بهترین غذای سگ

ارسال شده توسط

بهترین غذای سگ چیست؟

در این پست به بررسی بهترین برندها و شرکت‌های تولید غذای سگ می‌پردازیم. سگ‌های توله تا دو ماهگی از شیر تغذیه می‌شوند. از ماه اول به بعد بتدریج از میزان شیر کم شده و به حیوان غذای کمکی می‌دهیم. از ۲ ماهگی به حیوان روزی دو وعده غذا داده خواهد شد که باید حاوی ویتامین‌ها، پروتئین‌ها، چربی و کربوهیدرات‌ها باشد.
سگ‌ها باید عادت کنند که سر یک ساعتی غذا بخورند، پس همیشه سر یک ساعت معین غذای او را گذاشته و پس از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه آن را بردارید تا عادت کنند. استفاده از میوه و سبزیجات برای سگ‌ها بسیار مفید است، پس در مکمل‌ها یا میان وعده‌های سگ‌ها میوه و سبزیجات را فراموش نکنید. در ادامه لیست بهترین غذای سگ ها را باهم می‌خوانیم.
تاپ لیست یک نظرسنجی در خصوص بهترین غذای سگ ها داشته و از افرادی که سگ داشته و یا با نحوه ی غذا خوردن آن ها آشنایی دارند می خواهد که در این نظر سنجی شرکت کنند تا به صحت آن بیفزایند. اگر شما هم سگ دارید، به دوستداران و حامیان حقوق سگ‌ها از برندهای مختلف غذا بگویید و محصولات مورد استفاده را پیشنهاد کنید.

* پ ن: در اینجا فهرستی از بهترین سگ های خانگی، بهترین سگ های نگهبان، بهترین نژادهای گربه و همچنین زیباترین ماهی های آکواریومی را نیز برای شما حیوان دوستان عزیز نوشته ایم.


 • بهترین غذای سگ ORIJEN
  1
     ORIJEN
  18%
  رای دهید
  اوریژن از بهترین برندهای غذای حیوان خانگی محسوب می‌شود که شرکت آن در کانادا واقع شده است. این برند 7 نوع غذای مختلف برای سگ‌ها تولید کرده و بسته به نوع مصرف شما، یک نوع از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اوریژن در طی سال‌های فعالیت خود، جوایز بسیاری را کسب کرده است.
 • بهترین غذای سگ ACANA
  2
     ACANA
  16%
  رای دهید
  آکانا از برندهای غذای سگ و گربه است که با استفاده از مواد بسیار تازه، غذاهای متنوعی برای سگ‌ها فراهم می‌کند و روند شروع تا پایان تولید این غذاها در آکانا شکل می‌گیرد. طراحی این غذاها به دو روش انجام شده است، ابتدا به روش غذاهایی که از گوشت و پروتئین غنی شده‌اند و دوم غذاهایی که تولیدکنندگان روزانه به دست ما می‌رسانند و بسیار تازه هستند.
 • بهترین غذای سگ WELLNESS CORE
  3
     WELLNESS CORE
  16%
  رای دهید
  غذای ولنس کُر در سال 1997 توسط یک تیم متخصص تغذیه حیوانات، دامپزشکان و متخصصین تغذیه تولید شد. این شرکت ابتدا به تولید غذای سگ، و پس از 3 سال به تولید غذای گربه نیز پرداخت. در سال 2004 این شرکت معروفیت و محبوبیت پیدا کرد. در غذاهای ولنس کُر هیچ اسانسی وجود ندارد و تمامیه مواد طبیعی هستند.
 • بهترین غذای سگ THE HONEST KITCHEN
  4
     THE HONEST KITCHEN
  11%
  رای دهید
  دِآنست کیتچن یک برند غذای حیوان است که تمام مواد آن طبیعی و فاقد مواد شیمیایی می‌باشد. هرگونه رطوبتی از این غذاها به روش تبخیر آب، گرفته شده که این کار بهتر از پختن غذا یا کنسرو کردن غذاست و از مواد مغذی موجود حفاظت می‌کند. شرکت دآنست کیتچن در سن دیگو واقع شده است.
 • بهترین غذای سگ DR. HARVEYS
  5
     DR. HARVEYS
  10%
  رای دهید
  دکتر هاروی طی سه دهۀ گذشته فعالیت خود را در زمینه تولید غذای حیوانات ادامه داده است. این شرکت از مواد کاملا طبیعی و گیاهی در غذاهای خود برای سگ‌ها، گربه‌ها و پرندگان استفاده می‌کند. این غذاهای تازه و اورگانیک فاقد هرگونه مواد شیمیایی و نگه‌دارنده می‌باشند.
 • بهترین غذای سگ BLUE BUFFALO
  6
     BLUE BUFFALO
  8%
  رای دهید
  بولو بوفالو سعی داشته تا از تمام مواد غنی و لازم برای بدن، در غذاهای خود استفاده کند. این شرکت مدعیست که در تمام محصولات خود از ترکیب متعادلی از پروتئین‌ها، چربی‌ها، کربوهیدرات، ویتامین‌ها، مواد معدنی و آب استفاده کرده است. این مواد به رشد و انرژی روزانۀ سگ و گربه کمک خواهند کرد. در بولو از موادی چون ذرت، سویا و مرغ استفاده نخواهد شد.
 • بهترین غذای سگ TASTE OF THE WILD
  7
     TASTE OF THE WILD
  6%
  رای دهید
  تیست آو دِ وایلد از بهترین برندهای غذای سگ می‌باشد که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد. این شرکت غذاهای متنوعی برای سنین مختلف سگ‌ها، و سه مدل متفاوت غذایی برای دوره بزرگسال آن‌ها فراهم کرده است. این برند در محصولات خود از کربوهیدرات، پروتئین و چربی بهره برده است. سیب زمینی شیرین، گوشت و تخم مرغ از دیگر مواد تشکیل دهنده خواهند بود.
 • بهترین غذای سگ STELLA AND CHEWYS
  8
     STELLA AND CHEWYS
  5%
  رای دهید
  استلا اند چوز، از شرکت‌های تهیه و توزیع غذای حیوانات است که معتقد است حیوانات باید آنطور که شایستۀ آن‌هاست تغذیه شوند. این شرکت در غذای سگ از گوشت حیوان گیاه‌خوار، پرندۀ آزاد و ماهی وحشی استفاده کرده است. در این غذاها از میوه و سبزیجات تازه نیز استفاده شده که همگی فارق از هرگونه مواد شیمیایی می باشند.
 • بهترین غذای سگ ADDICTION
  9
     ADDICTION
  3%
  رای دهید
  ادیکشن فعالیت خود را از سال 2002 آغاز کرد. موسس این شرکت یک جراح دامپزشک بوده که با بیش از 20 سال تجربه در زمینه فعالیت خود این شرکت را بنا نهاد. وی با بررسی بیماری‌های حیوانات نظیر بیماری‌های پوستی آن‌ها به پیشنهاد فرمولی برای تغذیه آن‌ها پرداخت تا مشکلاتشان را رفع کند. وی برای مزۀ بهتر غذاها، سبزیجات، میوه، مواد گیاهی و دانه‌ها را به گوشت اضافه کرد.
 • بهترین غذای سگ NATURES VARIETY INSTINCT
  10
     NATURES VARIETY INSTINCT
  1%
  رای دهید
  نیچرز ورایتی یک شرکت تغذیه حیوانات است که باور دارد بهترین نوع غذا باید از مواد طبیعی تشکیل شود تا حیوان را شاد و پرانرژی نگه دارد. این شرکت غذاهای کنسرو شده، بیسکوییت، استخوان فریز شده و غیره را برای حیوانات فراهم می‌کند.
11