بهترین فوتبالیست‌

ارسال شده توسط

بهترین فوتبالیست‌ های سال طبق لیستی از سایت “هواسکورد”، در این پست  به شما معرفی شده اند. بیشتر افراد این لیست از تیم‌های بارسلونا و ردال مادرید هستند. فوتبالیست محبوب شما چه کسی است؟ فوتبالیست مورد نظر خود رای دهید یا او را به ما معرفی کنید.


 • بهترین فوتبالیست‌ لیونل مسی
  1
     لیونل مسی
  24%
  رای دهید
  لیونل مسی یا لئو مسی مهاجم حرفه‌ای آرژانتینی است که در تیم بارسلونا و تیم ملی فوتبال آرژانتین بازی می‌کند. وی جوایز و افتخارات بسیاری چون توپ طلا یا بهترین بازیکن سال اروپا را از آن خود کرده است. او را از بهترین و باهوش‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ دنیا خوانده‌اند.
 • بهترین فوتبالیست‌ کریستیانو رونالدو
  2
     کریستیانو رونالدو
  16%
  رای دهید
  کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو معروف به کریستیانو رولاندو، فوتبالیست پرتغالی است که در پست مهاجم در باشگاه رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند. رونالدو در سال 2009 با 80 میلیون پوند، از منچستر یونایتد به رئال مادرید پیوست و به گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. وی جوایز بسیاری چون 3 توپ طلا، 3 قهرمانی بازیکن سال، 4 کفش طلای اروپا، 3 آقای گل لالیگا و غیره را برده است.
 • بهترین فوتبالیست‌ نیمار
  3
     نیمار
  13%
  رای دهید
  نیمار سانتوس جونیور معروف به نیمار فوتبالیست مهاجم برزیلی است که در باشگاه بارسلونا و تیم ملی فوتبال برزیل بازی می‌کند. وی جوایز بسیاری از قبیل جام حذفی برزیل، جام باشگاه‌های جهان، کفش طلا، بهترین گلزن جام حذفی برزیل و جوانان قهرمانی آمریکا برده است.
 • بهترین فوتبالیست‌ زلاتان ابراهیمویچ
  4
     زلاتان ابراهیمویچ
  12%
  رای دهید
  زلاتان ابراهیموویچ فوتبالیست سوئدی است که در پست مهاجم بازی می‌کند. او در سال 2009 حقوقی نزدیک به 9 میلیون یورو داشته و تاکنون یکی از پردرآمدترین بازیکنان فرانسه به شمار می‌رود.
 • بهترین فوتبالیست‌ خامس رودریگز
  5
     خامس رودریگز
  10%
  رای دهید
  خامس داوید رودریگز فوتبالیست کلمبیایی است که پست هافبک را داشته و در تیم رئال مادرید و تیم ملی فوتبال کلمبیا بازی می‌کند. خامس در سال 2014 با 6 گل آقای گل جام جهانی شد.
 • بهترین فوتبالیست‌ لوییس آلبرتو سوارز
  6
     لوییس آلبرتو سوارز
  7%
  رای دهید
  لوییس آلبرتو سوارز دیاز، که معمولا با نام لوییس سوارز شناخته می‌شود، فوتبالیستی از اروگوئه است که اکنون در تیم فوتبال بارسلونا بازی می‌کند. وی جوایزی چون بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس و کفش طلای اروپا را از آن خود کرده است.
 • بهترین فوتبالیست‌ ریاض محرز
  7
     ریاض محرز
  6%
  رای دهید
  ریاض محرز اهل الجزایر بوده و در پست وینگر برای تیم لسترسیتی و تیم ملی فوتبال الجزایر بازی می‌کند. وی را می‌توان از عوامل کمک به قهرمانی لسترسیتی در چمپیونشیپ و صعود به لیگ برتر فوتبال انگلستان دانست.
 • بهترین فوتبالیست‌ مسعود اوزیل
  8
     مسعود اوزیل
  4%
  رای دهید
  مسعود اوزیل فوتبالیست آلمانی است که برای تیم آرسنال و تیم ملی فوتبال آلمان بازی می‌کند. فیفا او را آقای پاس گل جهان شناخته و لقب پادشاه پاس را نیز از آن خود کرده است. اوزیل در باشگاه فوتبال رئال مادرید بازی می‌کرد اما به دلیل اینکه در ترکیب اصلی تیم نبود، با 42 میلیون پوند به باشگاه فوتبال آرسنال پیوست.
 • بهترین فوتبالیست‌ نولیتو
  9
     نولیتو
  3%
  رای دهید
  مانوئل آگودو دوران که با نام نولیتو خوانده می‌شود، فوتبالیست اسپانیایی است که در پست مهاجم برای تیم ملی فوتبال اسپانیا و تیم فوتبال سلتاویگو بازی می‌کند.
 • بهترین فوتبالیست‌ الکسیس سانچز
  10
     الکسیس سانچز
  1%
  رای دهید
  الکسیس الخاندرو سانچز که با نام الکسیس سانچز خوانده می‌شود فوتبالیست اهل شیلی است و درحال حاضر در تیم فوتبال آرسنال بازی می‌کند.
11