بهترین مارک پاک کننده های آرایشی

ارسال شده توسط

بهترین مارک پاک کننده های آرایشی را می شناسید؟
برای بسیاری از بانوان این موضوع بارها پیش آمده که از مهمانی، خسته بازگشته گشته اند و حوصله پاک کردن آرایش خود را نداشته اند. با یک حس عذاب وجدان از اینکه پوست خود در معرض آسیب قرار داده اند به خواب می روند و فردا صبح با صورتی آشفته از خواب بر می خیزند. اما چه چه موضوعی مانع از آن می شود که آرایش خود را بلافاصله پاک نکنیم؟ شاید دلیلش این امر باشد که خانم ها نمی خواهند وقت خود را برای شستشو ضورت خود قرار دهند. اما امروز با پیشرفت انواع برندهای آرایشی، محصولی در میان دیگر محصولات آرایش قرار گرفته شده است که این کار را بسیار آسان نموده و دیگر تردیدی برای پاک کردن آرایش بر جای نمی گذارد.
پاک کننده های آرایشی که در انواع گوناگونی اعم از محلول، پد و لوسیون قرار دارند، می توانند به آسانی و به سرعت آرایش صورت شما را پاک کنند و شما می توانید با خیال راحت به خواب بروید. اما در بازار برند های مختلفی از این نوع محصول وجود دارد. تلاش ما بر این بود که ده نمونه از بهترین مارک پاک کننده های آرایشی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید. در ادامه، با ما در معرفی بهترین مارک پاک کننده های آرایشی همراه باشید.


 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی مِری کِی- Mary kay
  1
     مِری کِی- Mary kay
  20%
  رای دهید
  در فرمولاسیون این محصول، نمی توان هیج گونه مواد چربی پیدا کرد. می توان به معنای واقعی کلمه ادعا نمود که این محصول فاقد چربی می باشد و بعد از استفاده از آن هرگز احساس چربی بر روی پوست خود نخواهید داشت. در عوض، پوست شما لطیف و مرطوب خواهد شد و احساس طراوت خواهید کرد. این محصول برای افرادی که چشم و پوشت حساسی دارند، بسیار مناسب است. این محصول در مقابل آرایش های ضد آب بسیار قوی عمل می کند. قبل از مصرف، آن را کاملا تکان دهید و سپس استفاده نمایید.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی لوسیون کلینیک- Clinique
  2
     لوسیون کلینیک- Clinique
  15%
  رای دهید
  بار دیگر به مارک معروف و محبوب کلینیک رسیدیم. این لوسیون نیز همانند محلول این برند، می توانند آرایش شما را به آسانی پاک کند و آثاری از مواد آرایشی ضد آب بر روی شما باقی نگذارد. این محصول برای چشم حساس بسیار مناسب است و البته خاصیت رطوبت رسانی نیز دارد. در صورت استفاده از این محصول، هیچ گونه احساس سوزشی و التهابی بر روی پوست خود نخواهید داشت.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی لانکوم- Lancôme
  3
     لانکوم- Lancôme
  12%
  رای دهید
  یکی دیگر از مارک های معروف آرایشی که در محصولات خود، محلول پاک کننده آرایش را نیز گنجانده است، مارک لانکوم می باشد. این محلول دو فاز، آرایش شما را بدون ایجاد ناراحتی و سوزش بر روی پوست، از بین می برد. اما باید اعتراف کرد که اندکی چرب می باشد. ولی این موضوع باعث نمی شود تا محلول را بی کیفیت سازد، برعکس، این محصول به آسانی آرایش شما را به طور کامل پاک و محو می سازد.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی کلینیک- Clinique
  4
     کلینیک- Clinique
  9%
  رای دهید
  قبل تر نیز به این محصول اشاره کرده ایم. یک جمله جالب درمورد این محصول وجود دارد:\"کلینیک همه چیز را جز لباسهایتان، پاک می کند. بله، این محصوب یکی از پاک کننده های آرایش بسیار مرغوب مب باشد که سرسخت با مواد آرایشی ضد آب می باشد. اگر خطایی در آرایش خود داشته باشید، می توانید بلافاصله بعد از پاک کردن آن با محلول کلینیک، آرایش خود را تکمیل سازید. این محلول به هیچ عنوان چسبنده نیست و با مصرف آن هیچ گونه احساس سوزش بر روی پوست خود حس نخواهید کرد.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی پد نیتروژنا- Neutrogena
  5
     پد نیتروژنا- Neutrogena
  8%
  رای دهید
  پدهای پاک کننده این برند، بوی بسیار فوق العاده ای دارند و پس از مصرف به شما احساس بسیار خوبی می دهند. این پد ها در مقابل سر سخت ترین لوازم آرایشی، بسیار قدرتمند عمل می کند. حتی افرادی که پوست های آن ها مستعد به آکنه بودند، بسیار از این محصول راضی هستند و مصرف آن برای آن ها هیچ گونه حساسیتی برجای نگذاشته بود.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی میبلین-Maybelline
  6
     میبلین-Maybelline
  8%
  رای دهید
  اسم میبلین به گوش بسیاری از ما آشنا می باشد. این شرکت آمریکایی محصولات فوق العاده ای دارد. یکی از این محصولات، پاک کننده آرایشی این مارک می باشد. این محصول می تواند آرایش شما را خیلی ساده پاک کند. حتی سخت ترین لوازم آرایشی نیز به سادگی از روی صورت شما پاک می شود و اثری از لوازم آرایش ضد آب بر صورت شما باقی نمی گذارد. این محصول نیز با وجود داشتن کیفیت بالا، قیمت مناسبی دراد و برای تهیه نمودن، بسیار مقرون به صرفه می باشد.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی مک- M.A.C
  7
     مک- M.A.C
  6%
  رای دهید
  نوبت به مارک محبوب مک می رسد. این برند برای دستمال های مرطوبی را تولید کرده که مخصوص پاک نمود آرایش شما می باشد. این محصول دارای 45 پد پاک کننده می باشد که در زمینه پاک کنندگی بسیار قدرتمند عمل می کند. این پدها می توانند خط چشم، ریمل، سایه و لوازم آرایش چشم ضد آب را به آسانی پاک کنند. اما چیزی که شما را در استفاده از این محصول تحت تاثیر قرار می دهد این حقیقت است که چقدر شما احساس لطافت بر روی پوست خود خواهید کرد.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی سفورا-Sephora
  8
     سفورا-Sephora
  6%
  رای دهید
  سفورا یکی از بهترین پاک کننده های آرایشی را دارد. فرمولاسیون این پاک کننده به گونه ای است که به راحتی هر گونه آرایشی را پاک می کند. حتی ریمل های ضد آب نیز به راحتی پاک می شوند. پاک کننده سفورا هیچ گونه آسیبی به چشم های شما نمی رساند و برای چشمای حساس و در مواقعی که لنز داخل چشم شما می باشد، بسیار مناسب است. این پاک کننده در اصل برای پاک کردن آرایش چشم ساخته شده است اما به راحتی می تواند آرایش صورت شما را بدون اینکه احساس بدی به شما بدهد، پاک کند.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی محلول نیتروژنا-Neutrogena
  9
     محلول نیتروژنا-Neutrogena
  5%
  رای دهید
  در گزینه های قبلی نیز به این مارک اشاره کرده بودیم و اثر بسیار بالای آن را برای شما توضیح داده بودیم. پاک کننده نیتروجینا بدون چربی و مواد روغنی می باشد و یکی از بهترین ها در زمینه محصولات پاک کننده آرایشی می باشد. این پاک کننده با وجود ایتکه کارآمدی بسیار بالایی دارد اما قیمت آن مناسب است. همین امر موجب شده تا خرید آن را مقرون به صرفه سازد. این پاک کننده، آرایش شما را، حتی مواد آرایشی ضد آب را خیلی سریع و به راحتی پاک می کند. در خرید یک پاک کننده آرایشی خوب، این محصول را در نظر داشته باشید.
 • بهترین مارک پاک کننده های آرایشی آلمِی-Almay
  10
     آلمِی-Almay
  3%
  رای دهید
  این محصول قدرتمند بسیار کارآمد است و به سرعت می تواند آرایش شما را پاک کند. پاک کننده آرایشی آلمِی به گونه ای بر صورت شما اثر می گذرد که هیچ گونه سوزشی، و اثر چربی بر روی پوست خود حس نکنید. در واقع این پاک کننده به صورت پد های آرایشی تعبیه شده اند و بسیار نرم می باشد. کار با آن ها بسیار آسان است و با وجود آن ها دیگر نیازی به پنبه نخواهید داشت. این پاک کننده در مقابل مواد آرایشی ضد آب بسیار قوی عمل می کند.
11