بهترین مارک ریمل

ارسال شده توسط

ریمل یکی از مهم ترین و بهترین لوازم آرایشی خانم هاست، زیبایی چشم ها تاثیر فوق العاده ای بر زیبایی چهره شما دارد و انتخاب بهترین و با کیفیت ترین مارک ریمل مسئله ای است که همه ی خانم های جوان به آن توجه می کنند، همیشه بهترین راه برای داشتن بهترین انتخاب، استفاده از تجربه ی دیگران است. از میان انواع ریمل ها، ده مارک زیر توسط خانم هایی که از آن ها استفاده کرده اند به عنوان بهترین مارک ریمل  انتخاب شده است که بدون شک استفاده از آن ها جذابیت ویژه ای به چشمان شما می بخشد.
آیا شما تا به حال از این ریمل ها استفاده کرده اید؟ به نظر شما کدام یک از مارک های زیر بهتر هستند؟ بهترین را به بقیه معرفی کنید.


 • بهترین مارک ریمل لانکوم – LANCOME
  1
     لانکوم – LANCOME
  27%
  رای دهید
  از شناخته ترین و بهترین مارک های ریمل می باشد که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد،ریمل حجم دهنده Hypnose لانکوم با قلم مو های نرم و انعطاف پذیر، محبوب ترین و پرفروشترین ریمل حجم دهنده در دنیا است.
 • بهترین مارک ریمل اورآل – L’oreal
  2
     اورآل – L’oreal
  15%
  رای دهید
  مارکی که نیاز به معرفی ندارد! و همیشه جزو اولین پیشنهادهایی است که به شما داده می شود این ریمل مژه های بلند و تیره ای به شما هدیه می دهد.
 • بهترین مارک ریمل میبلین – Maybelline
  3
     میبلین – Maybelline
  11%
  رای دهید
  اگر همیشه از ریمل استفاده می کنید حتما نام میبلین را شنیده اید، بعضی از انواع این مارک دارای کلاژن می باشند که باعث حجیم شدن و تقویت و ترمیم مژه های شما خواهد شد، ریمل زرد آن جزو ریمل ها برتر است اما خرید هر مدلی از این ریمل شما را راضی می کند.
 • بهترین مارک ریمل مکس فاکتور – Max Factor
  4
     مکس فاکتور – Max Factor
  10%
  رای دهید
  مژه های مخملی سیاه سیاه! این چیزی است که مکس فاکتور با قیمتی مناسب به شما هدیه می دهد.
 • بهترین مارک ریمل دیور – Dior
  5
     دیور – Dior
  6%
  رای دهید
  ریمل دیور یکی از مارک هایی است که حرف اول را در ریمل میزند مدل دیورشو black out فوق حجم دهنده است ایده آل ترین چیزی که از یک ریمل حجم دهنده انتظار دارید را در این مدل از دیور می بینید، ریمل های رنگی دیور نیز برای خانم هایی با سلیقه خاص مناسب است.
 • بهترین مارک ریمل اسنس - Essence
  6
     اسنس - Essence
  6%
  رای دهید
  این برند ساخت کشور آلمان می باشد و دارای انواع مختلفی از ریمل های حجم دهنده، بلند کننده با کیفیت خوب می باشد.
 • بهترین مارک ریمل بورژوآ – Bourjois
  7
     بورژوآ – Bourjois
  6%
  رای دهید
  مارکی که با یک جست و جو می توان متوجه شد که اکثر افرادی که از آن استفاده کرده اند راضی هستند، این ریمل ساخت کشور فرانسه است و ریمل های خیلی سیاه آن معروف است.
 • بهترین مارک ریمل رولون – Revlon
  8
     رولون – Revlon
  5%
  رای دهید
  یکی از برندهای مطرح و بی نظیری است که در کیف اکثر خانم های مشهور در هرجای دنیا پیدا می شود... فرمول خاص این ریمل به کمک طراحی برس گرد مژه ها را حجیم و چند برابر کرده و هیچ ضرری به چشم ها نمی رساند، مدل سه بعدی رولون طرفداران زیادی دارد.
 • بهترین مارک ریمل بیو – Beyu
  9
     بیو – Beyu
  5%
  رای دهید
  برندی نام آشنا که ریمل های حجم دهنده ی متنوعی دارد.
 • بهترین مارک ریمل مای – My
  10
     مای – My
  5%
  رای دهید
  از ریمل های ساخت ایران است که به نسبت قیمتش کیفیت فوق العاده ای دارد، و با طراحی برس استثنایی مژه ها را بلند و پرپشت نشان می دهد.
11