بهترین مارک فر کننده مو

ارسال شده توسط

بهترین مارک فر کننده مو را می شناسید؟

دستگاه های فر کننده موی بسیاری در دنیا وجود دارد که از قیمت های زیادی نیز برخوردارند. اما اگر ما نیاز و استفاده خود را از این دستگاه های بشناسیم، بسادگی می توانیم با قیمتی پایین، یک فر کننده عالی داشته باشیم. از ویژگی های مهم دستگاه های فر کننده مو درجه حرارت آن هاست که هر چه این درجه بالاتر باشد، اثر بخشی آن و همینطور ماندگاری فر روی موها بیشتر است. چهار مورد از ویژگی های مهمی که دستگاه های فر کننده مو باید داشته باشند به این ترتیب است: آیا دمای آن به اندازه کافی برای فر کردن مو بالا است؟ آیا اندازه مخزن آن مطابق با نوع فری است که شما دوست دارید؟ (مخزن کوچکتر، فرهای ریزتری ایجاد می کند) آیا استفاده از آن و در دست گرفتن آن راحت است؟ آیا کیفیت آن بقدری خوب است که فرهای ماندگاری ایجاد کند؟
تاپ لیست در این پست ده مورد از بهترین مارک فر کننده مو را که در ایران موجود باشد به شما معرفی می کند.
اگر شما هم موی فر دوست دارید، به فرکننده محبوب خود رای دهید


 • بهترین مارک فر کننده مو کونیر اینفینیت پرو مدل Curl Secret
  1
     کونیر اینفینیت پرو مدل Curl Secret
  21%
  رای دهید
  کُنیر یک شرکت خصوصی آمریکایی است که در زمینه فروش محصولات آرایشی بهداشتی و لوازم خانگی فعالیت دارد. این شرکت در سال 1959 راه اندازی شد. این شرکت با فر کننده های مو و اتوی مو خود معروف شد. این فر کننده سرامیکی از وز شدن و آسیب دیدن مو جلوگیری می کند. تا 400 درجه فارنهایت گرم می شود تا موهای شما را بسیار فر کرده و دوام آن زیاد باشد. طول عمر موتور آن زیاد است و سنسورهای ضد حساسیت دارند. دستگاه فر کننده موی کنر پرو، دارای 2 درجه حرارت . 3 تایمر می باشد.
 • بهترین مارک فر کننده مو مک استایلر مدل 3380
  2
     مک استایلر مدل 3380
  20%
  رای دهید
  این دستگاه فر کننده مک استایلر دارای نمایشگر ال سی دی است و وضعیت حرارات را نشان می دهد. از ویزگی های جالب آن داشتن مخزن آب یا کراتین است تا موهای شما را نرم، بدون وز و براق کند. دستگاه مک استایلر دارای دو درجه تنظیم دما است اما برای نوع فر دلخواه شما 3 حالت دارد که بسته به سلیقه خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این دستگاه همچنین دارای گردش اتوماتیک به سمت راست و چپ است و دیگر نیازی نیست شما موهای خود را بپیچید.
 • بهترین مارک فر کننده مو رمینگتون مدل T-Studio Pearl
  3
     رمینگتون مدل T-Studio Pearl
  13%
  رای دهید
  رمینگتون از شرکت های بسیار معروف در زمینه تولید محصولات شخصی مانند محصولات مو، ریش تراش و غیره می باشد. این شرکت در سال 1816 تاسیس شد و تا کنون از بهترین محصولات برقی زیبایی را ارائه کرده است. رمینگتون ت استودیو به حالت مخروطی شکل طراحی شده است. تا 410 درجه گرم شده و حرارت می‌ دهد و تا 30 ثانیه هر قسمت از موی شما را فر می کند. این دستگاه دارای یک دستکش است که هنگام فر کردن مو، دست های شما نسوزد. همچنین بعد از 60 دقیقه کار به طور خودکار خاموش می شود. از ویژگی های خوب این مدل، سرامیکی بودن آن است.
 • بهترین مارک فر کننده مو هات تولز مدل Spring Iron
  4
     هات تولز مدل Spring Iron
  9%
  رای دهید
  هات تولز از برندهایی است که در ایران به سختی پیدا می شود اما چون در زمینه محصولات فرکننده و حالت دهنده مو بسیار معروف است، نام آن را در لیست خود آورده ایم. دستگاه فر کننده هات تولز مدل اسپرینگ آیرن، بسته به نوعی فری که شما می خواهید، سایزهای متفاوتی دارد که با عدد از هم جدا می شوند. اینجا درباره 1110 توضیح می دهیم. این دستگاه تا 430 درجه فارنهایت حرارت می دهد و 10 درجه حرارت مختلف دارد. از دیگر ویژگی های این دستگاه این است که با تمام جنس های مو سازگاری دارد.
 • بهترین مارک فر کننده مو پروویو مدل PW-4120
  5
     پروویو مدل PW-4120
  8%
  رای دهید
  این دستگاه که دارای صفحه نمایش دیجیتال است در دسته فرکننده های چرخشی قرار می گیرد. شما موهای خود را بصورت دسته دسته داخل مخزن قرار می دهید، موهای شما دور میله ای داغ جمع شده و شروع به چرخیدن می کند. یک تایمر نیز دارد که با تنظیم آن صدای بیپ پایان می دهد و از آسیب دیدن موهای شما جلوگیری می کند. این دستگاه دارای 3 دمای مختلف است مه بسته به نوع موی شما و مدل فری که دوست دارید باید یکی از آن ها را انتخاب کنید. با این دستگاه مشکل افرادی که موهای کوتاهی دارند نیز حل می شود و به راحتی می توانند موهای خود را فرکنند.
 • بهترین مارک فر کننده مو پروویو مدل PW-4115
  6
     پروویو مدل PW-4115
  7%
  رای دهید
  پروویو یک شرکت تایوانی است فرکننده موی پروویو دارای 3 مخزن حرارتی است که در 3 سایز کوچک، متوسط و بزرگ هستند. هر یک ازین سری های یا مخازن سرامیکی هستند و یک گیره دارند. سرامیکی بودن این مخازن باعث می شود تا حرارت به یک اندازه در سطح مو پخش شده و در نتیجه همه جا به یک اندازه فر خواهد شد. این دستگاه دارای دکمه چرخش به سمت چپ و راست است. دمای این دستگاه تا 200 درجه گرم می شود و انتخاب خوبی برای افرادیست که موهای بسیار صاف و لختی دارند.
 • بهترین مارک فر کننده مو فيليپس مدل HP8619
  7
     فيليپس مدل HP8619
  5%
  رای دهید
  فیلیپس، از بزرگترین شرکت های تولید لوازم الکترونیکی، هلندی است که در سال 1891 تاسیس شده است. فرکننده موی فیلیپس از آن دستگاه هایی است که آرایشگران از آن بسیار استفاده می کنند. این دستگاه تا 45 ثانیه در 200 درجه گرم می شود و اگر از آن استفاده نکنید بعد از 60 دقیقه بطور خودکار خاموش خواهد شد. سری دستگاه فر کننده ی فیلیپس مخروطی هست تا موهای شما بطور طبیعی و از کوچک به بزرگ فر شود.
 • بهترین مارک فر کننده مو بابیلیس پرو مدل Nano Titanium
  8
     بابیلیس پرو مدل Nano Titanium
  5%
  رای دهید
  بسیاری از افراد در ایران فر کننده را با نام «بابی لیس» می دانند، از همینجا معروفیت و محبوبیت این برند میان مردم مشخص می شود. بیشتر افرادی که روی فرش قرمزها با موی فر دیده می شوند از این دستگاه استفاده کرده اند چرا که موهای نرم و صاف را به آسانی فر می کند. این مدل با گیره ای که دارد باعث شده موهای شما به سادگی پیچیده شده و دوام فر بالایی نیز داشته باشد. این مدل از فر کننده بابی لیس تا 450 درجه گرم می شود اما به موهای شما نمی چسبد.
 • بهترین مارک فر کننده مو رولون مدل Perfect Heat
  9
     رولون مدل Perfect Heat
  4%
  رای دهید
  رولون یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید و پخش محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت شخصی فعالیت دارد. این شرکت در سال 1932 راه اندازی شد و تاکنون در زمینه فعالیت های خود، محبوبیت بسیاری داشته است. دستگاه فر کننده پرفکت هیت، سرامیکی است، در نتیجه از وز شدن و آسیب رسانی به موهای شما جلوگیری می‌ کند. رولون موهای شما را نرم و براق می کند و تا 30 ثانیه گرم می شود. این دستگاه از محافظ سیلیکون حرارت نیز برخوردار است. فر کننده ی موی رولون دارای یک دستکش نیز می باشد تا حین فر کردن مو، دست شما نسوزد.
 • بهترین مارک فر کننده مو رمینگتون مدل CI6219
  10
     رمینگتون مدل CI6219
  4%
  رای دهید
  رمینگتون از بهترین محصولات فر کننده را دارد. این دستگاه دارای شیارهای مختلف است تا اندازه فر موی شما بزرگتر یا به اصطلاح سیم تلفنی باشد. تجربه افرادی که از این دستگاه استفاده کرده اند نشان می دهد که نسبت به بقیه دستگاه ها دوام بسیار بالایی دارد و حتی اگر با موهای خود بخوابید بازهم فر آن باز نمی شود. در 30 ثانیه گرم می شود، سری خنک کننده دارد، استوانه آن سرامیکی است و تا 170 درجه گرم می شود. تنها نکته منفی درباره این دستگاه این است که تنها بخش پایینی موهای خود را می توانید با آن فر کنید.
11