بهترین مهمان دورهمی

ارسال شده توسط

بهترین مهمان دورهمی تا کنون از نظر شما چه کسی بوده است؟


دورهمی از مجموعه های تلویزیونی است که از اسفند ماه سال ۱۳۹۴ از شبکه نسیم پخش شده و مجری گری کارگردانی آن را مهران مدیری به عهده دارد. این مجموعه یک استندآپ کمدی است که به صورت تئاتر اجرا می شود، دکور بزرگی داشته و مهمانان برنامه از طریق فراخوان برای شرکت در برنامه ثبت نام می کنند. دور همی در هر قسمت از برنامه خود به بررسی یک موضوع می پردازد، و نمایشی در رابطه با آن موضوع اجرا می شود. سپس چند میهمان به برنامه دعوت می شوند که مهران مدیری مجری آن بخش است. این مجموعه در سبک نمایش خود، موضوعیت و بازیگران تغییراتی اعمال کرد. در سری اول نمایش، یک خانواده پولدار بودند که با خدمتکار، داماد و روح پدر زندگی می کردند، اما در سری دوم ۴ خانواده یک خانه را اجاره کرده و به ناچار با هم زندگی می کنند که هر کدام قصه ی خود را دارند.
تاپ لیست در این پست خود نظرسنجی بهترین مهمان دورهمی را تشکیل داده تا نظر شما را تا کنون درباره میهمان های این برنامه بداند. به نظر شما کدام یک از مهمان های دورهمی جالب تر بودند؟ صحبت های کدام یک برای شما جذاب تر بود؟ اگر مهمان مورد علاقه شما در لیست ما نیست، نام وی را به لیست اضافه کنید. در نظرسنجی بهترین مهمان دورهمی شرکت کنید.


 • بهترین مهمان دورهمی سیامک انصاری
  1
     سیامک انصاری
  18%
  رای دهید
  سیامک انصاری بازیگر و کارگردان ایرانیست که همانطور که خود او در برنامه دوره همی گفت، در 12 مرداد سال 1347 متولد شده. سیامک انصاری که در رشته کارشناسی نمایش و تلویزیون تحصیل کرده تجارب بازیگری زیادی به خصوص در کارهای مهران مدیری دارد. او فیلم های خود را که تا سال 81 بازی کرده بود، به ترتیب عنوان کرد که برخی از آن از سال 73، شامل دیدار، از خواستگاری تا ازدواج، ماه مهربان، روزگار جوانی، هتل، ورثه آقای نیکبخت و فیلم های سینمایی چون سفر به چزابه، کمکم کن، نسل سوخته و مربای شیرین بازی کرده است. مهران مدیری او را با 3 تیپ اخلاقی در طول روز مشخص می کند که در اول و آخر روز بی حوصله و عصبانی است و در میانه ی روز، سرحال و شوخ طبع، مگر اینکه مکالمه برای اون جذاب نباشد!
 • بهترین مهمان دورهمی پوریا پورسرخ
  2
     پوریا پورسرخ
  15%
  رای دهید
  پوریا پورسرخ بازیگر خوش پوش و با اخلاق سینما و تلویزیون در 4 تیر سال 1356 متولد شده است. پورسرخ بازیگری را از سال 1385 با بازی در سریالی به نام وفا و به کارگردانی محمد حسین لطیفی و فرار بزرگ از همین کارگردان شروع کرد. از کارهای خوب او می توان به بازی در روز سوم، عیار 14، روز رستاخیز و سریال های روز حسرت، صاحبدلان، کیمیا و غیره اشاره نمود. پورسرخ در برنامه دور همی گفت که تا به حال سیگار و قلیون نکشیده و حتی جلوی دوربین نیز حاضر به انجام این کار نیست. پوریا پورسرخ را می توان یک تکواندو کار نیز شناخت.
 • بهترین مهمان دورهمی کامبیز دیرباز
  3
     کامبیز دیرباز
  10%
  رای دهید
  کامبیز دیرباز در 12 شهریور ماه سال 1354 در شهر تنکابن متولد شده است. او در رشته بازیگری و در دانشگاه هنر و معماری تحصیل کرده و از سال 1372 فعالیت هنری خود را آغاز کرده است. از فیلم های سینمایی دیرباز می توان به دختران انتظار، نغمه، دوئل، به نام پدر، اخراجی ها و غیره اشاره کرد. کامبیز دیوار سوار بر موتور وارد استیج برنامه ی دورهمی شد و پوشش لباس وی توجه مهران مدیری را به خود جلب کرد، چرا که با پوشیدن لباس های مخصوص موتور سواران، قصد آموزش را نیز داشت.
 • بهترین مهمان دورهمی بهنوش بختیاری
  4
     بهنوش بختیاری
  9%
  رای دهید
  بهنوش بختیاری بازیگر خوش خنده ایران، در 29 اردیبهشت سال 1355 متولد شده است. او فارغ التحصیل زبان فرانسه از دانشگاه آزاد تهران است. از فیلم های او می توان به پنجاه کیلو آلبالو، ساکن طبقه متوسط، اخراجی ها 3 و مهمان مامان اشاره کرد. او در سریال هایی چون خانه به دوش، شب های برره، باغ مظفر و چارخونه نیز ایفای نقش کرده است. بهنوش بختیاری درباره ازدواج خود با محمدرضا آرین و جریان جالب آن گفت. مهران مدیری در انتهای برنامه ی خود او را فردی بسیار مهربان معرفی کرد.
 • بهترین مهمان دورهمی بهاره رهنما
  5
     بهاره رهنما
  9%
  رای دهید
  بهاره رهنما بازیگر مهربان و خوش قلب سینما است که در 10 آذر سال 1352 متولد شده است. بهاره رهنما در چندین رشته مانند ادبیات نمایشی و حقوق قضایی تحصیل کرده است. از فیلم های سینمایی او می توان به بازی در آشنایی با لیلا، طبقه حساس، جرم، سن پطرزبورگ، توفیق اجباری، گاوخونی، نان، عشق، موتور 100 و غیره اشاره کرد. مهران مدیری او را فردی خوشحال، همه فن حریف، شلوغ و پیش فعال معرفی کرد. بهاره رهنما درباره حضور خود در فضای اجتماعی و شبکه ها گفت که من به عنوان نویسنده در شبکه ها به کار خود ادامه داده ام.
 • بهترین مهمان دورهمی امین حیایی
  6
     امین حیایی
  9%
  رای دهید
  امین حیایی متولد 19 خرداد سال 1349 است که در فعالیت های بازیگری و خوانندگی فعالیت داشته است. از آثار او می توان به سیب سرخ حوا، تکیه بر باد، مزاحم، مهمان مامان، کما، شارلاتان، اخراجی ها 1،2،3 و غیره اشاره کرد. او در سریال هایی چون خانه سبز، آپارتمان، روزگار جوانی، همسایه ها و قلب یخی بازی کرده است. مهران مدیری در ابتدای برنامه از او درباره تعداد زیاد بازی های او در فیلم ها و سریال ها انتقاد می کند.
 • بهترین مهمان دورهمی حامد همایون
  7
     حامد همایون
  9%
  رای دهید
 • بهترین مهمان دورهمی رضا رشیدپور
  8
     رضا رشیدپور
  6%
  رای دهید
  رضا رشیدپور متولد 18 مرداد سال 1354 از تهران است که در فعالیت ها مجری گری، تهیه کنندگی، کارگردانی، بازیگری و خلبانی فعالیت دارد. او در دانشگاه در رشته های عمران و کارگردانی تحصیل کرده است. رشیدپور از مجری های برجسته ایران است که در برنامه های مثلث، شب شیشه ای، عبور شیشه ای، دید در شب، صفر صفر و زنده رود مجری گری کرده است. وی در برنامه دور همی می گوید که به دولت احمدی نژاد ارادتی نداشته و نسبت به درآمد ماهیانه خود، از ماهی حدود 20 میلیون تومان می گوید.
 • بهترین مهمان دورهمی رضا صادقی
  9
     رضا صادقی
  5%
  رای دهید
  رضا صادقی متولد 25 مرداد 1358، در بندرعباس متولد شده است. او فعالیت هنری و حرفه ای خود را از سال 1371 با آهنگ راز عشق شروع کرد و یک سال بعد اولین آلبوم خود را با همین نام منتشر کرد. او تاکنون 7 آلبوم رسمی و چندین آلبوم غیر رسمی منتشر کرده است که پیرهن مشکی، وایسا دنیا، یکی بود یکی نبود، دیگه مشکی نمی پوشم از آلبوم های رسمی او هستند. مهران مدیری در شروع برنامه خود او را با نام یک جنوبی باصفا معرفی می کند.
 • بهترین مهمان دورهمی نیما فلاح
  10
     نیما فلاح
  4%
  رای دهید
  نیما فلاح در سال 1351 در شهر تهران متولد شده و در رشته گرافیک مطبوعاتی فعالیت داشته است. فلاح کار خود را با بازی در ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری آغاز کرد. فلاح در فیلم هایی چون جنگ 77، بیست، ببخشید شما، قطار ابدی، آب پریا، مسیر انحرافی، باغ سرهنگ و در حاشیه 2 ایفای نقش کرده است. مهران مدیری در ابتدای برنامه دورهمی، نیما فلاح و سحر ولد بیگی را دو حبه قند معرفی می کند و در انتهای برنامه، موهای او را به دلیل پاسخ ندادن به سوال مدیری و به خواست خود فلاح کوتاه می کند که این اتفاق با انتقادهای فراوانی نیز مواجه شد.
 • بهترین مهمان دورهمی سروش صحت
  11
     سروش صحت
  2%
  رای دهید
  سروش صحت از طنز پردازان ایرانی است که در 8 آذر سال 1344 به دنیا آمده است. او در بازیگری، نویسندگی و کارگردانی فعالیت داشته است کار خود را با بازی در جنگ 77 مهران مدیری آغاز کرد. از مجموعه کارهایی که صحت نویسندگی آن ها را به عهده داشته می توان به جنگ 77، ببخشید شما، زیر آسمان یک شهر، جایزه بزرگ، شب های برره و مرد هزار چهره اشاره کرد. یکی از جذابیت های برنامه دورهمی زدن ریش سروش صحت در دورهمی بوده که با انتقادهای بسیاری نیز مواجه شد.
12