بهترین مارک اسکراب صورت

ارسال شده توسط

بهترین مارک اسکراب صورت را می شناسید؟


اسکراب صورت، همان لایه برداری از پوست صورت است که به منظور رهایی صورت از خستگی و پیری توصیه می شود. اسکراب ها سلول های مرده را از پوست شما جدا کرده و موجب درخشندگی و نشاط پوست شما می شوند. قبل از استفاده از اسکراب باید صورت خود را به خوبی بشویید و بعد از آن استفاده کنید. اینجا ده برند برتر اسکراب صورت را به شما معرفی کرده ایم اما روش های خانگی نیز وجود دارد که در پست های بعدی برای شما توضیح خواهیم داد. بهتر است اسکراب را در حمام پس از شستشوی صورت خود استفاده کنید تا صورت شما تمیز بوده و به علت وجود بخار آب منافذ پوست باز شوند، تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد. اسکراب صورت، پوست شما را نرم و لطیف می کند، تیرگی و زبری های آن را رفع می کند، جوش های سر سیاه یا زیر پوستی را از بین می برد و چربی پوست را تعدیل می کند. با استفاده از اسکراب پوست خود را به سادگی پاکسازی کرده و به سلامت آن کمک خواهید کرد. اسکراب را با نوک انگشتانتان به حالت دورانی به بیرون صورت خود ماساژ دهید و مراقب باشید به داخل و اطراف چشمتان نخورد. تاپ لیست در این پست بهترین مارک اسکراب صورت را طی ده عنوان برای شما فهرست کرده است.


 • بهترین مارک اسکراب صورت کلینیک – Clinique
  1
     کلینیک – Clinique
  27%
  رای دهید
  اسکراب صورت کلینیک چین و چروک های صورت را کاهش داده، بافت پوست های آسیب دیده را ترمیم کرده و جذب رطوبت پوست را بیشتر می کند. این اسکراب پوست را لطیف و شفاف می کند. اسکراب صورت کلینیک برای پوست های مختلط تا چرب مناسب بوده و باید هفته ای دو مرتبه استفاده شود. با آن را به مدت 1 تا 2 دقیقه روی پوست مرطوب به صورت دورانی ماساژ دهید و بعد با آب بشویید. از ترکیبات اصلی این اسکراب آب بوده و رطوبت زیادی به پوست می دهد.
 • بهترین مارک اسکراب صورت نیوآ – Nivea
  2
     نیوآ – Nivea
  20%
  رای دهید
  اسکراب ویساژ نیوآ، دارای دانه های اکتیو است تا به لایه برداری سریعتر و بهتر پوست کمک کند. این اسکراب برای پوست های نرمال تا مختلط مناسب است، دارای ویتامین E و عصاره نیلوفر آبی بوده و پوست شما را پاک می کند. اگر پوست چرب تا مختلطی دارید، رو و اطراف بینی شما چرب و دانه دانه است، این اسکراب به تعدیل چربی پوست شما کمک کرده و آن را سفید و پاک می کند. چرا که چربی ها باعث ایجاد جوش های سر سیاه شده یا روزنه های پوستتان را با آلودگی پر می کند. این اسکراب سلول های مرده را با ملایمت از بین برده و پوستتان را شفاف می کند.
 • بهترین مارک اسکراب صورت فیلاسوفی د میکرو دلیوری – philosophy micro delivery
  3
     فیلاسوفی د میکرو دلیوری – philosophy micro delivery
  10%
  رای دهید
  این اسکراب سه گانه از بهترین اسکراب های موجود در تمام دنیا است. اسکراب فیلاسوفی نه تنها خستگی پوست را رفع می کند بلکه آن را روش کرده، خطوط و تیرگی های پوست را ترمیم کرده و پوست را پاکسازی می کند. این اسکراب پوست را درخشنده کرد و به آن لطافت می بخشد. بعد از استفاده از آن باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید تا تاثیر آن ماندگار شود. این اسکراب را هفته ای دو بار روی پوست تمیز صورت برای 2 الی 3 دقیقه ماساژ داده و سپس با آب ولرم بشویید.
 • بهترین مارک اسکراب صورت میس ادن – Miss Eden
  4
     میس ادن – Miss Eden
  9%
  رای دهید
  اسکراب میس ادن محصول فرانسه است که باید هفته ای 2 الی 3 مرتبه استفاده شده و بعد 3 دقیقه شسته شود. روغن آرگان یکی از اسکراب های میس است که دارای آنتی اکسیدان بوده و پوست را تغذیه می کند. روفن آرگان دارای مرطوب کنندگی می باشد و کلاژن سازی پوست را افزایش می دهد در نتیجه در اپیدرم پوست تاثیر داشته و صورت شما کشیده می شود یا اصطلاحا لیفت می شود. روغن آرگان نه تنها از پوست شما محافظت می کند که یک ترمیم کننده قوی نیز می باشد. این اسکراب جوش های سر سیاه را از بین برده و روشن کننده پوست نیز می باشد.
 • بهترین مارک اسکراب صورت هالیوود – Hollywood
  5
     هالیوود – Hollywood
  7%
  رای دهید
  اسکراب توت هالیوود به روشن شدن و سفید کنندگی صورت شما کمک می کند. این اسکراب حاوی انواع توت ها می باشد که شامل توت فرنگی، تمشک و کرن بری می شود. انواع پوست های خشک تا چرب می توانند از این اسکراب استفاده کنند و لایه های مرده و خشن پوست آن ها، به تدریج ترمیم پیدا خواهد کرد. این اسکراب کمک می کند تا سلول های پوست به سرعت رشد پیدا کرده و ویتامین و مواد مغذی پوست تامین شود. اسکراب هالیوود محصول کشور آمریکا است و بهتر از آن پس از حمام استفاده کنید تا صورت شما تمیز باشد
 • بهترین مارک اسکراب صورت والنسی – Valensey
  6
     والنسی – Valensey
  6%
  رای دهید
  اسکراب بادام والنسی برای درمان پوست های چرب بسیار مناسب است. این اسکراب دارای عصاره بادام و ویتامین E بوده، در نتیجه به تعدیل چربی صورت کمک می کند. افرادی که پوست های چربی داشته و می خواهند از جوش های ریز یا زیر پوستی ه ناشی از چربی پوست هست رها شوند، یا منافذ پوستشان بسیار باز است می توانند از این اسکراب استفاده کنند. اسکراب والنسی با دانه های ریز شن دریای سلول های مرده پوست را از بین برده و موجب شفافیت و شادابی پوست شما می شود. این اسکراب اط مرطوب کننده ی قوی ای نیز برخوردار است.
 • بهترین مارک اسکراب صورت بابی براون – Bobbi Brown
  7
     بابی براون – Bobbi Brown
  5%
  رای دهید
  اسکراب بابی براون را دانه های شنی تشکیل داده که همین دانه های سلول های مرده ی پوست شما را از بین می برد. این دانه ها پوست شما را روشن کرده و موجب نرم شدن و شفافیت آن می شود. اسکراب صورت بابی براون یکی از بهترین اسکراب های صورت است که از پوست شما لایه برداری کرده، خون زیر پوست را به جریان انداخته و همچین باعث کلاژن سازی پوست می شود که این امر، به لیفتینگ پوست شما کمک می کند. پس از استفاده از این اسکراب از ضد آفتاب استفاده کنید.
 • بهترین مارک اسکراب صورت کیل – Kiehl
  8
     کیل – Kiehl
  5%
  رای دهید
  اسکراب یا لایه بردار کیل، روشن کننده پوست بوده و به پاک کنندگی صورت کمک می کند. این اسکراب با تاثیر بالایی که دارد، قسمت هایی از پوست که تیره یا زبر و خشن شده را ترمیم کرده، منافذ پوست را به حداقل می رساند و چربی پوست را تعدیل می کند. اسکراب لایه بردار کیل سطح رطوبت پوست شما را نیز تنظیم کرده تا پوستی نرم و لطیف، صاف، شاداب و تمیز داشته باشید. این اسکراب بدون رنگ و بو بوده و بهتر است شب ها قبل از خواب استفاده شود، به این صورت که صورت خود را تمیز با آی گرم بشویید و بعد اسکراب کیل را 3 دقیقه رو پوست به صورت دورانی ماساژ داده، سپس آن را بشویید.
 • بهترین مارک اسکراب صورت اوریف لیم – Oriflame
  9
     اوریف لیم – Oriflame
  5%
  رای دهید
  اسکراب تمشک اوریف لیم آلودگی های پوست را پاک کرده و صورت را روشن و شفاف می کند. این اسکراب یا لایه بردار، سرشار از ویتامین های C,B و E می باشد که مغذی پوست است. با اسکراب تمشک سلول های مرده ی پوست از بین رفته، قسمت های زبر پوست لطیف شده و تیرگی های پوست از بین می روند. این اسکراب برای پوست های نرمال مناسب بوده و آبرسانی نیز دارد. برای استفاده از آن یا صورت خود را بشویید، یا پس از استحمام استفاده کنید.
 • بهترین مارک اسکراب صورت کاپریس – Caprice
  10
     کاپریس – Caprice
  3%
  رای دهید
  اسکراب صورت سافت گماژ کاپریس مخصوص پوست ها نرمال تا مختلط است، و حاوی دانه های جوجوبا می باشد. این دانه کمک به از بین بردن سلول های مرده کرده و آن قسمت ها را ترمیم می کند. این اسکراب دارای روغن جوجوبا و آووکادو است که مرطوب کننده و تسکین دهنده پوست است. این اسکراب را باید روی پوست خشک و کاملا تمیز بهه صورت دورانی ماساژ دهید و بعد از 2الی 3 دقیقه، آن را بشویید. افرادی که پوست های مختلط تا چرب دارند باید از این اسکراب دو بار در هفته و پوست های خشم تا نرمال، یکبار در هفته از آن استفاده کنند.
11