بهترین سفید کننده های طبیعی دندان

ارسال شده توسط

بهترین سفید کننده های طبیعی دندان را می شناسید؟

سفید کردن دندان ها با استفاده از مواد طبیعی، مسلما راه حلی بی خطر و مطمئن تر نسبت به مواد شیمیایی و دارویی به حساب می آیند و البته ارزان تر.
با تجربه کردن این روش ها می توانید لبخندی زیبا داشته باشید، بدون لکه های زرد خجالت آور که ممکن است به خاطر خوردن چای، قهوه و خوردنی ها مختلف روی دندان شما نقش بسته باشند.
این ماده های طبیعی هیچ ضرری برای دندان ها ندارند، اما بهتر است با احتیاط استفاده شوند و در مصرف آن ها زیاده روی نشود. اگر شما هم از افرادی هستید که از زرد بودن دندان های خود رنج می برید یا تمایل به سفید و براق کردن دندان های خود دارید، در این پست با تاپ لیست همراه باشید تا بهترین سفید کننده های طبیعی دندان را بشناسید.

نظر خود را با ما به اشتراک گذارید یا به بهترین مورد رای دهید.

 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان جوش شیرین
  1
     جوش شیرین
  20%
  رای دهید
  در بسیاری از خمیر دندان ها ماده جوش شیرین استفاده می شود و در واقع استفده مستقیم از آن و مسواک کردن با مقداری جوش شیرین یک راه طبیعی و امن برای سفید کردن دندان و محکم کردن آن ها به شمار می رود، به شرطی که در مصرف آن زیاده روی نشود.برای این کار 6 قاشق غذاخوری جوش شیرین را با 3/1 قاشق غذا خوری نک و 15 قطره روغن نعنا یا روغن های دیگر گیاهی مخلوط کنید و آن را روی دندان هایتان بمالید و از تاثیر شگفت انگیز آن لذت ببرید.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان پوست موز
  2
     پوست موز
  17%
  رای دهید
  بخش داخل پوست موز که سرشار از پتاسیم، منیزیم، منگنز و مواد معدنی دیگر است برای سفید کردن دندان ها راه حل خوبی به شمار می رود. پوست موز اثر سایندگی ندارد و راه حلی سالم و مطمئن است. بعد از مسواک کردن یک موز رسیده را پوست بکنید و قسمت داخلی آن را به مدت چند دقیقه روی دندانتان بمالید و سپس دندان هایتان را بشویید.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان توت فرنگی
  3
     توت فرنگی
  13%
  رای دهید
  توت فرنگی دارای اسید مالیک است که به پاک کردن لکه های قهوه، راب قرمز و چای و... کمک می کند. یک یا چند عدد توت فرنگی را له کنید و با استفاده از مسواک آن را به مدت 5 تا 7 دقیقه روی دندان هایتان بمالید. توجه داشته باشید که بعد از آن حتما تمام دانه های توت فرنگی را از لای دندان هایتان پاک کنید.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان کرفس
  4
     کرفس
  12%
  رای دهید
  این میوه دارای سلولزهای رشته ای می باشد و رنگدانه های به وجود آمده بر روی دندان را به خوبی از بین می برد و دندان ها را تمیز و سفید می کند. کرفس بزاق دهان را تحریک می کند و به علت فیبرهای سلولزیش به مانند یک مسواک عمل می کند. کرفس یکی از موثرترین ماده های غذایی در سفید کردن دندان به شمار می رود.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان پوست پرتقال
  5
     پوست پرتقال
  10%
  رای دهید
  سفیدی پوست پرتقال می تواند رسوبات روی دندان را از بین ببرد و خود پرتقال نیز به علت کلسیم و ویتامین c موجود در آ موجب قوی تر شدن دندان ها می گرد. برای استفاده از آن می توان پوست پرتقال را خشک کرد و آن را به صورت پودری درآورد و با کمک مسواک آن را روی دندان ها مالید. انجام این کار به صورت روزانه دندان ها را سفید می کند.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان سیب
  6
     سیب
  8%
  رای دهید
  سیب ترد به مانند یک مسواک عمل می کند و پروسه جویدن آن مواد غذایی را از روی دندان ها پاک می کند و رنگدانه ها را از بین می برد و دهان را خوشبو می نماید. همچنین آب سیب باعث هیدراته شدن دهان و دندان می گردد و از تشکیل لکه های زرد بر روی دندان جلوگیری می نماید و به سلامت دندان ها کمک می کند.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان لیمو ترش
  7
     لیمو ترش
  6%
  رای دهید
  به خاطر خاصیت اسیدی آن به سفید کردن دندا ها کمک می کند و هم چنین دهان را خوش بو می کند و جرم های روی دندان را کاهش می دهد. دندان هایتان را با مقداری آب لیمو ترش تازه بشورید و دندان هایتان را به آرامی مسواک کنید، این کار را دو بار در هفته تکرار کنید اما در مصرف آن زیاده روی نکنید.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان هندوانه
  8
     هندوانه
  5%
  رای دهید
  جزء میوه هایی است که خاصیت های بی شماری دارد هم چنین دارای ویتامین C است و قطعا می تواند دندان ها را به خوبی تمیز کند. این میوه خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و از فساد سلول ها جلوگیری می نماید. خوردن هندوانه به سلامت دندان ها و تمیز کردن آن ها کمک بسیاری می کند. هندوانه سرشار ار ویتامین A نیز می باشد که برای سلامت دندان ها و دهان مفید است.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان روغن نارگیل
  9
     روغن نارگیل
  3%
  رای دهید
  شاید کمی تعجب آور باشد ولی با امتحان کردن آن متوجه اثر معجزه آسای آن می گردید. اسید لوریک موجود در روغن نارگیل به ازبین بردن زردی دندان ها کمک شایانی می کند. وین پری مدیرعامل محصول greensations می گوید: روغن نارگیل حاوی اسیدهای چربی است که وقتی با بزاق دهان تماس پیدا می کند به آنزیم های سفید کننده دندان تجزیه می شود.
 • بهترین سفید کننده های طبیعی دندان کربن فعال
  10
     کربن فعال
  1%
  رای دهید
  کربن فعال از مواد کربنی است که در از بین بردن بو، رنگ و مزه آب استفاده می شود. یکی از جدیدترین اصطلاحات پرسرو صدای امروزی است چون فایده های سم زدایی دارد. این دانه ها باعث می شوند قبل از اینکه باکتری دندان ها را لکه دار کند به باکتری بچسبند. کربن فعال را با مقداری آب ترکیب کنید و روی سطح دندان هایتان بمالید بعد از 2 دقیقه دهانتان را کاملا با آب بشوید و تاثیر عالی آن را با چشم هایتان ببینید و لذت ببرید.
11