بهترین فیلم های کره ای

ارسال شده توسط

آیا بهترین فیلم های کره ای را تماشا کرده اید؟

صنعت فیلم سازی کره ی جنوبی، در سال های اخیر، با پیشرفت و موفقیت چمشگیری مواجه بوده است. این موفقیت را می توان از روی افزایش مخاطبان این فیلم دریافت. فیلم های کره ای به تمام زوایای زندگی از جمله جنگ، مشکلات اجتماعی، عشق و انتقام می پردازند. این صنعت از دهه های ۱۹۵۰ و ۱۹۷۰ شروع به پیشرفت و افزایش تماشاچی داشته است، به طوریکه در دهه های اخیر، تماشاگران فیلم های کره ای در این کشور، چندین برابر فیلم های وارداتی هستند.
تاپ لیست در این پست خود به معرفی بهترین فیلم های کره ای طی ده مورد پرداخته است. آیا شما هم از طرفداران این فیلم ها هستید و به تماشای آن علاقه دارید؟ اگر فیلم محبوب شما در لیست ما وجود دارد به آن امتیاز دهید، در غیر اینصورت می توانید آن را به لیست اضافه نمایید. نظرات خود را با ما و دیگران کاربران به اشتراک گذارید.
بهترین سریال های کره ای، بهترین بازیگران مرد کره و بهترین بازیگران زن کره نیز برای شما فهرست شده اند.
** اگر به موسیقی کره ای نیز علاقه مند باشید، می توانید به لیست بهترین خواننده های کی پاپ رجوع نمایید.


 • بهترین فیلم های کره ای دختر لوده ی من - My Sassy Girl
  1
     دختر لوده ی من - My Sassy Girl
  25%
  رای دهید
  دختر لوده ی من در سال 2001 در ژانر کمدی ساخته شده است. واک جائه یونگ کارگردان این فیلم کره ای است. این فیلم در کره ی جنوبی با پیشرفت و فروش بسیاری همراه بوده و محبوب ترین فیلم کمدی کره ای شده است. داستان این فیلم درباره یک دانش آموز است که عاشق خانمی مستقل می شود که او را تحقیر می کند.
 • بهترین فیلم های کره ای شکارچیان بخش -Bounty Hunter
  2
     شکارچیان بخش -Bounty Hunter
  13%
  رای دهید
  این فیلم زندگی افرادی را روایت می کند که مجرمان فراری را دستگیر می کنند. ماجرای این فیلم در کشورهای کره ، چین ، مالزی و تایلند می گذرد…
 • بهترین فیلم های کره ای مردی از هیچ کجا - The man from nowhere
  3
     مردی از هیچ کجا - The man from nowhere
  12%
  رای دهید
  مردی از هیچ کجا نام یک فیلم کره ای در ژانر اکشن است که در سال 2010 به کارگردانی لی جونگ بوم ساخته شد. فیلم مردی از هیچ کجا، از پرفروش ترین فیلم های کره بوده که در سال 2010، در آمریکا و کانادا نیز نمایش داده شد. داستان این فیلم درباره سرباز سابق عملیات سیاه است که به دلیل وقوع اتفاقاتی، شروع به انتقامی خونین می کند. اما تنها کسی که علت کارهای او را می داند و او را درک می کند، خود ربوده شده است.
 • بهترین فیلم های کره ای اولد بوی- Oldboy
  4
     اولد بوی- Oldboy
  11%
  رای دهید
  اولد بوی نام فیلم معروفی است که در سال 2003 در کره جنوبی ساخته شد و در سال 2013 به روی پرده رفت. پارک چان ووک کارگردان این فیلم است که از معروف ترین کارگردان های کره جنوبی می باشد. دائه سو نام یک فرد مست و منفور است که به کمک دوست خود از ایستگاه پلیس نجات پیدا می کند. با اینحال او به زندان افتاده و 15 سال باید در آنجا زندگی کند. داستان فیلم درباره زندگی او در زندان و پیگیری زندانبان اوست.
 • بهترین فیلم های کره ای خاطرات قتل -Memories of murder
  5
     خاطرات قتل -Memories of murder
  8%
  رای دهید
  خاطرات قتل نام یک فیلم درام کره ای است که در سال 2003 به کارگردانی بونگ جون هو ساخته شد. داستان این فیلم درباره قتل های سریالی است که در کره رخ داده و در پی آن جسد دو دختر جوان با دست و پای بسته پیدا می شود. دو کارآگاه محلی خشن مسئول این پرونده هستند که تنها با بازجویی مظنونین به کار خود ادامه می دهند تا اینکه یک کارآگاه دیگر به آن ها اضافه شده و با کمک یگدیگر سر نخ هایی را پیدا می کنند.
 • بهترین فیلم های کره ای برادری - Brotherhood
  6
     برادری - Brotherhood
  7%
  رای دهید
  فیلم برادری که با نام (Taegukgi) شناخته شده است، در سال 2004 به کارگردانی کنگ جگیو ساخته شده است. فیلمنامه ی برادری بر اساس رمانی با همین نام است. جانگ دونگ گون و ون بین از ستاره های این فیلم هستند. داستان فیلم برادری درباره جین تائه است که همیشه مراقب و محافظ برادر خود به نام جین سوک می باشد، تا جاییکه برای تامین مخارج دانشگاه او، کفش واکس می زند. ناگهان در کره جنگی شکل گرفته و جین تائه برای حفاظت از برادر خود، با فرماندار یک معامله می کند.
 • بهترین فیلم های کره ای میزبان - The Host
  7
     میزبان - The Host
  5%
  رای دهید
  میزبان نام فیلمی کره ای است که در سال 2006 به کارگردانی بونگ جون هو ساخته شد. این فیلم در ژانر هیولایی تخیلی ساخته شده و پرفروش ترین فیلم کره بوده است. سانگ کانگ هو، بیون هی بونگ، پارک هائهه ایل و گو اه سونگ در این فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان فیلم درباره ربوده شدن دختری توسط هیولا بوده که پدر آن دختر سعی در نجات دختر می کند.
 • بهترین فیلم های کره ای من شیطان را دیدم -I Saw the Devil
  8
     من شیطان را دیدم -I Saw the Devil
  4%
  رای دهید
  من شیطان را دیدم نام فیلمی در ژانر هیجان انگیز است که در سال 2010 به کارگردانی کیم جو وون ساخته شد. بازیگرانی چون لی ببونگ هان و چویی مین سیک در این فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان فیلم درباره یک جاده ی تیره و تاریک راننده ی اتوبوس یک ماشینی را دیده که خانمی در حال تعویض لاستیک ماشین است، بالای ماشین رفته و او را می کشد. داستان فیلم با جست و جوهای پلیس ادامه پیدا می کند.
 • بهترین فیلم های کره ای زندگی تلخ و شیرین - A Bittersweet Life
  9
     زندگی تلخ و شیرین - A Bittersweet Life
  4%
  رای دهید
  زندگی تلخ و شیرین نام فیلمی در ژانر اکشن است که در سال 2005 در کره ی جنوبی ساخته شد. این فیلم به کارگردانی کیم جی وون و بازیگری لی بیونگ هون ساخته شده است. داستان این فیلم درباره دوست دختر یک مدیر است که به او خیانت می کند. مدیر از کارمند وفادار خود می خواهد که او را بکشد، در حین این کار، کارمند عاشق دختر شده و قادر به کشتن او نیست.
 • بهترین فیلم های کره ای تعقیب کننده - The Chaser
  10
     تعقیب کننده - The Chaser
  3%
  رای دهید
  تعقیب کننده فیلمی به کارگردانی نا هونگ جین است که در سال 2008 در کره ی جنوبی ساخته شد. ها جونگ وو و کیم یو سوک در این فیلم بازی کرده اند. تعقیب کننده برگرفته از شخصیتی واقعی به نام یو یونگ چول است که یک قاتل سریالی در کره جنوبی یوده. در این فیلم یک کارآگاه سابق پلیس، با استفاده از مهارت های قدیمی خود، سعی در پیدا کردن خانم های خود دارد.
 • بهترین فیلم های کره ای خوب، بد، عجیب - The Good, the Bad, the Weird
  11
     خوب، بد، عجیب - The Good, the Bad, the Weird
  1%
  رای دهید
  خوب، بد، عجیب فیلمی وسترن است که در سال 2008 به کارگردانی کیم جی وون در کره ی جنوبی ساخته شد. بازیگرانی چون سانگ کونگ هو، لی بیونگ هان و جونگ وو سونگ در این فیلم بازی کرده اند. داستان این فیلم الهام گرفته از خوب، بد، زشت سرجو لئونه می باشد. این فیلم در جشنواره کن 2008 به نمایش درآمده و در سال 2010 در آمریکا نیز به روی پرده رفت. در سال 1930 برخورد یک قطار باعث بروز جنگی برای پیدا کردن نقشه جنگ می شود.
12