بهترین مارک مام مردانه

ارسال شده توسط

بهترین مارک مام مردانه چیست؟


دئودورانت ها برای پیشگیری از ایجاد بوی بد روی نواحی گرم بدن پیشگیری کرده و تولید عرق را کاهش می دهد. معمولا عرق در ناحیه زیر بغل بیشتر است چرا که آن قسمت جزء گرمترین نواحی بدن است، اما برخی دیگر از عرق ها ناشی از استرس یا فعالیت هستند که در آن صورت ممکن است صورت یا قسمت های دیگری از بدن شما نیز عرق کند. شرکت مام «MUM» اولین شرکتی بود که در قرن ۱۹ دئودورانت تولید کرد و به همین علت دئودورانت ها به مام معروف هستند، در غیر این صورت نام درست آن ها ضد تعریق یا همان دئودورانت است. دئودورانت ها و ضد تعریق ها در اشکال مختلفی وجود دارند که اسپری، کرم، رول آن، جامد و ژل نمونه های آن ها هستند و شما بسته به سلیقه خود می توانید یکی را انتخاب کنید.
دئودورانت ها و ضد تعریق ها با هم تفاوت هایی دارند، به این صورت که دئودورانت باکتری های سطح پوست که موجب ایجاد بوی بد می شوند را از بین می برد اما ضد تعریق ها منافذ غدد عرق را مسدود می کنند و جلوی عرق کردن را می گیرند. تاپ لیست در این پست به معرفی اصطلاحا بهترین مام های مردانه پرداخته که مشمول از دئودورانت ها و ضد تعریق ها می باشد. با ما همراه باشید و به مارک محبوب خود امتیاز دهید.


 • بهترین مارک مام مردانه کلینیک – Clinique
  1
     کلینیک – Clinique
  22%
  رای دهید
  دئودورانت رولیِ ضد تعریق کلینیک دوام بالایی در برابر بو و مرطوب شدن پوست دارد. این مام با فرمولاسیون بسیار قوی خود، زود خشک می شود و حالت چسبندگی به پوست شما نمی دهد. استعمال این مام ساده بوده و رول آن به راحتی روی پوست شما حرکت می دهد، حس تازگی به پوست شما داده و جای لک باقی نمی گذارد. این مام برای انواع پوست ها مناسب است. بهتر است این دئودورانت را روزانه یک مرتبه، پیش از پوشیدن لباس و بعد از استحمام استفاده کنید.
 • بهترین مارک مام مردانه اکس – AXE
  2
     اکس – AXE
  12%
  رای دهید
  همانطور که از عکس آن پیداست دئودورانت اکس تا 24 ساعت در برابر رطوبت پوست و بوی بد محافظت می کند. با استفاده از این مام به راحتی و آرامش در روزهای گرم تابستانی بیرون رفته و بوی خوبی خواهید داد. این مام دارای رایحه ترنج همراه با رزماری و چوب سدر می باشد که با استفاده از آن نه تنها تعریق نخواهید داشت، بلکه عطر خوبی خواهید داد. روزانه یکبار این مام را روی بدن تمیز و خشک خود استعمال کنید، کمی صبر کرده و سپس لباس خود را بپوشید.
 • بهترین مارک مام مردانه داو – Dove
  3
     داو – Dove
  12%
  رای دهید
  مام ضد تعریق داو دارای تاثیر 48 ساعته می باشد، ضد حساسیت بوده و پوست را شاداب می کند. این دئودورانت دارای رایحه قوی بوده و برای افرادی مناسب است که از بوی بد بدن فراری هستند. مام داو با فرمولاسیون و ترکیبات خاصی طراحی شده تا حساسیت ایجاد نکند. این مام دارای رطوبت دهی قابل جذبی به پوست بوده تا بعد از استفاده از آن دچار خارش نشوید و پوست شما حس تازگی داشته باشد، همچنین پوست را تیره نمی کنند. مام های داو از بوی بد بدن کاملا جلوگیری می کنند و رد آن ها نیز روی لباس با قی نخواهد ماند.
 • بهترین مارک مام مردانه ژیلت – Gillette
  4
     ژیلت – Gillette
  11%
  رای دهید
  ژیلت از برندهای بسیار خوب در زمینه وسایل بهداشتی برای آقایان است. هر کسی که از این دئودورانت ضد تعریق صابونی استفاده کرده می داند که کاملا جلوی تعریق را گرفته و به پوست حس تازگی می دهد. این دئودورانت جلوی انواع تعریق که بر اثر فعالیت زیاد، گرما و استرس ایجاد شدن را می گیرد. یک بار استفاده از آن باعث می شود 48 ساعت بوی تمیزی داده و عرق نکنید. در این مام از ترکیبات نرم کننده ای استفاده شده که از حساسیت، خشکی، ترگی و خارش پوست جلوگیری می کند.
 • بهترین مارک مام مردانه دیگری – Degree
  5
     دیگری – Degree
  8%
  رای دهید
  همانطور که از نام این مدل از دئودورانت ضد تعریق دیگری پیداست (cool comfort)، به پوست شما حس خنکی و آرامش می دهد. این دئودورانت از تعریق و بوی بد بدن جلوگیری می کند و استفاده از آلوئه ورا و مرکبات در ترکیبات آن باعث می شود آقایان در طول روز احساس تازگی و طراوت داشته باشند. این ترکیبات کمک می کنند دمای بدن شما بالا نرود و تا 24 ساعت از پوست شما حفاظت می کنند. دئودورانت دیگری در 6 رایحه موجود بوده که بسته به سلیقه خود یک نوع از آن را استفاده خواهید کرد. این دئودورانت برای پوست های حساس مناسب است.
 • بهترین مارک مام مردانه جک بلک - Jack Black
  6
     جک بلک - Jack Black
  7%
  رای دهید
  این دئودورانت از پوست شما حفاظت کرده و جلوی تعریق و بوی بد را می گیرد. استفاده از فرمولاسیون قوی و ترکیبات مناسب در این دئودورانت باعث شده تحریک پذیری پوست کاهش یابد و آسیبی به پوست فرد نرسد. آقایانی که از دئودورانت استفاده کرده اند می دانند که بعد از استعمال آن هیچ اثری از آن روی پوست یا لباس باقی نخواهد ماند و حس چسبندگی نیز به شما دست نمی دهد. علاوه بر موارد ذکر شده، این مدل از دئودورانت جک بلک بدون رنگ و ضد حساسیت نیز می باشد.
 • بهترین مارک مام مردانه اسپید استیک - Speed Stick
  7
     اسپید استیک - Speed Stick
  6%
  رای دهید
  مام ها و دئودارنت های اسپید استیک همگی از کیفیت بالایی برخورداند که در ایران نیز طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده اند. این مدل از ضد تعریق اسپید استیک ژل بوده، تا 48 ساعت از پوست شما حفاظت می کند، به سرعت روی پوست خشک می شود و به پوست حس خنک شدن می دهد. در این مام ضد تعریق از آلومینیوم، گلیسین و آّب استفاده شده است، درصد الکل آن کم بوده و معطر می باشد. اسپید استیک ضد حساسیت می باشد و پوست را دچار خشکی و خارش نمی کند.
 • بهترین مارک مام مردانه اولد اسپایس – Old Spice
  8
     اولد اسپایس – Old Spice
  6%
  رای دهید
  مام ضد تعریق اولد اسپایس یکی از بهترین برندهای مام در تمام جهان است که طرفداران بسیاری را نیز به خود جذب کرده. با استفاده از این مام پوست بدن شما بسیار بانشاط خواهد شد. در این مام از بوهای گرمسیری و رایحه عصاره خرما استفاده شده است تا طراوت و تازگی به شما بدهد. رایحه ان شما را یاد درختان نخل و نور آفتاب می اندازد. ماندگاری مام اولد اسپایس بسیار بالاست و اگر روزانه یک بار روی پوست تمیز خود از آن استفاده کنید، تا 24 ساعت عرق نکرده و بوی خوبی خواهید داد.
 • بهترین مارک مام مردانه لوکیتان - l\'occitane
  9
     لوکیتان - l\'occitane
  6%
  رای دهید
  دئودورانت لوکیتان فاقد الکل بوده، پوست شما را خشک نمی کند و حساسیت زا نیست. این دئودورانت به پوست شما حس خنک شدن می دهد. لوکیتان سرشار از عطر وانیل است و رایحه بسیار آرامی دارد. به سرعت به پوست شما جذب می شود در نتیجه حالت چسبندگی روی پوست ایجاد نکرده و رد آن روی لباس یا بدن شما نمی ماند. دوام طولانی مدتی داشته و یک بار استفاده از آن پس از استحمام، تا یک شبانه روز از تعریق و بوی بد بدن جلوگیری می کند.
 • بهترین مارک مام مردانه جیو – GIO
  10
     جیو – GIO
  6%
  رای دهید
  جورجیو آرمانی دارای عطرهای بسیار خوشبو و معروفی است. این شرکت به تولید محصولات بهداشتی نیز پرداخته و مام های آن بسیار معروف و خوشبو هستند. این محصول را می توانید در هر شرایط و مراسمی استفاده کنید و مطمئن باشید که نه تنها بوی بد تعریق نخواهید داشت، بلکه بدن شما عطر خوشی داشته باشد. این مام مردانه، به پوست شما نشاط و تازگی بخشیده، شما را خوشبو می کند و تا 24 ساعت جلوی تعریق به هر علتی را می گیرد.
11