بهترین نرم‌افزار دانلود از یوتیوب

ارسال شده توسط

بعد از گوگل و فیس‌بوک، یوتیوب سومین وبگاه پرطرفدار بوده که از بزرگترین شاخه‌های گوگل نیز به شمار می‌رود. در این وبگاه به کاربران اجازه ذخیره فایل‌های ویدئویی داده نمی‌شود. اما برخی نرم‌افزارها این قابلیت را دارند تا ویدوئوها را از یوتیوب دانلود کنند. اینجا ده مورد از بهترین نرم‌افزار دانلود از یوتیوب را برایتان لیست کرده ایم:


 • 1
     stashimi 9.0.25400.0
  18%
  رای دهید
  این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد تا موزیک ویدئوهای مورد علاقه خود را دانلود کنید. استاشیمی به شما کمک می‌کند تا بطور خودکار برای مثال یک البوم کامل را دانلود کنید.
 • 2
     Wondershare Video Converter Ultimate
  15%
  رای دهید
  این برنامه یکی از بهترین برنامه‌ها برای دانلود و تبدیل فایل‌های ویدئویی می‌باشد که بصورت رایگان می‌توانید از آن استفاده کنید.
 • 3
     All Video Downloader
  13%
  رای دهید
  با استفاده از این نرم‌افزار شما می‌توانید از بیش از 190 سایت مانند YouTube و Dailymotion، فایل ویدئویی دانلود کنید. این برنامه یک موتور جستجو داشته و شما نیز می‌توانید یو‌آر‌ال ویدئو منتخب خود را نیز اضافه کنید.
 • 4
     Wondershare DVD Slideshow Builder
  12%
  رای دهید
  این برنامه بسیار ساده اما قوی، برای ساخت اسلایدشو بوده که با استفاده از آن می‌توانید تصاویر را همراه با ویدئو و مزیک ترکیب کرده و یک اسلاید بسازید. شما می‌توانید اسلاید خود را روی دی‌وی‌دی ذخیره کرده و یا آن را به اشتراک بگذارید. س
 • 5
     YTD Video Downloader
  10%
  رای دهید
  همانطور که از نام این برنامه واضح است، با استفاده از آن می‌توانید فایل‌های ویدئویی مورد علاقه خود را بسادگی از یوتیوب دانلود کنید.
 • 6
     Free video downloader
  9%
  رای دهید
  این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد تا فایل‌های ویدئویی را به طور رایگان از سایت‌های YouTube, Facebook, Google و دیگر سایت‌ها دانلود کنید و یا فرمت‌ آن فایل‌ها را تغییر دهید.
 • 7
     Fast Video Downloader
  7%
  رای دهید
  این برنامه می‌تواند فایل‌های ویدئویی را با سرعت بسیار بالایی دانلود کند. شما با استفاده از این برنامه می‌توانید فایل‌های خود را متناسب با فرمت IPods, psp, iPhone و Android هماهنگ کنید.
 • 8
     Ummy Video Downloader
  6%
  رای دهید
  این برنامه برای دانلود فایل‌های HD و MP3 از یوتیوب بسیار مناسب است. در نتیجه شما می‌توانید هر زمانیکه به اینترنت دسترسی نداشتید نیز، کلیپ های خود را تماشا کنید.
 • 9
     Internet Download Manager
  4%
  رای دهید
  این برنامه قابلیت طبقه‌بندی فایل‌های مختلف به صوتی، تصویری، ویدئویی و غیره را دارد. این برنامه برای بهینه‌سازی و سازماندهی به فایل‌های شما بسیار مناسب است.
 • 10
     uTorrent
  1%
  رای دهید
  یوتورنت بسیار سریع، آسان و موثر برای تماشای فیلم‌های ویدئویی است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا همانطور که فایل ویدئویی را دانلود می‌کنید، آن را تماشا نیز کنید.
11