بهترین لانچر اندروید

ارسال شده توسط

یکی از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای اندروید، مجموعه شخصی سازی است که به شما این امکان را می‌دهد تا سیستم عامل موبایل یا تبلت اندرویدتان را مطابق با سلیقه خود، تغییر دهید. یکی از نرم‌افزارهایی که قابلیت انجام اینکار را دارند، “لانچرها” هستند. تاپ لیست، بهترین لانچر اندروید را در لیست زیر معرفی کرده‌ است:


 • 1
     Nova Launcher
  21%
  رای دهید
  لانچز نوا از سریع‌ترین و بهترین نرم‌افزارهای لانچر اندروید است. از امکانات این لانچر می‌توان به موارد روبرو اشاره کرد: افزودن به صفحات هوم اسکرین، تغییر میزان شفافیت منو و ... .
 • 2
     Apex Launcher
  15%
  رای دهید
  این لانچر، که از دیگر لانچرهای خوب اندروید می‌باشد، توازن مناسبی در ویژگی‌ها و عملکرد خود دارد. اپکس قابلیت جالبی مانند قفل کردن صفحه هوم و تغییر آیکون‌ها دارد.
 • 3
     Action Launcher 3
  14%
  رای دهید
  این لانچر سریع و سبک، ظاهری زیبا و کاربر پسند دارد. در این لانچر از شکل لالی پاپ استفاده شده و کشوی کناری برنامه‌های آن، دسترسی را به آن برنامه‌ها بسیار آسان و سریع می‌کند.
 • 4
     Arrow Launcher
  12%
  رای دهید
  لانچر ارو، دارای 3 صفحه بوده که امکان حذف و اضافه کردن آن صفحات وجود ندارد. در یکی از صفحات، اطلاعات مخاطبین، در صفحه دیگر، برنامه‌های اخیرا نصب شده، و در صفحه آخر نیز می‌توانید یادداشت و هشدارها را ببینید.
 • 5
     Lightning Launcher
  10%
  رای دهید
  لایتنینگ لانچر، برای افرادی مناسب است که به دنبال یک لانچر سریع هستند. این لانچر به شما این امکان را می‌دهد تا هرجایی از صفحه گوشیتان، آیتم‌هایی را که می‌خواهید اضافه کنید و ویجت‌ها را در پوشه قرار دهید.
 • 6
     EverythingMe Beta
  8%
  رای دهید
  این لانچر به جای توجه به زیبایی و ظاهر لانچر، به هوشمند بودن آن اهمیت داده است. با این لانچر می‌توانید محیط کاربری صفحه اصلی و دیگر بخش‌های گوشی خود را ارتقا دهید و قابلیت‌هایی مثل دسته‌بندی برنامه‌ها در پوشه‌های مختلف، و دسترسی سریع به آن‌ها داشته باشید.
 • 7
     Yahoo Aviate Launcher
  7%
  رای دهید
  همانطور که از اسم آن مشخص استف این لانچر به سفارش شرکت یاهو برای سیستم عامل اندروید ساخته شده و بصورت کاملا هوشمندانه طراحی شده طوری که قادر است سازماندهی حرفه‌ای اسمارت فون و تبلت اندروید را به دست گیرد.
 • 8
     APUS Launcher
  5%
  رای دهید
  این لانچر سفارشی شده هزاران تم، پس زمینه، انیمیشن و ابزارهای سیستم را با خود بهمراه دارد. از امکانات این لانچر می‌توان به پوشه‌های هوشمند برای بازی ها و برنامه‌ها اشاره کرد.
 • 9
     Smart Launcher 3
  3%
  رای دهید
  این لانچر از سریع‌ترین و متفاوت‌ترین لانچر‌ها است. برخی از امکانات این لانچر عبارتند از: طراحی بسیار زیبا، سفارشی سازی قفل صفحه نمایش، دسته‌بندی برنامه‌ها و دسترسی آسان به برنامه‌های دلخواهتان.
 • 10
     Buzz Launcher
  1%
  رای دهید
  این لانچر فوق‌العاده زیبا به صورت رایگان در دسترس مردم قرار گرفته است و به شما این امکان را می‌دهد تا برای هو.م اسکرین خود به تعداد نامحدودی صفحه ایجاد کرده و در هر کدام ازین صفحاتف برنامه مورد علاقه خود را وارد کنید.
11