بهترین شرکت میزبانی وب ایران

ارسال شده توسط

بهترین شرکت میزبانی وب ایران کدام شرکت است؟

میزبانی وب یا همان وب هاستینگ (web hosting) به معنای ایجاد فضایی برای قرار گیری فایل های وب سایت کاربر است. وب سایت های مختلف دارای مجموعه ای از فایل ها مانند تصاویر، متن و فایل های برنامه نویسی هستند که باهم ارتباط داشته و به فضایی نیاز دارند تا کاربر آن ها را در آن فضا قرار دهد. خدمات میزبانی وب به طورر کلی به میزبانی اشتراکی، ویندوز، لینوکس، فضای رایگان، سرور مجازی، سرور اختصاصی و میزبانی شبکه تقسیم می شود. میزبانی اشتراکی به معنای توزیع امکانات و فضا بین چند مشتری است. هست ویندوز از زبان های ASP، .NET و بانک اطلاعاتی MSSQL پشتیبانی می کند. اما هست لینوکس بیشتر به منظور استفاده از زبان PHP می باشد.

سایت وب هاستینگ معتبرترین داده های جهان را در زمینه میزبانی وب دراختیار قرار می دهد. طبق آمار این سایت که همیشه به روز می شوند، تاکنون میهن وب هاست برترین سرویس را ارائه داده است. تاپ لیست فهرستی از بهترین شرکت میزبانی وب ایران بر اساس ده تای برتر سایت وب هاستینگ ارائه کرده و از شما می خواهد نظرات خود را درباره بهترین میزبانی وب در ایران با ما به اشتراک گذارید. به نظر شما خدمات کدامیک از این شرکت ها از کیفیت بالاتری برخوردار است؟ به انتخاب خود رای دهید. 


 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران میهن وب هاست
  1
     میهن وب هاست
  21%
  رای دهید
  طبق آمار گزارش شده از سایت وب هاستینگ، شرکت میهن وب هاست در صدر میزبانی وب در ایران قرار دارد. این شرکت فعالی خود را از سال 1389 آغاز نموده و گفته که بیش از 32 هزار سایت را میزبانی می کند. میهن وب هاست تلاش کرده تا با استفاده از وب سرورهای لایت اسپید، آپتایم سایت هایی که میزبانی می کند را ارتقا دهد. این شرکت دارای نمایندگی هاست سی پنل آلمان و ایران و نمایندگی هاست ویندوز آلمان و ایران می باشد. آیا از خدمات میهن وب استفاده کرده اید؟ اگر استفاده کرده اید، به این شرکت به عنوان بهترین هاست ایران رای می دهید؟
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران هاست ایران
  2
     هاست ایران
  16%
  رای دهید
  شرکت هاست ایران که در جایگاه دوم از سایت وب هاستینگ قرار دارد، تاکنون منتقدان زیادی داشته است. این شرکت خدمات متنوعی در میزبانی دارد که میان آن ها می توان به خدمات میزبانی لینوکس و ویندوز، سرورهای مجازی و اختصاصی و همچنین طبق گفته های هاست ایران میزبانی بیش از 30 هزار سایت اشاره کرد. شرکت هایی چون آپارات، بانک سرمایه، بانک مرکزی، مشاورین انلاک دیتا و پی سی دانلود از جمله مشتریان هاست ایران هستند. آیا شما به هاست ایران امتیاز می دهید؟
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران سرور پارس
  3
     سرور پارس
  14%
  رای دهید
  شرکت سرور پارس فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده و دارای خدماتی در زمینه وب، اینترنت، تولید نرم افزار و غیره می باشد. این شرکت نمایندگی هاست لینوکس را داشته که و به کنترل سی پنل را در اختیاز شما قرار می دهد در نتیجه می توانید منابع سرویس های هاست خود را مدیریت نمایید. این شرکت دارای خدماتی چون هاست لینوکس، هاست ویندوز، سرور مجازی و اختصاصی نیز می باشد. اگر از خدمات سرور پارس استفاده کرده و از آن راضی هستید، به آن رای دهید.
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران پارس دیتا
  4
     پارس دیتا
  12%
  رای دهید
  پارس دیتا از بزرگترین شرکت های ارائه خدمات مرکز داده یا همان دیتا سنتر در ایران است. خدمات پارس دیتا شامل موارد روبرو می شود: میزبانی وب، ثبت دامنه، سرور اختصاصی و غیره. از موفقیت های این شرکت می توان به تولید نرم افزار پورتال و پشتیبانی آنلاین اشاره کرد. شرکت پارس دیتا عضو شورای انفورماتیک کشور بوده و دارای گواهینامه انجمن کیفیت ایران نیز می باشد. نظر شما درباره خدمات این شرکت و نحوه ی ارائه آن ها چیست؟ آیا در زمینه هاست آن را تایید می کنید؟
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران ایران سرور
  5
     ایران سرور
  9%
  رای دهید
  ایران سرور فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده و در زمینه هاستینگ و ثبت دامنه از بهترین سرویس دهنده های ایران به حساب می آید. شرکت ایران سرور دارای هاست ویندوز، لینوکس، هاست وردپرس، سازمان، میزبانی ایمیل و نمایندگی ویندوز و لینوکس می باشد. وب سایت وب هاستینگ نیز خدمات میزبانی وب این شرکت را از برترین خدمات شمرده و آن را در فهرست ده تای برتر خود ثبت کرده است. نظر شما در رابطه با فعالیت ها و کیفیت خدمات ایران سرور چیست؟ آیا به نظر شما می تواند بهترین هاست های ایران را ارائه نماید.
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران ایران هاست
  6
     ایران هاست
  8%
  رای دهید
  ایران هاست از شرکت های معروف و پرطرفدار در زمینه ارائه خدمات ثبت دامنه، میزبانی وب، میزبانی اختصاصی، سرورهای مجازی و اختصاصی می باشد. تمام سرویس های وب هاستینگ این شرکت مبتنی بر ساختار مالتی سرور بوده که در ساختار مالتی سرور، سرویس های مختلف یک سایت روی سرورهای مختلف نگهداری می شوند. سرویس های ایران هاست به سه دسته تقسیم شده که شامل سرویس های شخصی، شرکتی و سازمانی می شود. اگر از خدمات ایران هاست استفاده کرده و راضی بوده اید، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک گذاشته و به آن رای دهید.
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران مرکز خدمات داده تبیان
  7
     مرکز خدمات داده تبیان
  6%
  رای دهید
  مرکز خدمات داده تبیان در سال 1388 تاسیس شده و دارای محصولاتی چون میزبانی وب، سرور مجازی، اختصاصی، اجاره فضا و رایانش ابری می باشد. این شرکت ارائه دهنده ی خدماتی مانند پشتیبانی حرفه ای، امنیت، پشتیبان گیری، سرویس مدیریت شده، نصب و راه اندازی سرویس و توزیع بار شبکه می باشد. این شرکت دارای بسته های ویندوز پایه و شرکتی، بسته های لینوکس پایه و شرکتی و همچنین سرویس های هاست اشتراکی می باشد. آیا شرکت تبیان بهترین هاست های ایران را ارائه می نماید؟ نظرات خود را درباره این شرکت با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران آریانیک
  8
     آریانیک
  4%
  رای دهید
  شرکت آریا نیک فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای و شورای عالی انفورماتیک ایران می باشد. از خدمات این شرکت می توان به میزبانی وب و تولید نرم افزارهای تحت وب اشاره دهشت. به لحاظ خدمات در زمینه میزبانی وب این شرکت از بهترین شرکت های ایران می باشد چرا که سایت وب هاستینگ نیز آن را جزء ده تای برتر خود قرار داده است. این شرکت دارای سرورهای متعدد و سیستم عامل های متفاوتی بوده تا مناسب ترین سرور را در اختیار مشتری های خود برای میزبانی وبسایت ارائه نماید. نظر شما درباره خدمات شرکت آریانیک چیست؟ آیا به آن به عنوان بهترین میزبان وب ایران رای می دهید؟
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران نگاه روشن پارس
  9
     نگاه روشن پارس
  4%
  رای دهید
  شرکت نگاه روشن پارس فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرده با 20 کشور در آسیا، اروپا و آمریکا همکاری می کند. این شرکت دارای چهار شبکه اختصاصی بوده که سرورهای مشترک بر روی آن ها نگهداری و میزبانی می شوند. شرکت نگاه روشن پارس دارای متخصصانی در زمینه سیسکو، میکروتیک و لینوکس است و خدماتی چون مشاوره، نصب و راه اندازی، مدیریت و نصب تجهیزات در زمینه دیتا سنتر را ارائه می نماید. آیا شما از شرکت نگاه روشن پارس استفاده می کنید؟ اگر از خدمات آن راضی هستید به آن امتیاز دهید.
 • بهترین شرکت میزبانی وب ایران پرشین تولز
  10
     پرشین تولز
  4%
  رای دهید
  پرشین تولز یکی از شرکت های مطرح در زمینه ارائه خدماتی چون میزبانی وب، ثبت دامنه و سایر خدمات جانبی است. وبسایت پرشین تولز علت موفقیت خود را \" میزبانی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین دیتا سنتر ها با بستر مخابراتی بسیار قوی و بهره گیری از فناوری روز دنیا\" دانسته است. از مشتری های پرشین تولز می توان به سامسونگ، کانن، فرش مشهد، سینره و سام سرویس اشاره کرد. آیا از مشتری های پرشین تولز بوده اید؟ نظر شما درباره کیفیت خدمات این شرکت چیست؟
11