بهترین فیلم های کمدی جهان

ارسال شده توسط

بهترین فیلم های کمدی جهان را می شناسید؟

اینجا ده مورد از بهترین فیلم های کمدی جهان در تاریخ سینما را معرفی کرده ایم، البته بسیاری از فیلم های دیگری نیز هستند که اینجا نوشته نشده اند، اما در تمام فهرست های مطرح سینما، این ده فیلم، برترین کمدی ها تا الان بوده اند. همه خندیدن را دوست دارند اما اینکه چه فیلمی بهتر از تمام فیلم هاست برای همه ما سوال است. طبق نظر بسیاری از منتقدان این فیلم ها رده های اول کمدی را داشته اند، اما چیزی که برای مهم تر است، نظر شما درباره این مورد هاست. آیا شما این فیلم ها را تماشا کرده و دوست داشته اید؟ آیا این فیلم ها مورد علاقه شما هستند یا کمدی دیگری را می پسندید؟ اگر فیلم محبوب شما در لیست ما نیست، آن را اضافه کنید.
** بهترین کمدی های ایرانی را نیز اینجا بخوانید

به بهترین فیلم از نظر خود رای دهید

 • بهترین فیلم های کمدی جهان بورات – Borat
  1
     بورات – Borat
  24%
  رای دهید
  بورات: یادگیری ‌های فرهنگی آمریکا برای منفعت ملت پرشکوه قزاقستان یا همان برات، نام فیلمی کمدی است که در سال 2006 ساخته شده است. «لری چارلز» کارگردان این فیلم بوده و «ساشا بارون» در آن ایفای نقش داشته است. داستان بورات درباره یک گزارشگر تلوزیون قزاقی است که به دستور وزارت اطلاعات قزاقستان ماموریت دارد به آمریکا رفته و درباره زندگی واقعی مردم آمریکا فیلمی مستند بسازد. وقتی به نیویورک می رسد، با دیدن یک سریال عاشق بازیگر ان سریال شده و برای پیدا کردن و ازدواج با او برنامه ریزی می کند.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان احمق و احمق تر - Dumb and Dumber
  2
     احمق و احمق تر - Dumb and Dumber
  16%
  رای دهید
  احمق و احمق تر فیلمی کمدی از برادران فارلی است و در سال 1994 ساخته شد. «جیم کری» و «جف دنیل» در این فیلم ایفای نقش کرده اند. این فیلم داستان دو دوست خوش قلب اما کودن از پراویدنس است که به شهری می روند تا کیف پر پولی را به صاحبش بازگردانند. در طی این راه یک گروه خلافکار نیز به دنبال آن ها می رود. این فیلم در آن سال بیش از 247 میلیون دلار فروش داشت و باعث موفقیت و محبوبیت برادران فارلی شد. موفقیت این فیلم موجب شد تا شماره 2 آن را نیز در نوامبر سال 2014 بسازند.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان خماری - The Hangover
  3
     خماری - The Hangover
  15%
  رای دهید
  خماری یا هنگ اور، نام فیلم کمدی آمریکایی است که در سال 2009 به کارگردانی «تاد فیلیپس» ساخته شد. «برادرلی کوپر»، «اد هلمس» و «زک گالیفیاناکیس» در این کمدی ایفای نقش کرده اند. داستان خماری درباره شب عروسی است که دوستان داماد برای جشن مجردی او را به لاس وگاس می برند. آن ها آنجا به شدت مست کرده و به هتلی می روند. صبح روز بعد بیدار می شوند می بینند یکی از آن ها در حمام است، دیگری روی زمین افتاده و نفر سوم گم شده است، ولی آن ها هیچ چیزی از اتفاقات شب گذشته به یاد نمی اورند.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان زین های شعله ور - Blazing Saddles
  4
     زین های شعله ور - Blazing Saddles
  10%
  رای دهید
  زین های شعله ور در صدر بسیاری از جداول قرار گرفته و به عنوان بهترین فیلم کمدی جهان شناخته شده است. این فیلم وسترن کمدی در سال 1974 به کارگردانی «مل برکوس» ساخته شد و «کلون لیتل» و «جین وایلدر» در آن ایفای نقش کرده اند. این فیلم کاندیدای 3 «جایزه اسکار» شد و در لیست «100 سال ... 100 فیلم خنده دار» جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است. داستان این فیلم اینگونه شروع می شود که بارت (با بازی لیتل) که یک کارگر سیاه پوست راه آهن است، برای حمله به یک فرد سفید پوست، محکوم به اعدام می شود.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان نوید در بیابان The Navide in desert
  5
     نوید در بیابان The Navide in desert
  8%
  رای دهید
  نوید در فیلم یک خری بود که صاحبش از پس تهیه کردن غذا برای این مفت خور بر نمی امد به همین علت نوید را در بیابانی ول یکند که خدا روزیش را در بیبان بدهد و لی خدا هم به این شکم پرست کمکی نمیکند در پی این بیبا ن نوید اوجاقلو کرمی کریمی پهلوون حمید و زنش را هم بالا می اورد و از گشنگی کاکتوس گاز میزند و شاش کفتار هم به عنوان دسر می نشوند و داستان های زیادی رخ میدهد ....
 • بهترین فیلم های کمدی جهان هواپیما! – Airplane!
  6
     هواپیما! – Airplane!
  7%
  رای دهید
  هواپیما نام فیلمی کمدی است که در سال 1980 به کارگردانی جیمز آبراهامز و زوکر و با هنرنمایی «رابرت هایس» ساخته شد. هواپیما در لیست «100 سال ... 100 فیلم خنده دار» جایگاه 10 را به خود اختصاص داده است. داستان فیلم هواپیما درباره خلبان هواپیمای جنگی « تد استایکر» است که حین جنگ، دچار بیماری ترس از پرواز شد، اما برای اینکه معشوقه خود را بازگرداند مجبور می شود سوار هواپیما شود. خلبان و کمک خلبان هواپیمای آن ها دچار مسمومیت غذایی شده و در نتیجه تد استایکر ناچار می شود تا هواپیما را فرود آورد.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان زندگی برایان - The Life of Brian
  7
     زندگی برایان - The Life of Brian
  3%
  رای دهید
  زندگی برایان یک فیلم کمدی است که در سال 1979 به کارگردانی مونتی پایتون ساخته شد. زندگی برایان یک هجو دینی است که مونتی پایتون در آن ایفای نقش نیز کرده است. فیلم داستان زندگی برایان کوهن، جوانی یهودی است که در روز تولد مسیح به دنیا آمده و او را با مسیح اشتباه گرفته اند. او گه پیش از آن داشت در دهکده ای با آرامش زندگی می کرد حال مجبور می شود که مسیح بودن خود را تکذیب کند. در آخر مردم موجب می شوند تا آن مرد به صلیب کشیده شود. فیلم زندگی برایان در 250 فیلم برتر از تارنمای IMDB جایگاه 172 را به خود اختصاص داده است.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان لبوفسکی بزرگ - The Big Lebowski
  8
     لبوفسکی بزرگ - The Big Lebowski
  3%
  رای دهید
  لبوفسکی بزرگ یک فیلم کمدی آمریکایی است که در سال 1998 به کارگردانی برادران کوئن ساخته شد. این فیلم درباره زندگی یک فرد بیکار در لس انجلس است که یک روز با فردی میلیونر که همراه او است، اشتباه گرفته می شود. این فرد بیکار که خیلی دوست دارد با نام dude (رفیق) خوانده شود، فقط باشگاه می رود و موسیقی گوش می دهد. همسر لبوفسکی پولدار به افراد خطرناکی بدهکار است. فرد پولدار از فرد بیکار می خواهد که همسرش را که ربوده شده بود، آزاد کرده و به فرد رباینده باج دهد.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان پادوی گلف – Caddyshack
  9
     پادوی گلف – Caddyshack
  3%
  رای دهید
  پادوی گلف نام فیلم کمدی آمریکایی است که در سال 1980 به کارگردانی هارولد رمیس ساخته شد. «چوی چیس»، «تد نایت» و «رادنی دنجرفیلد» در این فیلم ایفای نقش کرده اند. دنی نونان که نوجوانی بد شانس است در این فیلم برای اینکه هزینه شهریه دانشگاه خود را فراهم کند به عنوان حمل کننده وسایل گلف کار می کند. نونان برای دریافت امتیاز لازمی که دانشگاهی برای حمل کنندگان وسایل گلف در نظرگرفته بود، تصمیم می گیرد تا وسایل گلف یک عضو برجسته و بانفوذ در باشگاه گلف را حمل کند. ا
 • بهترین فیلم های کمدی جهان این اسپینال تپ است - This Is Spinal Tap
  10
     این اسپینال تپ است - This Is Spinal Tap
  3%
  رای دهید
  این اسپینال تپ است نام فیلمی کمدی است که در سال 1984 به کارگردانی راب رینر ساخته شد. این فیلم درباره یک گروه موسیقی هوی متال است و تمام تلاش آن ها برای اینکه در صدر جداول باشند را نشان می دهد. در این فیلم رفتارهای وحشی و تظاهرهای موسیقی هارد راک و گروه های متال، و همچنین گرایش های آرمانی آن ها به تصویر کشیده شده است. گروه اسپینال تپ در این فیلم تور کنسرت های خود را برگزار می کنند تا البوم جدید خود را ترویج دهند. این گروه را دو دوست از دوران بچگی تشکیل می دهد که درانتخاب نام بند خود نیز تلاش بسیاری کردند.
 • بهترین فیلم های کمدی جهان گوینده: افسانه ران برگندی - Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
  11
     گوینده: افسانه ران برگندی - Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
  2%
  رای دهید
  فیلم گوینده به کارگردانی آدام مک کی در سال 2004 ساخته شد. این فیلم راجع به داستانی از دهه 1970 است و درباره گویندگی خبر می باشد. در آن دهه فردی با نام «ران برگنری» گوینده خبر در شهر سن دیگو است که از گویندگان بسیار معروف و موفق می باشد. تیم کاری آن ها مشمول از سه دوست بسیار خوب است و برای شبکه 4 کار می کنند. قصه فیلم از جایی شروع می شود که آن شبکه ناچار به استخدام یک خبرنگار زن می شود، که از قضا آن زن عاشق گویندگی نیز هست. از بازیگران این فیلم می توان به ویل فرل، کریستینا اپل‌ گیت و استیو کارل اشاره کرد.
12