بهترین مارک لنز

ارسال شده توسط

بهترین مارک لنز را می شناسید؟


لنز ها جز آن دسته از محصولاتی قرار دارند که استفاده از آن ها در دهه های اخیر بسیار رواج یافته است. لنز ها می توانند جنبه زیبایی داشته باشند یا در مواردی به جای عینک های طبی بر روی قرنیه چشمان شما قرار گیرند. قرنیه چشم بسیار حساس است و تنها قسمتی از بدن محسوب می شود که به طور مستقیم اکسیژن را از هوا می گیرد. بنابراین لنز خوب آن است که بتواند اکسیژن را به چشمان شما انتقال دهد. یکی دیگر از ویژگی های لنز خوب، جلوگیری از ورود اشعه های مضر UV است. موارد نظیر رطوبت رسانی نیز در انتخاب یک لنز خوب بسیار مهم می باشد که در استفاده از آن ها احساس خشکی به چشمان شما دست ندهد.
چشم ها جز حساس بدن ما می باشد که سلامت آن ها باید برای ما در ارجحیت بالایی قرار بگیرد بنابراین استفاده از هر محصول و برندی برای مصرف مناسب نمی باشد. باید در انتخاب لنز های خود، چه رنگی و چه طبی دقت کامل را به خرج داد. باید مارکی را انتخاب کرد که با وجود دادن جلوه ای زیبا و منحصر به فرد به شما، بتواند سلامت چشمان شما را تضمین کند و به آن ها آسیبی نرساند. پس با ما در معرفی بهترین مارک لنز همراه باشید.


 • بهترین مارک لنز اکیو ویو اویسس-Acuvue Oasys
  1
     اکیو ویو اویسس-Acuvue Oasys
  30%
  رای دهید
  لنز های Acuvue Oasys محصول شرکت \"جانسون اند جانسون\" آمریکا می باشد. این لنز برای چشم های خشک بسیار مناسب است، رطوبت رسانی آن بسیار عالی می باشد و ضخامت آن بسیار کم است. این لنز ها طوری طراحی شده اند که چشمان شما را در تمام روز مرطوب نگه دارند و بدین منظور، تکنولوژی Hydraclear Plus در آن ها تعبیه شده است. حتی در شرایطی که هوا خشک است، شما هرگز متوجه این نمی شوید که درون چشمان خود لنز گذاشته اید. این لنز می تواند تا 99% از اشعه UVB و 95% اشعه UVA-1 جلوگیری کند که این اعداد، در بازار بهترینند.
 • بهترین مارک لنز فوکوس دیلیز-Focus Dailies
  2
     فوکوس دیلیز-Focus Dailies
  15%
  رای دهید
  لنزهای Focus Dailies خانواده ای از لنزهای مختلف می باشند که برای حرکات طبیعی چشم نظیر پلک زدن طراحی شده اند. این لنز ها تا حد بسیار خوب و قابل قبولی، به چشمان شما رطوبت رسانی می کنند. لنز های Focus Dailies تنها لنزهای موجود در بازار هستند که از تکنولوژی LightStream بهره می برند. این تکنولوژی موجب می شود تا دید شما به طرز خارق العاده ای شفاف باشد و همچنین لبه لنز را بر روی چشمان خود حس نکنید. استفاده از این لنزها بسیار ساده و راحت است و برای مصارف روزانه، گزینه مناسبی می باشد.
 • بهترین مارک لنز بیوترو-Biotrue
  3
     بیوترو-Biotrue
  11%
  رای دهید
  لنز Biotrue محصول شرکت بوش اند لومب می باشد. سلامت شما برای این شرکت در ارجحیت قرار دارد. این لنز ها می توانند تا 93 در صد اکسیژن را به چشمان شما انتقال دهند. شما با استفاده از این لنزها، هرگز احساس خشکی بر روی چشمان خود نخواهید داشت. این لنز ها می توانند تا 16 ساعت این رطوبت را برای چشمان شما حفظ کنند. این لنز می تواند به شما دید واضحی دهد و با استفاده از آن ها دچار تاری دید نخواهید شد. استفاده از این لنز ها در شرایطی که نور کم است، بسیار مناسب است. حتی افراد مسن نیز می توانند از این لنزها استفاده نمایند.
 • بهترین مارک لنز بیوفینیتی-Biofinity
  4
     بیوفینیتی-Biofinity
  9%
  رای دهید
  لنز Biofinity جز آن دسته از محصولاتی است که افراد بسیاری از مصرف آن ها راضی بوده اند. این لنز ها به طور طبیعی به چشمان شما رطوبت رسانی می کنند. بنابراین نیازی ندارید تا در طول روز از قطره چشم استفاده نمایید. لنز های Biofinity بسیار نرم هستند و به شما پوششی راحت می دهند، طوری که اصلا متوجه وجود لنز در چشمان خود نمی شوید. استفاده از این لنزها برای مصارف طولانی مدت، نظیر یک روز طولانی، بسیار مناسب است. به لطف تکنولوژی منحصر به فرد Aquaform، این لنز ها تا حد بسیار بالایی موجب انتقال اکسیژن به چشمان شما می شوند.
 • بهترین مارک لنز اکیو ویو اویسس آستیگمات-Acuvue Oasys for Astigmatism
  5
     اکیو ویو اویسس آستیگمات-Acuvue Oasys for Astigmatism
  6%
  رای دهید
  این لنز نیز محصول شرکت \"جانسون اند جانسون\" آمریکا می باشد اما این مارک به طور خاص برای چشمان آستیگمات طراحی شده است. این لنز ها به شما تجربه ای از راحتی و دید واضح می دهند. این محصول طوری طراحی شده اند تا با حرکت طبیعی چشم و پلک زدن، در چشمان شما جابجا نشوند و ثابت بمانند. این لنز ها برای استفاده در طول روز و به مدت طولانی، بسیار مناسب هستند و حتی افرادی که زندگی فعالی دارند بسیار مناسب است. حتی در شرایطی که آب و هوا خشک است، هرگز متوجه وجود لنز در چشمان خود نمی شوید، زیرا رطوبت این لنزها تا حد بسیار مناسبی بالا می باشد.
 • بهترین مارک لنز آویرا-Avaira
  6
     آویرا-Avaira
  5%
  رای دهید
  این لنزها محصول شرکت کوپرویژن انگلستان می باشد. با استفاده از این محصول، شما در طول روز بسیار راحت خواهید بود. فرقی نمی کند چشمانی دوربین یا نزدیک بین دارید، این لنز ها برای استفاده در طول روز بسیار مناسب است. جنس این لنز ها از سیلیکون هیدروژل می باشد و بنابراین می توانند به سادگی از اشعه های UV جلوگیری کنند. این لنز به گونه ای طراحی شده است که سلامت چشمان شما حفظ شوند. این لنز ها به طور طبیعی رطوبت چشمان شما را حفط می کنند و تا زمانی که از آن ها استفاده می کنید، نیازی به استفاده از قطره چشم نیست.
 • بهترین مارک لنز ایر آپتیکس نایت اند دی آکوا-Air Optix Night & Day Aqua
  7
     ایر آپتیکس نایت اند دی آکوا-Air Optix Night & Day Aqua
  5%
  رای دهید
  محصول Air Optix Night & Day Aqua تنها لنز موجود در بازار است که می تواند مدعی بیشترین میزان اکسیژن رسانی در میان دیگر برند ها باشد. این بدان معناست که شما حتی می توانید با این لنزها خواب کوتاهی داشته باشید یا حتی می توانید در مدت طولانی با آنها بخوابید و استراحت داشته باشید و خیالتان راحت باشد که اتفاق خاصی نخواهد افتاد. حتی این امر ثابت شده است که این لنز ها تا 30 روز استفاده مداوم، برای شما دوام خواهند آورد. این لنز ها برای شما دید واضح و روشنی فراهم می کنند و از مصرف آن ها پشیمان نخواهید شد.
 • بهترین مارک لنز ایر اوپتیکس والتی فوکال-Air Optix Multifocal
  8
     ایر اوپتیکس والتی فوکال-Air Optix Multifocal
  4%
  رای دهید
  یکی دیگر از لنزهای خوب موجود در بازار جهانی، لنز Air Optix Multifocal می باشد. چه در حال مطالعه، رانندگی یا کار با کامپیوتر باشید، شما می توانید ب استفاده از این لنزها دید روشن و واضحی داشته باشید و از لحظات خود لذت ببرید. وجود تکنولوژی TriComfort موجب گشته تا چشمان شما به راحتی اکسیژن را دریافت و تنفس کنند. همچنین این تکنولوژی به شما قابلیت داشتن رطوبت قابل قبولی را در چشمان شما می دهد. این لنز برای تغییر فاصله های کانونی، از نزدیک به دور و برعکس، بسیار مناسب است.
 • بهترین مارک لنز وان دی آکیو ویو-Day-1 Acuvue
  9
     وان دی آکیو ویو-Day-1 Acuvue
  4%
  رای دهید
  این مارک یکی از سالمترین لنز های موجود در بازار می باشند. استفاده از آن ها بسیار آسان است و با استفاده از آن ها احساس راحتی خواهید داشت. این لنز ها برای افرادی که به دنبال محصولی هستند تا به طور روزانه بشود از آن ها استفاده کرد، بسیار مناسب است. این لنز ها حساسیت زا نیستند و می توانید بدون نگرانی از آن ها استفاده کنید. این لنزها پوشش بسیار نرمی دارند. مهم نیست در طول روز چند بار پلک می زنید، این لنز ها در چشمان شما ثابت باقی خواهند ماند.
 • بهترین مارک لنز فرش لوک کالر بلندز-Freshlook Colorblends
  10
     فرش لوک کالر بلندز-Freshlook Colorblends
  4%
  رای دهید
  نام این برند ممکن است برای بسیاری از افرادی که به طور روزانه از لنز استفاده می کنند، آشنا باشد. لنز رنگی فرش لوک محصول شرکت \"سیباویژن\" آمریکا می باشد. این لنز ها تا حد بسیار خوبی به چشمان شما اکسیژن رسانی می کنند. سلامت چشمان شما با استفاده از این لنز ها تضمین می شود. اگر به دنبال رنگ های بی نظیر لنز در چشمان خود هستید، فرش لوک می تواند در این میان یکی از بهترین ها باشد. این لنز ها بسیار با کیفیت هستند و دید واضحی برای شما ایجاد می کنند.
11