بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی

ارسال شده توسط

بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی از نظر شما کدام است ؟

چند بار در روز دست خود را می شویید ؟ از صابون استفاده می کنید یا مایع دستشویی ؟ ایرانی یا خارجی ؟ آیا از مایعی که استفاده می کنید راضی هستید ؟ همانطور که می دانید میکروب ها با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند ،و برای از بین بردن آنها باید حتما از آب و ماده شوینده خوب و استاندارد استفاده کرد . می گویند نیاز مادر اختراع است . در واقع صابون ها هیچ‌گاه کشف نشدند ، بلکه بتدریج از مواد خام قلیایی و چربی‌ها بدست آمدند .

تا همین چند سال پیش اکثریت جامعه از صابون برای شست و شوی دست و صورت خود استفاده می کردند . البته هنوز هم برای شست و شوی صورت صابون ها کاربرد دارند اما برای شست و شوی دست صابون های جامد رفته رفته جای خود را به صابون های مایع دادند و مایع های شست و شوی دست به وجود آمدند . مایع دستشویی به علت حذف صابون های جامد، محبوبیت و مصرف زیادی پیدا کرد چراکه صابون ها اغلب مصرف عمومی داشتند و تمام افراد یک خانواده به علاوه ی مهمان ها ، از همان صابون برای شست و شوی دست هاشان استفاده می کردند و این از ایرادهای صابون بود . اما امروزه مایع های دست شویی آسایش خاطری به ارمغان آورده است که همگان به راحتی می توانند بدون انتقال میکروب به یکدیگر از آن استفاده کنند. در ادامه با تاپ لیست همراه باشید.


 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Siv - سیو
  1
     Siv - سیو
  29%
  رای دهید
  مایع دستشویی سیو تولید شرکت پاکسان می باشد که یکی از محبوب ترین و مرغوب ترین مایع های دستشویی ایرانی می باشد. این مایع ها حاوی مواد شوینده ملایم و درصد بالای گلیسیرین هستند که پوست را نرم و لطیف کننده می کنند و با هر پوستی سازگاری دارند . نکته مهم دراین مایع دستشویی غلظت و پاک کنندگی بسیار بالای آن می باشد.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Active - اکتیو
  2
     Active - اکتیو
  18%
  رای دهید
  مایع دستشویی اکتیو تولید شرکت گلرنگ می باشد . این مایع ها دارای عطرو رایحه ای فوق العاده هستند . گلیسیرین موجود در این مایع ها باعث نرم شدن دست ها شده است و با انواع پوست سازگار می باشند. از دیگر محصولات گلرنگ با نام تجاری اکتیو می توان به مایع های ظرفشویی نیز اشاره کرد . قدرت پاک کنندگی بالا از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Ave – اوه
  3
     Ave – اوه
  13%
  رای دهید
  در طراحی فرمولاسیون مایع های دستشویی اوه از ماده ای با خصوصیت نرم کنندگی پوست استفاده شده است. مکانیسم به کار رفته در این فرمولاسیون بدین صورت است که رطوبت پوست را حفظ می کند و در فصل های سرد سال خشکی و التهاب پوست اتفاق نمی افتد .این مایع برای استفاده کودکان که پوست حساس تری دارند نیز مناسب می باشد.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Golrang - گلرنگ
  4
     Golrang - گلرنگ
  11%
  رای دهید
  گلرنگ که نامی آشنا در زمینه تولید محصولات بهداشتی می باشد یکی دیگر از برندهای برتر این لیست می باشد که کف فراوان تولید می کند و قدرت پاک کنندگی فوق العاده ای دارند .این مایع به واسطه PH طبیعی که داراست با هر نوع پوست سازگار می باشد . تنوع مدل و رایحه از دیگر ویژگی های این برند بنام می باشد.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Sehat – صحت
  5
     Sehat – صحت
  7%
  رای دهید
  مایع دستشویی صحت دست ها را از هرگونه چربی و میکروب و آلودگی می زداید و پوست دست را نرم و شاداب می سازد و به خاطر ph خنثی برای انواع پوست مناسب می باشد. این مایع دستشویی در رنگ ها و رایحه های گوناگون تولید و عرضه شده اند . از رایحه های این محصول می توان به لیمو ، آناناس ، طالبی و تمشک و ... اشاره کرد. عطر خوش این محصول برای کودکان هم جذابیت ایجاد کرده است.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Orchid – ارکید
  6
     Orchid – ارکید
  4%
  رای دهید
  مایع دستشویی این مارک همچون سایر محصولات آن از مرغوبیت خاصی برخوردار بوده و جوابگوی بسیاری از سلایق بوده است. بسته بندی مناسب ، رایحه و بوی خوش ، نرم کنندگی از ویژگی های حائز اهمیت این برند نامی می باشد . مایع های دستشویی ارکید با قدرت پاک کنندگی مناسب و کیفیتی عالی توانسته است رضایت مصرف کنندگان را جلب کند.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی ABC – آ.ب.ث
  7
     ABC – آ.ب.ث
  4%
  رای دهید
  مایع دستشویی «آ.ب.ث» با رایحه‌ی لاله یک مایع دستشویی حاوی گلیسیرین است که موجب نرم‌کنندگی پوست دست می‌شود. رایحه‌ی خوش این مایع هم می‌تواند از ویژگی‌های آن تلقی شود.سازگاری مایع های دستشویی آ.ب.ث باعث شده که پوست دست نرم بماند و خشکی بر اثر مواد شوینده به وجود نیاید. علاوه بر این رایحه ی خوش و متنوع باعث شده است که بیشتر مورد استقبال قرار بگیرد.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Rafooneh - رافونه
  8
     Rafooneh - رافونه
  4%
  رای دهید
  با توجه به اهمیت و پرتکراربودن دست شستن انتخاب مایع دستشویی مناسب انتخاب مهمی تلقی می‌شود.اینجاست که برند رافونه می تواند با قدرت تمیزکنندگی قوی و سازگاری با انواع پوست اطمینان خاطر را حاصل کند . این مایع دستشویی با بسته بندی و طراحی زیبا به همراه رایحه ی خوش آن بسته ی کاملی از یک انتخاب مطمئن می باشد.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Bas - بس
  9
     Bas - بس
  3%
  رای دهید
  مایع دستشویی بس علاوه بر قدرت تمیز کنندگی مناسب که عامل مهمی در کیفیت آن محسوب می شود با انواع پوست دست سازگار است و مصرف مداوم و روزانه آن در پوست دست خشکی و زبری ایجاد نمی کند.مایع های دستشویی بس با تنوع رایحه ی خوب توانسته اند در بازار رقابت بدرخشند.
 • بهترین مارک مایع دستشویی ایرانی Latifeh – لطیفه
  10
     Latifeh – لطیفه
  3%
  رای دهید
  مایع دستشویی لطیفه دارای PH تقریباً خنثی جهت حفظ PH طبیعی پوست می باشد و این یکی از برتری های این مایع می باشد .فرمولاسیون به کار رفته در تولید این محصول باعث حفظ رطوبت پوست شده و مانع از بروز خشکی و اگزما می شود. تنوع رنگ و اسانس و رایحه در مایع های دستشویی لطیفه به خوبی مشاهده می شود .
11