می شود. قسمت های این مجموعه کوتاه می باشد و معمولا داستان هر قسمت، با قسمت دیگری متفاوت است. اما داستان آن به طور کلی درباره خانواده آمریکایی از طبقه کارگر است که سازنده این مجموع در تلاش بر آن بوده که زندگی طیف وسیعی از افراد مردم آمریکا را از طریق این مجموعه به تصویر بکشاند. این سریال طرفداران بسیاری دارد.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی چیرز- CHEERS
  6
     چیرز- CHEERS
  2%
  رای دهید
  چیرز نام دیگر سریال کمدی آمریکایی موفق آمریکایی می باشد. این مجموعه به دست «لِس چارلز»، «گلن چارلز» و «جیمز باروز» ساخته شده است. شروع این سریال از سال 1982 آغاز شد و تا 1993 به طول انجامید. این سریال از شبکه NBC پخش میشد. داستان حول محور یک بار می باشد که در بوستون قرار دارد. ای داستان زندگی آدم هایی که به این بار می آیند و کسانی که در آنجا کار می کنند را نشان می دهد. همه این وقایع با اتفاقات خنده داری همراه است که باعث شده این مجموعه در میان ده مجموعه کمدی برتر خارجی قرار بگیرد.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی به این میگن برنامه دهه هفتاد- That \'70s Show
  7
     به این میگن برنامه دهه هفتاد- That \'70s Show
  2%
  رای دهید
  یکی دیگر از مجموعه های قدیمی اما پر طرفدار آمریکایی، سریال «به این میگن برنامه دهه هفتاد» می باشد. این سریال در 23 اوت سال 1998 به روی آنتن رفت و تا 18 مه سال 2006 به طول انجامید. این سریال در شبکه FOX پخش میشد. این مجموع حول زندگی پنج نوجوان می چرخد که در شهر خیالی خود زندگی می کنند. همانطور که از نامش پیداست، زمان این مجموعه به دهه هفتاد بر می گردد. این نوجوانان بسیار دردسر ساز هستند و عادت های غیر معقولی که دارند، باعث به وجود آمدن صحنه هایی خنده دار در این سریال می شود.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی اسکراب- Scrubs
  8
     اسکراب- Scrubs
  1%
  رای دهید
  اسکراب نام یکی دیگر از سریال های کمدی می باشد که طرفداران بسیاری برای خودش دارد. این سریال به دست «بیل لارنس» ساخته شده است. شروع این سریال از سال 2001 آغاز شد و تا سال 2010 به طول انجامید. این سریال از شبکه ABC پخش می شد. هر قسمت از این سریال 24 دقیقه است. داستان این سریال درباره مردی به نام «جان داروین» است که با هم خانه اش، در بیمارستان نیز همکار است. او از زمانی که پیرزنی برای مرگ آناده می شود، نظرش درباره مرگ تغییر می کند و رفته رفته به بیمارانش نزدیک تر می شود. از ستارگان این سریال می توان به «زاک برف» و «سارا چاک» اشاره نمود.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی اِم.اِی.اِس.اِچ- M*A*S*H
  9
     اِم.اِی.اِس.اِچ- M*A*S*H
  1%
  رای دهید
  مجموعه M*A*S*H نام یکی دیگر از سریال های کمدی خارجی می باشد. این مجموعه کمدی به دست «بری گلبرت» ساخته شده است. ساخت این مجموعه از سال 1972 آغاز شد و تا سال 1983 به طول انجامید. این سریال از شبکه CBS پخش می شد. این سریال یازده فصل دارد. داستان اصلی این مجموعه خنده است. در اصل این مجموعه کارکنان یک بیمارستان را در جنگ نشان می دهد که متوجه می شوند بهترین راه درمان سربازان، خنده است. از ستارگان این مجموعه می توان به «لورتا سوییت»، «وین راجرز» و «آلان آلدا» اشاره کرد.
 • بهترین سریال های کمدی خارجی من لوسی را دوست دارم- I Love Lucy
  10
     من لوسی را دوست دارم- I Love Lucy
  1%
  رای دهید
  یکی دیگر از سریال های موفق کمدی آمریکایی این لیست «من لوسی را دوست دارم» نام دارد. شروع این مجموعه از سال 15 اکتبر 1951 آغاز گشت و تا 6 مه سال 1957 به طول انجامید که در واقع می توان گفت یکی از قدیمی تریم سریال های کمدی تاریخ به حساب می آید. این سریال در شبکه CBS پخش میشد. این سریال بسیار زیبا و قشنگ می باشد و موفق به کست پنج جایزه «اِمی» شده است. از بازیگران اصلی این فیلم می توان به «لوسی بال»، «دسی آرناز» و «ویویان ونس» اشاره کرد. بعد از اینکه این سریال تمام شد، نسخ دیگری از آن را در سال 1957 ساختند که تا سال 1960 به طول انجامید.
11